Natalia Siwiec (37 l.) to jedna z najwytrwalszych celebrytek w Polsce. Karierę rozpoczęła po „Euro 2012″ i do dzisiaj wzbudza ogromne emocje. Ponad milion internautów śledzi jej luksusowe życie.

Natalia Siwiec zdradziła, kiedy miała depresje

Hejt na Natalię Siwiec za reklamowanie pasty do zębów: „Byle kasa się zgadzała”

Natalia Siwiec wczoraj zaczęła popularną zabawę influencerów – fani piszą, z jakiego momentu ma pokazać zdjęcie na swoim instastory.

Obserwatorzy poprosili Natalię, żeby pokazała się, „gdy miała depresję, ale nikt nie wiedział” oraz „kiedy była w najgorszym momencie swojego życia”. Sprawdziliśmy profil instagramowy Siwiec i okazuje się, że depresję miała pod koniec lutego 2017 roku. Warto wspomnieć, że Nowy Rok rozpoczęła w szpitalu, po tym, jak połamała kończyny na stoku narciarskim.

Kochani dla mnie rok, który się skończył był wspaniały. Niestety Nowy Rok witam na szpitalnym łóżku, połamana, po operacji, ale tez jest fajnie – napisała wówczas Natalia.

Natalia Siwiec z GUZAMI na szyi tłumaczy, co się stało

Natalia Siwiec pokazała też zdjęcie od razu po urodzeniu Mii. Jeden z internautów poprosił gwiazdę, aby pokazała, kiedy „cieszy się z narodzin swojej córki„.

Natalia Siwiec z Mią pozują w świetle księżyca: „Jaka mama taka córka”