Natalia Lesz pokazała pierścionek zaręczynowy (FOTO)
W życiu Natalii Lesz zaszło ostatnio sporo zmian. Jakiś czas temu plotkowano na temat jej związku ze znanym chirurgiem Adamem Maciejewskim (to pod jego przewodnictwem dokonano pierwszego w Polsce przeszczepu twarzy). Jakiś czas temu magazyn Party doniósł, że para zaręczyła się. Lesz już pokazała pierścionek.
Piosenkarka pokazała się ostatnio na salonach z nową ozdobą na serdecznym palcu. Pierścień jest delikatny i ma biały diamencik. Wydaje się, że Natalia zmieniła przy tym stylistę – w skórzanych spodniach i koszuli prezentowała się naprawdę dobrze.
Gratulujemy i życzymy szczęścia!




Ktoś wie co to za buty??? Cudo!
[b]gość, 24-06-14, 00:01 napisał(a):[/b][quote][b]gość, 20-06-14, 21:42 napisał(a):[/b][quote][b]gość, 20-06-14, 21:34 napisał(a):[/b][quote][b]gość, 20-06-14, 21:32 napisał(a):[/b][quote][b]gość, 20-06-14, 12:20 napisał(a):[/b][quote][b]gość, 20-06-14, 01:46 napisał(a):[/b][quote][b]gość, 19-06-14, 15:07 napisał(a):[/b][quote][b]gość, 19-06-14, 15:02 napisał(a):[/b][quote][b]gość, 19-06-14, 14:09 napisał(a):[/b][quote][b]gość, 19-06-14, 14:03 napisał(a):[/b]bardzo lichy pierścionek:-) 🙂 🙂 Skromnie wygląda,ale na bank był bardzo drogi.Taki lekarz nie dałby byle czego córce milionera.[/quote]Mysle, ze bardzo skromnie wyglada ten pierscionek. Ja nosze 2ct a nie mam ani meza milionera ani rodzicow.. Jest on wiekszy niz ten ktory ma Lesz. W Stanach faceci biora kredyt byle pierscionek byl przynajmniej 1ct. “Diamenty” innej wielkosci, tzn te mniejsze uwazane tu sa za zwykle opilki, odpady od diamentow ktore sa sprzedawane tylko by zarobic.[/quote]Słabo sie znacie na diamentach. Nie tylko wielkość sie liczy a czystość diamentu! Mniejszy diament moze być duzo droższy od dużego! No ale tak dziewczyny ktore wcześniej nic nie miały często myślą ze im większy tym lepszy i droższy.. chca dowartościować.[/quote]Bzdura. Jak jest roznica pomiedzy 1ct a 0,01 (opilki z diamentu to sa a nie diament) to sorry ale nie, nie ejst to bardziej wartosciowe niz 1ct diament.[/quote]Nie mowię o opilkach tylko o pierścionku Lesz. Moja szwagierka dostała pierscionek takiej samej wielkości jak ona tylko z żółtym diamentem.. Sa tylko trzy takie pierścionki na świecie i kosztował majątek.[/quote]Hahahaha. Polecam wejsc na jakakolwiek strone z bizuteria na zareczyny w Stanach i masz do wyboru zlote diamenty, czekoladowe, czarne.. ale ludziom latwo kit wcisnac :D[/quote]Zolte diamenty* – prosze wybaczyc autocorrecta
[b]gość, 20-06-14, 21:42 napisał(a):[/b][quote][b]gość, 20-06-14, 21:34 napisał(a):[/b][quote][b]gość, 20-06-14, 21:32 napisał(a):[/b][quote][b]gość, 20-06-14, 12:20 napisał(a):[/b][quote][b]gość, 20-06-14, 01:46 napisał(a):[/b][quote][b]gość, 19-06-14, 15:07 napisał(a):[/b][quote][b]gość, 19-06-14, 15:02 napisał(a):[/b][quote][b]gość, 19-06-14, 14:09 napisał(a):[/b][quote][b]gość, 19-06-14, 14:03 napisał(a):[/b]bardzo lichy pierścionek:-) 🙂 🙂 Skromnie wygląda,ale na bank był bardzo drogi.Taki lekarz nie dałby byle czego córce milionera.[/quote]Mysle, ze bardzo skromnie wyglada ten pierscionek. Ja nosze 2ct a nie mam ani meza milionera ani rodzicow.. Jest on wiekszy niz ten ktory ma Lesz. W Stanach faceci biora kredyt byle pierscionek byl przynajmniej 1ct. “Diamenty” innej wielkosci, tzn te mniejsze uwazane tu sa za zwykle opilki, odpady od diamentow ktore sa sprzedawane tylko by zarobic.[/quote]Słabo sie znacie na diamentach. Nie tylko wielkość sie liczy a czystość diamentu! Mniejszy diament moze być duzo droższy od dużego! No ale tak dziewczyny ktore wcześniej nic nie miały często myślą ze im większy tym lepszy i droższy.. chca dowartościować.[/quote]Bzdura. Jak jest roznica pomiedzy 1ct a 0,01 (opilki z diamentu to sa a nie diament) to sorry ale nie, nie ejst to bardziej wartosciowe niz 1ct diament.[/quote]Nie mowię o opilkach tylko o pierścionku Lesz. Moja szwagierka dostała pierscionek takiej samej wielkości jak ona tylko z żółtym diamentem.. Sa tylko trzy takie pierścionki na świecie i kosztował majątek.[/quote]Hahahaha. Polecam wejsc na jakakolwiek strone z bizuteria na zareczyny w Stanach i masz do wyboru zlote diamenty, czekoladowe, czarne.. ale ludziom latwo kit wcisnac 😀
Żeby założyć białą koszulę i czarne spodnie trzeba poradzić się stylisty? Nie sądzę. Też się tak ubieram i stylisty nie posiadam.
