Natalia Kukulska nie należy do gwiazd, które pokazują swoich bliskich w mediach społecznościowych. Kukulska raczej od tego stroni, jednak raz na jakiś czas zrobi wyjątek. Wiadomo jednak, że w 2000 roku wyszła za mąż za Michała Dąbrówkę. Para doczekała się dwójki pociech: najstarszy syn Jan (22 l.), Ania (18 l.) i Laura (6 l.).

Natalia Kukulska pokazała romantyczne zdjęcie z mężem – taka fotka na jej profilu to rzadkość

Natalia Kukulska o kryzysie w małżeństwie

Teraz Natalia Kukulska uchyliła nieco rąbka tajemnicy i opowiedziała o problemach w związku na łamach magazynu „Pani”.  Opowiedziała o relacjach z mężem po 23 latach małżeństwa.

Bardzo długo nasz związek był bezproblemowy. Dłużej niż zazwyczaj to bywa. W ogóle się nie kłóciliśmy, łatwo było nam się we wszystkim dogadywać naturalnie. Potem z prozą życia pojawiły się różne kryzysy, różnice, niedomówienia – wyznała.

Natomiast przyznaje, że zawsze wszystkie konflikty rozchodziły się po kościach, jakby ktoś nad nimi czuwał: „Pojawiały się sytuacje, które mogły nas zgubić, ale zawsze zdarzało się coś, co rozwiewało chmury. Jakby czuwała nad nami opatrzność. Nadal nie mam wątpliwości, że nasza relacja nieustannie wymaga od nas pracy i uważności”. 

Natalia Kukulska pokazała 15-letnią córkę, Annę. Dziewczyna jest piękna i bardzo podobna do mamy

Natalia Kukulska i Michał Dąbrówka poznali się w 1997 roku, kiedy zaczęli razem współpracować – mąż artystki jest perkusistą. Dwa lata później coś pomiędzy nimi zaiskrzyło podczas trasy po Stanach Zjednoczonych:

To było lato 1999 roku, mieliśmy za sobą dwa lata znajomości i trzy trasy. Lipiec na wschodnim wybrzeżu USA był strasznie gorący. Podejmowaliśmy próby zwiedzania, spacerów, ale po kilku metrach wracaliśmy do hotelu. Zaczęło coś nas do siebie przyciągać. Zachorowaliśmy na siebie. Dłuższe niewidzenie powodowało dziwny niepokój. Chcieliśmy być razem. To było bardzo silne – wspominała kiedyś artystka.

Natalia Kukulska, Michał Dąbrówka, SK:, , fot. Podlewski/AKPA

Natalia Kukulska, Michał Dąbrówka, fot. Jacek Kurnikowski/AKPA