Natalia Kukulska to polska piosenkarka oraz córka słynnej piosenkarki Anny Jantar i kompozytora Jarosława Kukulskiego. Zadebiutowała w 1986 roku wydając swój pierwszy album „Natalia” w wieku 10 lat. Rok później powstał album „Bajki Natalii”, który został wyróżniony pierwszą Platynową Płytą w historii polskiej fonografii.

Natalia Kukulska na swoim koncie ma takie nagrody jak: Telekamera, nagroda Telewizji Polskiej za Indywidualność Roku. Dwanaście razy była nominowana do nagrody Fryderyka, którą w końcu zdobyła za album „Szukaj w snach”, stworzony razem z gitarzystą Markiem Napiórkowskim.Jest również pierwszą polską artystką, która wystąpiła na Świątecznej Gali w Watykanie „Natale in Vaticano”. Towarzyszyły jej światowe gwiazdy sceny muzycznej takie jak Lauryn Hill czy Ronan Keating.

Prywatnie jest związana z Michałem Dąbrówką, z którym doczekała się trojga dzieci.

Natalia Kukulska pokazuje nowe zdjęcie z córką. Fanka: „Aż oczy bolą”

Natalia Kukulska przeszła metamorfozę. Ścięła włosy

Natalia Kukulska dziś, czyli 3 marca kończy 48 lat. Urodziła się w 1976 w Warszawie. Córka Anny Jantar i Jarosława Kukulskiego. Piosenkarka od wielu lat z twarzy nic się nie zmienia, czas się dla niej zatrzymał. Natomiast ostatnio zdecydowała się zaszaleć z fryzurą.

Natalia Kukulska od wielu lat jest rozpoznawalna nie tylko za sprawą swojego nazwiska, ale również charakterystycznej burzy loków, które towarzyszą jej od najmłodszych lat. Jakiś czas temu nieoczekiwanie zdecydowała się na ostrą metamorfozę i w ruch poszły nożyczki! Pochwaliła się na Instagramie swoją włosową metamorfozą, pisząc:

Miejmy to za sobą. Tak ścięłam je… tylko proszę bez ogólnopolskich dyskusji 😜 to tylko włosy. Tym razem nie tylko chciałam ale i musiałam. Lekko mi i już wiosennie…

Jak wam się podoba w takim wydaniu?

IG: natalia.kukulska

IG: natalia.kukulska

IG: natalia.kukulska

IG: natalia.kukulska

IG: natalia.kukulska

pasekkozak

scena z: Natalia Kukulska, SK:, , fot. Niemiec/AKPA

Natalia Kukulska, fot. Piętka Mieszko/AKPA

Natalia Kukulska, SK:, , fot. Podlewski/AKPA

Quality House of Beauty

Natalia Kukulska / fot. Jacek Bonecki