[b]gość, 19-06-14, 23:21 napisał(a):[/b]Pieniadze, uroda to nie wszystko, w zyciu co innego sie liczy, ale wy zje.ane, puszczalskie pustaki tego nie zrozumiecie bo za tepe jestescie. I zeby nie bylo facetem jestem, a kozaczka czasami czytam dlatego ze uswiadamia mi ze moja kobieta jest najlepsza jaka w zyciu moglem spotkac. A trafic na ktoras z was to porazka zyciowa, tylko sie wyhustac. Co trzeba miec w glowie zeby takie komentarze pisac, ta brzydka, ta ma krzywy nos, a ta male cycki, jedna za gruba, jedna za chuda. Ogarnijcie sie.Pokochałam Cię, chłopaku, za ten komentarz;) I Twoją kobietę też, a co mi tam;) Mądrego przyjemnie się czyta. Bardzo przyjemnie.
Lesz jest szczuplutka i filigranowa, jej dłonie są drobne, a pierścionek gabarytami do nich pasuje. Też mam drobne dłonie i zaświadczam, że duże pierścienie z okiem wielkości landryny wyglądają ciężko i nieładnie.
[b]gość, 20-06-14, 21:34 napisał(a):[/b][quote][b]gość, 20-06-14, 21:32 napisał(a):[/b][quote][b]gość, 20-06-14, 12:20 napisał(a):[/b][quote][b]gość, 20-06-14, 01:46 napisał(a):[/b][quote][b]gość, 19-06-14, 15:07 napisał(a):[/b][quote][b]gość, 19-06-14, 15:02 napisał(a):[/b][quote][b]gość, 19-06-14, 14:09 napisał(a):[/b][quote][b]gość, 19-06-14, 14:03 napisał(a):[/b]bardzo lichy pierścionek:-) 🙂 🙂 Skromnie wygląda,ale na bank był bardzo drogi.Taki lekarz nie dałby byle czego córce milionera.[/quote]Mysle, ze bardzo skromnie wyglada ten pierscionek. Ja nosze 2ct a nie mam ani meza milionera ani rodzicow.. Jest on wiekszy niz ten ktory ma Lesz. W Stanach faceci biora kredyt byle pierscionek byl przynajmniej 1ct. “Diamenty” innej wielkosci, tzn te mniejsze uwazane tu sa za zwykle opilki, odpady od diamentow ktore sa sprzedawane tylko by zarobic.[/quote]Słabo sie znacie na diamentach. Nie tylko wielkość sie liczy a czystość diamentu! Mniejszy diament moze być duzo droższy od dużego! No ale tak dziewczyny ktore wcześniej nic nie miały często myślą ze im większy tym lepszy i droższy.. chca dowartościować.[/quote]Bzdura. Jak jest roznica pomiedzy 1ct a 0,01 (opilki z diamentu to sa a nie diament) to sorry ale nie, nie ejst to bardziej wartosciowe niz 1ct diament.[/quote] Nie mowię o opilkach tylko o pierścionku Lesz. Moja szwagierka dostała pierscionek takiej samej wielkości jak ona tylko z żółtym diamentem.. Sa tylko trzy takie pierścionki na świecie i kosztował majątek.
Gdy się kocha błyskotki znaczenia nie maja
lesz kto to taki?
[b]gość, 20-06-14, 21:32 napisał(a):[/b][quote][b]gość, 20-06-14, 12:20 napisał(a):[/b][quote][b]gość, 20-06-14, 01:46 napisał(a):[/b][quote][b]gość, 19-06-14, 15:07 napisał(a):[/b][quote][b]gość, 19-06-14, 15:02 napisał(a):[/b][quote][b]gość, 19-06-14, 14:09 napisał(a):[/b][quote][b]gość, 19-06-14, 14:03 napisał(a):[/b]bardzo lichy pierścionek:-) 🙂 🙂 Skromnie wygląda,ale na bank był bardzo drogi.Taki lekarz nie dałby byle czego córce milionera.[/quote]Mysle, ze bardzo skromnie wyglada ten pierscionek. Ja nosze 2ct a nie mam ani meza milionera ani rodzicow.. Jest on wiekszy niz ten ktory ma Lesz. W Stanach faceci biora kredyt byle pierscionek byl przynajmniej 1ct. “Diamenty” innej wielkosci, tzn te mniejsze uwazane tu sa za zwykle opilki, odpady od diamentow ktore sa sprzedawane tylko by zarobic.[/quote]Słabo sie znacie na diamentach. Nie tylko wielkość sie liczy a czystość diamentu! Mniejszy diament moze być duzo droższy od dużego! No ale tak dziewczyny ktore wcześniej nic nie miały często myślą ze im większy tym lepszy i droższy.. chca dowartościować.[/quote]Bzdura. Jak jest roznica pomiedzy 1ct a 0,01 (opilki z diamentu to sa a nie diament) to sorry ale nie, nie ejst to bardziej wartosciowe niz 1ct diament.
