Kim Kardashian (35 l.) wrzuciła wczoraj na swój Instagram nagie zdjęcie. Widać na nim celebrytkę golusieńką, czarne paski zakrywają jedynie newralgiczne miejsca na ciele.

Zobacz: Stęskniłeś się za pupą Kim? Zapomnij o niej! (FOTO)

Kim nie napisała, że to nowa fotka, ale internet podchwycił temat i wiele tytułów oznajmiło, że żona Kanye Westa 13 tygodni po porodzie wygląda fenomenalnie i wróciła do dawnej wagi.

Tymczasem portal buzzfeed wyszukał w archiwum zdjęć Kardashianki fotki sprzed roku. Pamiętacie, jak Kim wybrała się na Fashion Week do Paryża? Miała wtedy blond boba. W takiej właśnie fryzurze pozuje do zdjęcia nago.

Ostatnio Kim znów pokazała się w blond włosach, była to jednak peruka, a włosy były bardzo długie. Te z wczorajszego zdjęcia wyglądają inaczej.

Portal zestawił zdjęcie wrzucone wczoraj z inna fotką z Instagrama, którą Kim wrzuciła na portal 12 miesięcy temu, jeszcze zanim zaszła w drugą ciążę.

Wnioski? Wczorajsza fotka jest starym zdjęciem. Kim na razie wcale tak nie wygląda. Trudno jednak oskarżać celebrytkę o oszustwo – Kim nie napisała, że to nowe zdjęcie. Dodała tylko komentarz: Kiedy nie masz co na siebie włożyć LOL.

Zobacz też: KIM KARDASHIAN ZNOWU TO ZROBIŁA! (FOTO)

Zdjęcie Kim Kardashian zrobione podczas paryskiego Tygodnia Mody rok temu

Fave Hair 💇🏼

Zdjęcie zamieszczone przez użytkownika Kim Kardashian West (@kimkardashian)

To zdjęcie sprzed 51 tygodni. Łazienka, w której Kim robiła selfie, wygląda identycznie (łącznie z ułożeniem ręczników), jak ta z selfie wrzuconego wczoraj)

Kim Kardashian nago – tak wyglądała rok temu

When you're like I have nothing to wear LOL

Zdjęcie zamieszczone przez użytkownika Kim Kardashian West (@kimkardashian)