Naga Ola Szwed reklamuje ślubne fryzury (FOTO)
Znany stylista fryzur, u którego czesze się połowa naszych celebrytek i gwiazd, Kajetan Góra, promuje katalog fryzur ślubnych na ten rok.
Góra do każdej stylizacji dopowiada pewną historię. Mamy więc proste, długie włosy, nabłyszczone i gładko zaczesane. To stylizacja o nazwie “Chastity” – czysta, cnotliwa, dziewicza.
Jedną z fryzur reklamuje Ola Szwed. Stylizacja nosi nazwę “Generous”. Ola pozuje nago, zakrywają ją tylko liście spływające od piersi w dół.
Oli towarzyszy również nagi mężczyzna, jego ciało pokrywają malowidła.
Aktorka i celebrytka nie po raz pierwszy pozuje w stroju Ewy. Pamiętacie na pewno jej dwie sesje dla Playboya.
Naszym zdaniem Ola jest stworzona do takich wyzwań:)



Aleksandra Szwed, Witti Himaera

Natalia Kitamikado, Paweł Pańkowski

Olga Niedzielska, Maciej Rumian
Ola Szwed na okładkach Playboya:


Ja mam 30 lat I wygladam lepiej
kim jest ta cała szwed??
No tak, w tym się sprawdzi. Dziewczyna ani nie urodziwa, ani nie mądra, karierę zbudowała na tym, że jest inna i ma obycie przed kamerą. Sesja fatalna, ale dziewczyna z ostatniego zdjęcia z sesji bardzo ładna.
to chyba sluby dla par po 60 , bo ona wyglada, jak babcia
beznadziejna aktorka i beznadziejny salon. warci siebie sa. tylko o nich nie piszcie bo szkoda czasu
Ten Kajetan robi tak bezndziejne fryzury, te gwiazdy oszalaly, nie ma zadnego dobrego fryzjera w Warszawie czy po prostu ten tak dobrze placi za promocje?
Powiedzcie glupiej babie, kim ona jest?To ze pokazala d…. w gazecie to juz przeczytalam. A jest cos wiecej? Czy ona jest piiosenkarka, aktorka, menadzerka czy kim tam??? Czy ona ma jakis talent z ktorego jest znana?
obrzydliwe te zdjecia
Lepsza niz te siwce leniwce i inne gady!!!!
staro wyglada
Nic do niej nie mam, ale dla mnie ma twarz starej baby
Piekna kobieta wyrosla z Oli!!!!
Sliczna dziewczyna.
pięknaaaaaaaaaaaaaaaa
wsiowe te fryzury.. wielkie mi halo, wyprostowane włosy i tanie loczki. Oli odstają te afrykańsie loczki na czole, nie pasuje do wyprostowanych i zakręconych włosów. Powinn ijej ogolić czoło. Jak na Mulatkę to jest brzydka bardzo. Ma typowe rysy pospolite, tyle, że ciemna. Dodam, że makijaże fatalne.