co to za buty? Ładne.
[b]gość, 20-06-14, 03:55 napisał(a):[/b][quote][b]gość, 20-06-14, 03:21 napisał(a):[/b][quote][b]gość, 20-06-14, 02:38 napisał(a):[/b]A ja jestem 7 lat z facetem,5 lat mieszkamy i jakoś sie nie garnie do zaręczyn:( ja sie nie narzucam,bo raz mowilam,żeby nasz związek wkroczyl w nowy etap to sie zdenerwowal i powiedział,ze on nie chce tego zrobić pod presja i przymusem. I co ja mam zrobić??:( nic tylko naiwnie czekac:( ale ile mozna? A jestem juz przed 30 :/Musisz wiedziec czy poradzisz sobie bez niego i jesli tak to postaw sprawe jasno albo w prawo albo w lewo, ale musisz wiedziec, ze moze sie stac i tak, ze sie rozejdziecie. Zazwyczaj oni ida jednak po rozum do glowy jednak, bo widza, iz moga stracic kobiete swojego zycia i zaczynaja sie bac… Ale musisz byc pewna, ze mozesz zostac sama jak by jednak nie wyszlo. Ale takie czekanie nie ma sensu… Jak dlugo Cie moze zwodzic… A co to Ty jestes, szacunek Ci sie raczej nalezy… PowodzeniaAga[/quote]Mógł mnie stracic,mielismy przerwe dwu miesieczna,nie balam sie odejsc,ale wrocilam. Nie dawal mi spokoju,udowadniał na każdym kroku,ze mu zależy i czulam na odległość jego uczucia jego bliskość… Mimo,ze wylewny nie jest,ale wiem,ze mnie kocha,a ja chce byc tylko z nim. Wiem,brzmi bardzo naiwnie i banalnie:/ poczekam jeszcze trochę a później postawie warunek,choć to nie jest chyba dobrym pomysłem,bo nie chce go zmuszać. Ciezki temat…on jest uparty a ja juz nie mam cierpliwości 🙁 I nie chodzi mi o jakieś super drogie pierścionki,moze byc zwykly- symboliczny,ale wyjątkowy,bo dlugo wyczekiwany,upragniony gest,a raczej deklaracje,ktora dala by mi dużo szczęścia,spokoju,ktora dodalaby mi skrzydel zwlaszcza teraz gdy poronilam…:([/quote]Po co ma się oświadczać skoro ma wszystko bez zobowiązan? Kobiete, seks, obiad na stole czyste ubrania etc. Po co ma sie pakowąć w zobowiązania ? coś mu nie podpasuje pakuje sie i wychodzi, bez podziału majątku i targania sie po sądach ..
akurat nie mają:-) 🙂 🙂
[b]gość, 20-06-14, 12:20 napisał(a):[/b][quote][b]gość, 20-06-14, 01:46 napisał(a):[/b][quote][b]gość, 19-06-14, 15:07 napisał(a):[/b][quote][b]gość, 19-06-14, 15:02 napisał(a):[/b][quote][b]gość, 19-06-14, 14:09 napisał(a):[/b][quote][b]gość, 19-06-14, 14:03 napisał(a):[/b]bardzo lichy pierścionek:-) 🙂 🙂 Skromnie wygląda,ale na bank był bardzo drogi.Taki lekarz nie dałby byle czego córce milionera.[/quote]Mysle, ze bardzo skromnie wyglada ten pierscionek. Ja nosze 2ct a nie mam ani meza milionera ani rodzicow.. Jest on wiekszy niz ten ktory ma Lesz. W Stanach faceci biora kredyt byle pierscionek byl przynajmniej 1ct. “Diamenty” innej wielkosci, tzn te mniejsze uwazane tu sa za zwykle opilki, odpady od diamentow ktore sa sprzedawane tylko by zarobic.[/quote]Słabo sie znacie na diamentach. Nie tylko wielkość sie liczy a czystość diamentu! Mniejszy diament moze być duzo droższy od dużego! No ale tak dziewczyny ktore wcześniej nic nie miały często myślą ze im większy tym lepszy i droższy.. chca dowartościować.
