Natalia Siwiec odkąd wybuchła pandemia koronawirusa, zdążyła być już kilka razy na wakacjach. W styczniu modelka wybrała się z rodziną na wakacje do  Tulum w Meksyku, z których wrócili dopiero po trzech miesiącach. Po lockdownie wybrali się na Mykonos, a miesiąc później na Ibizę.

Natalia Siwiec na wakacjach

Natalia Siwiec na zdjęciu z córką. Fani zauważają coraz większe podobieństwo do MAMY

Natalia Siwiec, Mariusz Rdauszewski i Mia postanowili uciec przed kolejnym lockdownem w Polsce. Wybrali się znowu do Tulum w Meksyku. Gwiazda zdradziła na insatstory, że już myśleli, że nie uda im się wylecieć na wakacje w tym roku.

Tak się ciesze, że jesteśmy tutaj. Nie sądziłam, że to będzie możliwe jeszcze w tym roku, a jednak jest możliwe. Zobaczymy, co będzie dalej, niczego nie oczekujemy, niczego nie zakładamy. Jest bardzo dziwna pogoda, pada, świeci słońce, więc mam nadzieje, że to się zmieni – mówi na instastory Siwiec.

Ten moment, gdy córka Natalii Siwiec ma WIĘCEJ par butów niż ja

Następnie wytłumaczyła, jak wylecieli z kraju, bo dostaje mnóstwo takich zapytań od fanów:

Nasz kraj nie jest zamknięty, lotniska nadal są otwarte. Nie ma problemu, żeby polecieć do Niemiec albo Szwajcarii. My lecieliśmy przez Szwajcarię i było mnóstwo kierunków np. na Dominikanę, a my lecieliśmy do Cancún. Co lepsze, po dwóch tygodniach spędzonych w Meksyku możesz spokojnie lecieć do Stanów, mimo że jesteś Polakiem. Myślę, że wszyscy się gubią w tych przepisach i nikt nie wie, jak to powinno wyglądać, więc my to wykorzystujemy – powiedziała Natalia

Na końcu dodała, że najważniejsze dla niej jest to, że jest daleko od złej energii i złych wibracji.

Natalia i Mariusz zatrzymali się z koleżanką w hotelu Panamera. Ceny zaczynają się od 319 dolarów za dobę. Hotel wygląda zjawiskowo! Modelka spaceruje po plaży w pięknym białym kostiumie i dzianinowej spódniczce. Jak Wam się podoba Natalia?

Przesada? Dwuletnia córka Natalii Siwiec z tuszem na rzęsach