Magazyn Twój styl wpadł na pomysł, by wypytać gwiazdy o ich „łóżkowe\” sprawy. Nie, nie te najbardziej intymne. Chodziło raczej o opowiedzenie, w jaki sposób znane osoby celebrują wypoczynek i jak wygląda czas ich relaksu, gdy znikają z naszych oczu na dobre.

Natalia Kukulska opowiedziała zatem o swej niebieskiej sypialni, którą urządziła inspirując się klimatem pokoju, w jakim przyszło jej kiedyś spać w Barcelonie.

O swoim małżeńskim łóżku mówi, że to \”arka Noego\”, bo często gromadzi całą rodzinę – gdy dzieci przychodzą się przytulić i pobyć z rodzicami.

– Zasypiam o bardzo różnych godzinach. Gdy intensywnie pracuję, jak ostatnio nad nową płytą, wczłapuję się do łóżka skonana i natychmiast wpadam w głęboki sen. Często biorę książkę, ale przeważnie zasypiam po przeczytaniu pierwszej strony – opowiada piosenkarka.

Kukulska lubi od czasu do czasu wprawić się w romantyczny nastrój:

– Czasem dla nastroju palę w sypialni świece. Przed zaśnięciem lubię wziąć gorącą aromatyczną kąpiel i napić się wina z Michałem. Pościel musi być miła w dotyku. Nie cierpię błyszczącej satyny i kory, bo okropnie odciska się na skórze – opowiada.

Jakiej muzyki słucha gwiazda przed zaśnięciem i czy je śniadania w łóżku, przeczytacie na stronie Twojego stylu albo w papierowym wydaniu pisma.

\"\"