[b]gość, 20-06-14, 01:46 napisał(a):[/b][quote][b]gość, 19-06-14, 15:07 napisał(a):[/b][quote][b]gość, 19-06-14, 15:02 napisał(a):[/b][quote][b]gość, 19-06-14, 14:09 napisał(a):[/b][quote][b]gość, 19-06-14, 14:03 napisał(a):[/b]bardzo lichy pierścionek:-) 🙂 🙂 Skromnie wygląda,ale na bank był bardzo drogi.Taki lekarz nie dałby byle czego córce milionera.[/quote]Mysle, ze bardzo skromnie wyglada ten pierscionek. Ja nosze 2ct a nie mam ani meza milionera ani rodzicow.. Jest on wiekszy niz ten ktory ma Lesz. W Stanach faceci biora kredyt byle pierscionek byl przynajmniej 1ct. “Diamenty” innej wielkosci, tzn te mniejsze uwazane tu sa za zwykle opilki, odpady od diamentow ktore sa sprzedawane tylko by zarobic.[/quote]tak tak już uwierzę, że jakieś nikt z kozaka mia pierścionek za cenę 300 tysięcy do 500 …[/quote]2ct diament w Stanach (gdzie mieszkam) mozna juz kupic za okolo 5tys $.Nie wiem dziecko skad takie ceny wytrzasnelas.I tak wyobraz sobie, ze w Stanach kazda dziewczyna jaka poznaje dostaje przynajmniej ten 1 ct (koszt 2 tys $). Tutaj pierscionek jest bardzo wazny wiec tak, dziewczyna z komentarza wyzej mogla bez problemu dostac 2 ct pierscionek.[/quote]Ale Wam wszystkim bije na dekiel. To rzeczywiście strasznie ważne, jaki kto ma pierścionek, a to, żeby był drogi to już w ogóle najważniejsze. Pierścionek zaręczynowy to symbol miłości i oddania, więc mógłby być i za 2 złote, jeśli tylko zostałby ofiarowany z taką intencją.
Śliczna jest. Klasa.
Te peany pochwalne to sama natalia o sobie pisze?[b]gość, 20-06-14, 08:31 napisał(a):[/b]Śliczna jest. Klasa.
lesz (celowo z małej) za rozwalenie rodziny zasługuje na wszystko co najgorsze! Oby te krzywdy które wyrządziła wróciły do niej ze zdwojoną siłą.[b]gość, 20-06-14, 01:30 napisał(a):[/b]Jeżeli to prawda, to szczerze gratuluję. Natalia to bardzo fajna dziewczyna i zasługuje na faceta na poziomie. Pięknie wygląda.
[b]gość, 20-06-14, 02:38 napisał(a):[/b]A ja jestem 7 lat z facetem,5 lat mieszkamy i jakoś sie nie garnie do zaręczyn:( ja sie nie narzucam,bo raz mowilam,żeby nasz związek wkroczyl w nowy etap to sie zdenerwowal i powiedział,ze on nie chce tego zrobić pod presja i przymusem. I co ja mam zrobić??:( nic tylko naiwnie czekac:( ale ile mozna? A jestem juz przed 30 :/Musisz wiedziec czy poradzisz sobie bez niego i jesli tak to postaw sprawe jasno albo w prawo albo w lewo, ale musisz wiedziec, ze moze sie stac i tak, ze sie rozejdziecie. Zazwyczaj oni ida jednak po rozum do glowy jednak, bo widza, iz moga stracic kobiete swojego zycia i zaczynaja sie bac… Ale musisz byc pewna, ze mozesz zostac sama jak by jednak nie wyszlo. Ale takie czekanie nie ma sensu… Jak dlugo Cie moze zwodzic… A co to Ty jestes, szacunek Ci sie raczej nalezy… PowodzeniaAga
[b]gość, 20-06-14, 03:21 napisał(a):[/b][quote][b]gość, 20-06-14, 02:38 napisał(a):[/b]A ja jestem 7 lat z facetem,5 lat mieszkamy i jakoś sie nie garnie do zaręczyn:( ja sie nie narzucam,bo raz mowilam,żeby nasz związek wkroczyl w nowy etap to sie zdenerwowal i powiedział,ze on nie chce tego zrobić pod presja i przymusem. I co ja mam zrobić??:( nic tylko naiwnie czekac:( ale ile mozna? A jestem juz przed 30 :/Musisz wiedziec czy poradzisz sobie bez niego i jesli tak to postaw sprawe jasno albo w prawo albo w lewo, ale musisz wiedziec, ze moze sie stac i tak, ze sie rozejdziecie. Zazwyczaj oni ida jednak po rozum do glowy jednak, bo widza, iz moga stracic kobiete swojego zycia i zaczynaja sie bac… Ale musisz byc pewna, ze mozesz zostac sama jak by jednak nie wyszlo. Ale takie czekanie nie ma sensu… Jak dlugo Cie moze zwodzic… A co to Ty jestes, szacunek Ci sie raczej nalezy… PowodzeniaAga[/quote]Mógł mnie stracic,mielismy przerwe dwu miesieczna,nie balam sie odejsc,ale wrocilam. Nie dawal mi spokoju,udowadniał na każdym kroku,ze mu zależy i czulam na odległość jego uczucia jego bliskość… Mimo,ze wylewny nie jest,ale wiem,ze mnie kocha,a ja chce byc tylko z nim. Wiem,brzmi bardzo naiwnie i banalnie:/ poczekam jeszcze trochę a później postawie warunek,choć to nie jest chyba dobrym pomysłem,bo nie chce go zmuszać. Ciezki temat…on jest uparty a ja juz nie mam cierpliwości 🙁 I nie chodzi mi o jakieś super drogie pierścionki,moze byc zwykly- symboliczny,ale wyjątkowy,bo dlugo wyczekiwany,upragniony gest,a raczej deklaracje,ktora dala by mi dużo szczęścia,spokoju,ktora dodalaby mi skrzydel zwlaszcza teraz gdy poronilam…:(
Moralne dno jak już.[b]gość, 20-06-14, 08:31 napisał(a):[/b]Śliczna jest. Klasa.
