Natalia Janoszek opowiedziała nam o GENIALNEJ sukni uszytej na premierę filmu 365 dni (VIDEO)
Natalia Janoszek (29 l.) do tej pory była aktorką Bollywood. To fani tamtego kina znali ją lepiej od widzów polskich produkcji. Teraz jednak Natalia chce rozwinąć skrzydła w Polsce – 365 dni Blanki Lipińskiej to pierwszy polski film, w którym oglądamy gwiazdę.
Natalia była jedną z gwiazd premiery filmu. Aktorka wystąpiła w przepięknej kreacji, która ściągała spojrzenia! W rozmowie z Kozaczkiem aktorka zdradziła, kto uszył dla niej kreację. Opowiedziała też o fasonie – zdradziła, dlaczego wybrała czerwony kolor i bardzo kobiecy fason.
Zobaczcie wideo!



sam seks, tak wygląda prawdziwa kobieta, ma kobiecy wzrost i krągłości gdzie trzeba. możecie pasztety tylko pomarzyć sobie o takiej figurze- grube spasłe lochy, płaskie dechy, albo wysokie transy.
Ona ma krótką szyję i bardzo krągłe ramiona, powinni to ukryć, a nie eksponować. Poza tym te włosy ją przytłaczają.
Tani makijaz no i te doklejone rzesy… ktos nizej napisal “klasa” – smiac sie chce.
Taka ptasia twarz.
Suknia piękna ale jej make-up i rzęsy to tragedia
Klasa.
Za dużo tego wszystkiego na twarzy. Makijaż powinien być bardziej naturalny. Poza tym ta torebka(notabene strasznie tandetna i brzydka) absolutnie nie pasuje, do takich sukni nosi się kopertówki.
Coś nie pasuje w jej makijażu … za mocna pomadka, za dużo pudru na twarzy.
Piękna
Wyglada smoking Hot ! ♨️