Angelina Jolie (44 l.) jest gwiazdą nowego numeru amerykańskiej edycji Harper’s Bazaar. Aktorka pozuje nago, osłonięta jedynie prześwitującą tkaniną. W wywiadie Jolie mówi o swojej młodości, rozstaniu z Bradem Pittem, wychowywaniu dzieci, zdradza też swe plany na przyszłość.

Angelina Jolie na wakacjach – zobaczcie, z czym wyszła ze sklepu! (ZDJĘCIA)

Angelina Jolie w Harper’s Bazaar zapowiada, że wyprowadzi się z USA

W rozmowie z HB gwiazda zdradza, że chce zamieszkać poza granicami Stanów Zjednoczonych. Zanim to jednak nastąpi, jej najmłodsze dzieci muszą uzyskać pełnoletniość. Jolie nie wyjedzie ze Stanów wcześniej, ponieważ tu mieszka ojciec dzieci, Brad Pitt, który sprawuje nad nimi częściową opiekę.

Bardzo chciałabym mieszkać za granicą – mówi Jolie wprost. – Zrobię to, jak tylko moje dzieci skończą 18 lat. Teraz mieszkam tam, gdzie żyje ich ojciec – podkreśliła.

W rozmowie z magazynem Angelina Jolie wspomniała też o operacjach, które przeszła w ostatnich latach. Przypomnijmy, że aktorka przeszła podwójną mastektomię, usunęła też jajniki. Wszystko dlatego, że jest genetycznie obciążona rakiem – na raka jajników zmarła jej matka.

Shiloh Jolie Pitt przechodzi okres buntu. Angelina nie jest w stanie sobie z nią PORADZIĆ!

Moje ciało sporo przeszło w ostatniej dekadzie, a szczególnie w ostatnich latach – powiedziała aktorka. – Mam na nim widoczne i niewidoczne blizny – podkreśliła.

Te niewidzoczne bywają trudniejsze do zagojenia – dodała Jolie. – Życie się zmienia. Czasem cierpisz, widzisz tych, których kochasz, przepełnionych bólem i nie możesz być tak wolny otwarty jak by tego chciał twój duch.

Aktorka podkreśliła, że w ostatnim czasie odzyskała siły:

Czuję, jak krew znów płynie w moim ciele – powiedziała.

Angelina Jolie na wakacjach w Hiszpanii. Ta sukienka odjęła jej lat (ZDJĘCIA)

Mówiąc o dzieciach i o ich doświadczeniach Angelina zaznaczyła, że nie można ustrzec ich przed upadkami, bólem i poczuciem straty. Ważne jednak, by pomóc im się zmagać z wszystkimi tymi emocjami i wspierać je w nauce życia.