A ja jestem 7 lat z facetem,5 lat mieszkamy i jakoś sie nie garnie do zaręczyn:( ja sie nie narzucam,bo raz mowilam,żeby nasz związek wkroczyl w nowy etap to sie zdenerwowal i powiedział,ze on nie chce tego zrobić pod presja i przymusem. I co ja mam zrobić??:( nic tylko naiwnie czekac:( ale ile mozna? A jestem juz przed 30 :/
[b]gość, 19-06-14, 15:07 napisał(a):[/b][quote][b]gość, 19-06-14, 15:02 napisał(a):[/b][quote][b]gość, 19-06-14, 14:09 napisał(a):[/b][quote][b]gość, 19-06-14, 14:03 napisał(a):[/b]bardzo lichy pierścionek:-) 🙂 🙂 Skromnie wygląda,ale na bank był bardzo drogi.Taki lekarz nie dałby byle czego córce milionera.[/quote]Mysle, ze bardzo skromnie wyglada ten pierscionek. Ja nosze 2ct a nie mam ani meza milionera ani rodzicow.. Jest on wiekszy niz ten ktory ma Lesz. W Stanach faceci biora kredyt byle pierscionek byl przynajmniej 1ct. “Diamenty” innej wielkosci, tzn te mniejsze uwazane tu sa za zwykle opilki, odpady od diamentow ktore sa sprzedawane tylko by zarobic.[/quote]tak tak już uwierzę, że jakieś nikt z kozaka mia pierścionek za cenę 300 tysięcy do 500 …[/quote]2ct diament w Stanach (gdzie mieszkam) mozna juz kupic za okolo 5tys $.Nie wiem dziecko skad takie ceny wytrzasnelas.I tak wyobraz sobie, ze w Stanach kazda dziewczyna jaka poznaje dostaje przynajmniej ten 1 ct (koszt 2 tys $). Tutaj pierscionek jest bardzo wazny wiec tak, dziewczyna z komentarza wyzej mogla bez problemu dostac 2 ct pierscionek.
A ja jestem 7 lat z facetem,5 lat mieszkamy i jakoś sie nie garnie do zaręczyn:( ja sie nie narzucam,bo raz mowilam,żeby nasz związek wkroczyl w nowy etap to sie zdenerwowal i powiedział,ze on nie chce tego zrobić pod presja i przymusem. I co ja mam zrobić??:( nic tylko naiwnie czekac:( ale ile mozna? A jestem juz przed 30 :/
[b]gość, 20-06-14, 00:44 napisał(a):[/b]I sie tepaki odezwaly. Utwierdzily mnie te s.ki w przekonaniu ze ja jestem jednak za dobry i za glupi zeby probowac funkcjonowac w tym zje..nym swiecie. Skad wy ku…ki bierzecie????no jak braciszku matka twoja nas urodziła, jesteśmy na jej podobieństwo
Strone znam bo znam, a co nie moge? A wy je..ne kur.wki powinnyscie wiedziec ze cudza matka to swietosc i jej sie nie ubliza, nawet najgorszy kryminalista to wie. A wy jestescie tak glupie ze wpadlem w szok. No chyba ze to sa jaja bo jak nie to brak slow. Nara s.ki zjeb..e. Szkoda slow na was.
Jeżeli to prawda, to szczerze gratuluję. Natalia to bardzo fajna dziewczyna i zasługuje na faceta na poziomie. Pięknie wygląda.
I sie tepaki odezwaly. Utwierdzily mnie te s.ki w przekonaniu ze ja jestem jednak za dobry i za glupi zeby probowac funkcjonowac w tym zje..nym swiecie. Skad wy ku…ki bierzecie????
