Doda od wielu lat nie przestaje zaskakiwać. Zyskała popularność jako członkini zespołu muzycznego Virgin, a następnie rozpoczęła karierę solową i trwa do dziś. Także za sprawą swojego życia prywatnego jest o niej bardzo głośno w polskich mediach.

Doda szczerze o związku: „Po półtora roku wychodzą trupy z szafy”

Doda i Dariusz Pachut znów są razem

W maju ubiegłego roku wyszło na jaw, że spotyka się z byłym partnerem Doroty Gardias, Dariuszem Pachutem. Wydawało się, że końcu odnalazła prawdziwą miłość, aż nagle gruchnęła wieść o jej kolejnym rozstaniu, kiedy zniknęły ich wszystkie wspólne zdjęcia z mediów społecznościowych. Jednak mijały kolejne tygodnie i pojawiały się dowody na to, że para znów jest razem.

Teraz nie mamy wątpliwości. Nasz reporter tuż przed rozpoczęciem koncertu Dody zauważył Dariusza Pachuta, jak bierze pod rękę Wandę Rabczewską i ucieka ze ścianki za kulisy wydarzenia.

Doda zalała się łzami na wakacjach!

Nasze nagranie odbiło się szeroki echem, bo jeszcze do niedawna nie było wiadomo, czy faktycznie Doda jest znów z Pachutem.

@kozaczek.poland Dariusz Pachut i Wanda Rabczewska #doda #dodaqueen #dariuszpachut #mama #slodko #dreamshow #aqauria ♬ Wodospady - Doda
@kozaczek.poland Elżbieta Zapendowska i Wanda Rabczewska #doda #dodaqueen #dreamshow #aquaria #koncert #muzyka #gwiazdy #mama #elazapendowska ♬ dźwięk oryginalny - kozaczek.poland