Książę Harry (38 l.) przebrał się za Spider-Mana! A wszystko, by przekazać wzruszającą wiadomość pogrążonym w żałobie dzieciom, których rodzice zginęli podczas służby w brytyjskich siłach zbrojnych. Książę, który stracił własną matkę w wieku 12 lat, nagrał specjalny film z okazji dorocznej imprezy bożonarodzeniowej Scotty’s Little Soldiers.

Już jest! Oficjalny trailer dokumentu o księciu Harrym i Meghan

Boże Narodzenie to czas, kiedy bardzo, bardzo tęsknimy za naszymi bliskimi i to jest w porządku, ale jednocześnie można czuć się winnym za zabawę bez naszych rodziców […] Ale chcę cię zapewnić, że nasi rodzice zawsze chcą, żebyśmy się dobrze bawili, więc nie czuj się winny. Możesz się świetnie bawić, zwłaszcza w społeczności Scotty’s Little Soldiers, powiedział książę Harry do dzieciaków.

Według Scotty’s Little Soldiers, brytyjskiej organizacji charytatywnej wspierającej dzieci, których rodzice zginęli podczas służby w siłach zbrojnych, tematem ich tegorocznej imprezy byli „Bohaterowie i złoczyńcy”, dlatego Harry był przebrany za superbohatera.

Książę Harry przebrany za Spider-Mana

Książę Harry naprawdę wczuł się w swoją rolę i dobrze mu to wyszło. Po miłej przemowie zachęcił dzieciaki do wspólnej zabawy. Poprosił małych gości o złapanie „pięciu złoczyńców”, którzy chcieli zepsuć święta. Dzieciaki musiały szukać wskazówek podczas imprezy bożonarodzeniowej Scotty’s Little Soldiers.

Amerykańska gwiazda reality show mówi o romansie z księciem Harrym

Musicie powstrzymać ich przed zrujnowaniem świąt, więc wykorzystajcie swoją pracę zespołową, mózg i siłę, aby upewnić się, że dokładnie to zrobicie […] Znajdźcie ich i nie pozwólcie im zrujnować świąt, dobrze?, dodał.