[b]gość, 19-06-14, 23:21 napisał(a):[/b]Pieniadze, uroda to nie wszystko, w zyciu co innego sie liczy, ale wy zje.ane, puszczalskie pustaki tego nie zrozumiecie bo za tepe jestescie. I zeby nie bylo facetem jestem, a kozaczka czasami czytam dlatego ze uswiadamia mi ze moja kobieta jest najlepsza jaka w zyciu moglem spotkac. A trafic na ktoras z was to porazka zyciowa, tylko sie wyhustac. Co trzeba miec w glowie zeby takie komentarze pisac, ta brzydka, ta ma krzywy nos, a ta male cycki, jedna za gruba, jedna za chuda. Ogarnijcie sie.twoja stara nie lepsza i ty sam bo skąd znasz tą stronę ha ha
I paskudną szczurzą twarz. Zoperowana a i tak masakra. Brrrr
[b]gość, 19-06-14, 23:00 napisał(a):[/b][quote][b]gość, 19-06-14, 19:21 napisał(a):[/b][quote][b]gość, 19-06-14, 16:50 napisał(a):[/b][quote][b]gość, 19-06-14, 15:07 napisał(a):[/b][quote][b]gość, 19-06-14, 14:01 napisał(a):[/b][quote][b]gość, 19-06-14, 13:22 napisał(a):[/b][quote][b]gość, 19-06-14, 13:17 napisał(a):[/b][quote][b]gość, 19-06-14, 11:39 napisał(a):[/b][quote][b]gość, 19-06-14, 11:35 napisał(a):[/b]nie odpowiedzialabym TAK facetowi, który dałby mi taki pierścionekPierscionek to tylko symbol czy tradycja liczy sie uczucie I milosc[/quote]Dla mnie miłość nie istnieje. Liczą się pieniądze. Haha że wy sypiacie z dziadostwem, bo tak bardzo ich kochacie, nie znaczy że wszystkie! Kasa, władza i zabawa[/quote]lecz się kobieto…[/quote]Jesteś prostaczką i blacharą wiec żaden bogaty fajny facet cię nie zechce bo masz pusto w głowie! Dla tej kasy i zabawy musisz sypiac ze starymi dziadami dla których jesteś tylko chwilową zabawką!
[b]gość, 19-06-14, 19:21 napisał(a):[/b][quote][b]gość, 19-06-14, 16:50 napisał(a):[/b][quote][b]gość, 19-06-14, 15:07 napisał(a):[/b][quote][b]gość, 19-06-14, 14:01 napisał(a):[/b][quote][b]gość, 19-06-14, 13:22 napisał(a):[/b][quote][b]gość, 19-06-14, 13:17 napisał(a):[/b][quote][b]gość, 19-06-14, 11:39 napisał(a):[/b][quote][b]gość, 19-06-14, 11:35 napisał(a):[/b]nie odpowiedzialabym TAK facetowi, który dałby mi taki pierścionekPierscionek to tylko symbol czy tradycja liczy sie uczucie I milosc[/quote]Dla mnie miłość nie istnieje. Liczą się pieniądze. Haha że wy sypiacie z dziadostwem, bo tak bardzo ich kochacie, nie znaczy że wszystkie! Kasa, władza i zabawa[/quote]lecz się kobieto…[/quote]ona ma śmietnikowy rodowód, nie każda jest taka wywłoką sama jesteś dziadowką i się szmacisz za kasę…. nie dość że bidna to i szmatławo wychowana[/quote]hahaha idź do swojego męża-woznego, bo nie wydaje mi się, że kto inny by cię chciał. Jesteś pewnie brzydka jak noc to musisz mieć jednego faceta, bo kto inny by cię chciał! Haha, a ja nadal będę robić to, o czym ty tylko marzysz, prostaczko[/quote]Hahah śmiech na sali. Weź się ‘prostaczko’ nie ośmieszaj. Tak sobie to tłumacz, że inne kobiety to brzydule, i że ich mężczyźni to prostaki którzy nic w życiu nie osiągnęli. Ogólnie rzecz biorąc masz się czym szczycić.[/quote]A ja nie jestem brzydka, mam bogatego faceta, a o jego majątku dowiedzialam sie dopiero po 5 latach, po tym jak oblednie zakochana przyjelam jego oświadczyny. Milość sie liczy, taka prawdziwa, dojrzala i wzajemna. Tego wszystkim zycze.[/quote]a my oboje jesteśmy bogaci, co pannie zrodzonej w rynsztoku(tej szmatce) nie mieści się w główce… ciekawe jak bardzo cierpi widząc wykształcone, zaradne ładne i inteligentne babki. Pewnie zalewa robaka wódką.. hehe
