Show-boznes ma nową ulubioną parę, a jest nią 33-letnia Nina Dobrev i 35-letni Shaun White. Para po raz pierwszy zaczęła spotykać się na początku pandemii i wkrótce potem zdecydowała się zamieszkać razem i od tego czasu są nierozłączni. Znana z „Pamiętników Wampirów” aktorka i złoty medalista zimowych igrzysk olimpijskich Shaun White są po prostu uroczy!

Nina Dobrev była hospitalizowana! Aktorka ujawniła, czemu trafiła do szpitala!

Nina Dobrev i Shaun White

Nina Dobrev ogłosiła swój związek na Instagramie w maju 2020 roku, udostępniając zdjęcie, na którym trzyma nożyczki, podczas gdy sportowiec żartobliwie wyglądał na przestraszonego. Shaun White później opublikował w swoich social mediach nagranie, na którym Dobrev zmienia swój wygląd, podpisane: „Mój fryzjer powiedział, że tego nie zrobi, więc zrobiła. #Cięcia #kwarantanna”.

Są super kompatybilni i oboje są ludźmi wolnymi duchem […] Czują się bardzo dobrze ze sobą i oboje wspierają się nawzajem na swoich polach zawodowych – wyznała osoba bliska parze.

Sprawy między Dobrev i White nabrały tempa w sierpniu 2020 roku, kiedy wybrali się na wycieczkę do Tulum w Meksyku, gdzie zauważono, że przytulają się na plaży i w wodzie. Teraz para czuje się tak komfortowo ze sobą, że trafiają do mediów w najbardziej zabawny sposób. 

Smętna Nina Dobrev i odjechany kostium Justina Timberlake’a na imprezie halloween’owej gwiazd

Para na medal

W miniony piątek Shaun White próbował nagrać filmik na TikTok dla swoich fanów, ale komicznie przerwała mu tę próbę jego dziewczyna, Nina Dobrev wraz z ich psem. Widać, że bawią się w swoim towarzystwie doskonale.

Podczas nagrania zawodowy snowboardzista przyznał, że zbliżające się Igrzyska Olimpijskie będą w rzeczywistości jego ostatnią próbą dodania kolejnych złotych medali do jego kolekcji medali.

Nina Dobrev relaksuje się w objęciach tajemniczego przystojniaka! (FOTO)

Nina Dobrev

Fot.Nina Dobrev/ FameFlynet/Beverly Hills

Nina Dobrev

Fot.FORUM

Nina Dobrev wyglądała wspaniale w długiej, czarnej sukni - klasyka wygrała!

Nina Dobrev Fot. Forum