Natalia Piguła będzie reprezentować Polskę w konkursie Miss Universe 2020. Jest doskonałym przykładem tego, że marzenia się spełniają, jeśli tylko damy im szansę. Co o niej wiemy?

Natalia Gryglewska została nową Miss Polonia. To influencerka!

Natalia Piguła reprezentuje Polskę na Miss Universe 2020

Natalia Piguła ma 27 lat i pochodzi z Łodzi. Kiedy stojąc na scenie Miss Polski usłyszała, że została 1 Wicemiss Polski 2019 wiedziała, że udział w konkursie Miss Universe pozostanie w sferze marzeń. Jednak pod koniec marca Natalia odebrała telefon z propozycją reprezentowania Polski właśnie w tym, wymarzonym konkursie!

Miss Polski 2020. Rozmawialiśmy z Anną Marią Jaromin tuż po gali (WIDEO)

Natalia jest laureatką wielu konkursów piękności. Gdy miała 15 lat wygrała konkurs Elite Model Look, który stał się dla niej przepustką do świata mody. W 2012 została finalistką Miss Polonia i reprezentowała Polskę w konkursie Miss Intercontinental 2013, gdzie zakwalifikowała się do Top 15. Choroba przeszkodziła Natalii w spełnianiu dalszych marzeń. Przytyła ponad 12 kilogramów. Udało jej się jednak wrócić do formy, by w 2019 roku zdobyć tytuł Miss Ziemi Łódzkiej i w tym samym roku zostać Wicemiss Polski. Tuż przed pandemią Covid19 jako reprezentantka Polski wyleciała do Kolumbii, skąd wróciła z koroną Wicemiss Reinado del Cafe

Jest też bardzo przedsiębiorcza –  prowadzi własną firmę kuriersko – transportową. Ukończyła budownictwo na Politechnice Łódzkiej. Uwielbia czynny wypoczynek i zimą jeździ na desce a latem przesiada się na rolki. Pasjonują ją szybkie auta i do porannej kawy przegląda prasę motoryzacyjną.

Natalia już kompletuje garderobę, by wyruszyć na najważniejszy konkurs na świecie – Miss Universe. Finałowa gala odbędzie się w Hard Rock Hotel & Casino w Hollywood na Florydzie już 16 maja.

Niewiele osób wie, jak dużego wysiłku wymagają przygotowania do udziału w konkursie Miss Universe. Od finalistek oczekuje się przygotowania wielu materiałów filmowych i zdjęciowych prezentujących finalistkę i jej kraj. Zwykle dziewczyny przygotowują się do konkursu co najmniej przez pół roku, tym razem miała na to tylko miesiąc. Niemal każdego dnia bierze udział w sesjach zdjęciowych i przymiarkach najważniejszych strojów. Suknię finałową zaprojektowała Viola Piekut. Strój narodowy, który ma symbolizować Polskę, powstaje pod okiem Agnieszki Lechańskiej, w pracowni Mona Lissa.

Joanna Liszowska na finale Miss Polski zaszalała z kreacją. Co za DEKOLT

Trzymacie za nią kciuki?

Natalia Piguła

Natalia Piguła fot. Mat. prasowe

Natalia Piguła

Natalia Piguła fot. Mat prasowe

Natalia Piguła fot. Mat. prasowe

Natalia Piguła fot. Instagram