[b]gość, 19-06-14, 16:06 napisał(a):[/b][quote][b]gość, 19-06-14, 15:07 napisał(a):[/b][quote][b]gość, 19-06-14, 15:02 napisał(a):[/b][quote][b]gość, 19-06-14, 14:09 napisał(a):[/b][quote][b]gość, 19-06-14, 14:03 napisał(a):[/b]bardzo lichy pierścionek:-) 🙂 🙂 Skromnie wygląda,ale na bank był bardzo drogi.Taki lekarz nie dałby byle czego córce milionera.[/quote]Mysle, ze bardzo skromnie wyglada ten pierscionek. Ja nosze 2ct a nie mam ani meza milionera ani rodzicow.. Jest on wiekszy niz ten ktory ma Lesz. W Stanach faceci biora kredyt byle pierscionek byl przynajmniej 1ct. “Diamenty” innej wielkosci, tzn te jsze uwazane tu sa za zwykle opilki, odpady od diamentow ktore sa sprzedawane tylko by zarobic.[/quote]tak tak już uwierzę, że jakieś nikt z kozaka mia pierścionek za cenę 300 tysięcy do 500 …[/quote]Z tym “nikt” tożeś gościu przesadził. Czasami mądrym ludziom – jak mnie – odbija i wchodzą na kundelka. I właśnie podarowałam taki pierścionek, jaki ma księżna Kate, mojej przyszłej synowej. Mikro Ci ?[/quote]chcesz mi wmówić, że jesteś “kimś”; pisząc “to żeś”? Nie udało się, przykro mi… ha ha ha popracuj nad polszczyzną prostaczko
Ale ona ma paskudnie chude nogi brrr…
Pieniadze, uroda to nie wszystko, w zyciu co innego sie liczy, ale wy zje.ane, puszczalskie pustaki tego nie zrozumiecie bo za tepe jestescie. I zeby nie bylo facetem jestem, a kozaczka czasami czytam dlatego ze uswiadamia mi ze moja kobieta jest najlepsza jaka w zyciu moglem spotkac. A trafic na ktoras z was to porazka zyciowa, tylko sie wyhustac. Co trzeba miec w glowie zeby takie komentarze pisac, ta brzydka, ta ma krzywy nos, a ta male cycki, jedna za gruba, jedna za chuda. Ogarnijcie sie.
Ale był! W czerwcu z inną narzeczoną miał mieć ślub. leszcz znowu na trzeciego wbiła![b]gość, 19-06-14, 22:47 napisał(a):[/b]no teraz ten nie zajęty. ..
no teraz ten nie zajęty. ..
rozsmieszyło mnie te super śliczna ,ani to figury… włosy wyleniałe, nos po korekcie, no może w łóżku sie dobrze wygina.
Zoperowana sucz lubiąca zajętych facetów!
Coz za Bezpłciowa kobieta Wygląd i figura nijaka Gdyby nie pieniądze tatusia to nikt by nawet nie spojrzał na to chuchro
Ona piękna? Dużo pijesz? Gdyby nie tona tapety w ogóle nie dało by się na nią patrzeć![b]gość, 19-06-14, 20:18 napisał(a):[/b]ona jest super sliczna. nie wiem z czego jest aktualnie znana ( co robi :D) ale co do samej urody trzeba jej przyznac, ze jest piekna.
dziwne ze facet polecial na przechodzona Lesz o figurze i twarzy nastoletniego chlopca
ona jest super sliczna. nie wiem z czego jest aktualnie znana ( co robi :D) ale co do samej urody trzeba jej przyznac, ze jest piekna.
[b]gość, 19-06-14, 16:50 napisał(a):[/b][quote][b]gość, 19-06-14, 15:07 napisał(a):[/b][quote][b]gość, 19-06-14, 14:01 napisał(a):[/b][quote][b]gość, 19-06-14, 13:22 napisał(a):[/b][quote][b]gość, 19-06-14, 13:17 napisał(a):[/b][quote][b]gość, 19-06-14, 11:39 napisał(a):[/b][quote][b]gość, 19-06-14, 11:35 napisał(a):[/b]nie odpowiedzialabym TAK facetowi, który dałby mi taki pierścionekPierscionek to tylko symbol czy tradycja liczy sie uczucie I milosc[/quote]Dla mnie miłość nie istnieje. Liczą się pieniądze. Haha że wy sypiacie z dziadostwem, bo tak bardzo ich kochacie, nie znaczy że wszystkie! Kasa, władza i zabawa[/quote]lecz się kobieto…[/quote]ona ma śmietnikowy rodowód, nie każda jest taka wywłoką sama jesteś dziadowką i się szmacisz za kasę…. nie dość że bidna to i szmatławo wychowana[/quote]hahaha idź do swojego męża-woznego, bo nie wydaje mi się, że kto inny by cię chciał. Jesteś pewnie brzydka jak noc to musisz mieć jednego faceta, bo kto inny by cię chciał! Haha, a ja nadal będę robić to, o czym ty tylko marzysz, prostaczko[/quote]Hahah śmiech na sali. Weź się ‘prostaczko’ nie ośmieszaj. Tak sobie to tłumacz, że inne kobiety to brzydule, i że ich mężczyźni to prostaki którzy nic w życiu nie osiągnęli. Ogólnie rzecz biorąc masz się czym szczycić.[/quote]A ja nie jestem brzydka, mam bogatego faceta, a o jego majątku dowiedzialam sie dopiero po 5 latach, po tym jak oblednie zakochana przyjelam jego oświadczyny. Milość sie liczy, taka prawdziwa, dojrzala i wzajemna. Tego wszystkim zycze.
[b]gość, 19-06-14, 17:11 napisał(a):[/b][quote][b]gość, 19-06-14, 16:42 napisał(a):[/b]nooo faktycznie, nie ma to jak lans na pierścionki. Dla mnie to chore wydawać kupę kasy na taką rzecz lepiej zafundować sobie fajny dom lub coś do niego a najważniejsze jak dla mnie to obrączki jeżeli chodzi o tą ślubną biżuterię na ‘całe życie’, nie rozumiem fenomenu pierścionka z brylantem. W życiu nie pozwoliłabym, żeby mój przyszły mąż brał kredyt aby podarował mi taki pierścionek. Noo chyba, że go stać i dla niego to po prostu ‘pikuś’ kropla w morzu jak to się mówi i w ogóle tego wydatku nie poczułby No ale wiadomo każdy jest inny i ma inne wartości.zgadzam się. jestem w stanie wydać lekką ręką każde pieniądze na fajne wakacje. ale pierścionek? mogę się zadowolić takim za 500 zł.[/quote]Jeśli chodzi o narzeczonego Lesz, to na biednego nie trafilo. Pan doktor jest synem bardzo znanego lekarza i szefa kliniki na Śląsku. Lekka reka moze wydac 50 tysięcy na pierścionek dla narzeczonej przy swoich zarobkach.
A ja kiedys kiedys kupilam kurtke w ciuchlandzie poszlam do domu wlozylam reke do kieszeni tak zawsze robie przed wlozeniem do pralki a tam zloty pierscionek od razu wydal mi drogi poszlam do jubilera I wycenil go 40 tys.to dopiero szczescie
[b]gość, 19-06-14, 16:42 napisał(a):[/b]nooo faktycznie, nie ma to jak lans na pierścionki. Dla mnie to chore wydawać kupę kasy na taką rzecz lepiej zafundować sobie fajny dom lub coś do niego a najważniejsze jak dla mnie to obrączki jeżeli chodzi o tą ślubną biżuterię na ‘całe życie’, nie rozumiem fenomenu pierścionka z brylantem. W życiu nie pozwoliłabym, żeby mój przyszły mąż brał kredyt aby podarował mi taki pierścionek. Noo chyba, że go stać i dla niego to po prostu ‘pikuś’ kropla w morzu jak to się mówi i w ogóle tego wydatku nie poczułby No ale wiadomo każdy jest inny i ma inne wartości.zgadzam się. jestem w stanie wydać lekką ręką każde pieniądze na fajne wakacje. ale pierścionek? mogę się zadowolić takim za 500 zł.
[b]gość, 19-06-14, 18:57 napisał(a):[/b]A ja kiedys kiedys kupilam kurtke w ciuchlandzie poszlam do domu wlozylam reke do kieszeni tak zawsze robie przed wlozeniem do pralki a tam zloty pierscionek od razu wydal mi drogi poszlam do jubilera I wycenil go 40 tys.to dopiero szczescie[/quoteW normalnym sklepie by sie to nie przytrafilo. W ciucholandach kryją sie prawdziwe skarby jednak.
[b]gość, 19-06-14, 16:06 napisał(a):[/b][quote][b]gość, 19-06-14, 15:07 napisał(a):[/b][quote][b]gość, 19-06-14, 15:02 napisał(a):[/b][quote][b]gość, 19-06-14, 14:09 napisał(a):[/b][quote][b]gość, 19-06-14, 14:03 napisał(a):[/b]bardzo lichy pierścionek:-) 🙂 🙂 Skromnie wygląda,ale na bank był bardzo drogi.Taki lekarz nie dałby byle czego córce milionera.[/quote]Mysle, ze bardzo skromnie wyglada ten pierscionek. Ja nosze 2ct a nie mam ani meza milionera ani rodzicow.. Jest on wiekszy niz ten ktory ma Lesz. W Stanach faceci biora kredyt byle pierscionek byl przynajmniej 1ct. “Diamenty” innej wielkosci, tzn te jsze uwazane tu sa za zwykle opilki, odpady od diamentow ktore sa sprzedawane tylko by zarobic.[/quote]tak tak już uwierzę, że jakieś nikt z kozaka mia pierścionek za cenę 300 tysięcy do 500 …[/quote]Z tym “nikt” tożeś gościu przesadził. Czasami mądrym ludziom – jak mnie – odbija i wchodzą na kundelka. I właśnie podarowałam taki pierścionek, jaki ma księżna Kate, mojej przyszłej synowej. Mikro Ci ?[/quote]Haha, zgadzam się! Rozumiem, że ten gościu/gościówka ma siebie również za “nic” – skoro czyta kozaka;)
2ct diament z białym złotem kosztuje 50 tys, z platyna 100tys. Ale to jeszcze zależy od jakości kamienia. Ja nie wiem skąd te kosmiczne ceny (500tys) ktoś wziął. Ten nawet na 2 ct nie wyglada! Co prawda ja mam diament mniejszy z platyna i 7 tys koszyowal i byłam nie zadowolona ze taki drogi. Uważam ze to głupota wydawać tyle kasy na pierścionek…