Julia Wieniawa (21 l.) wypoczywa na Zanzibarze w towarzystwie ukochanego, Nikodema Rozbickiego (28 l.). Na Insta Story aktora pojawiły się nowe zdjęcia Julii. Gwiazda na wakacjach postawiła na naturalny wygląd i trzeba przyznać, że wygląda promiennie. Czy to miłość tak na nią działa?

Julia Wieniawa PIERWSZY RAZ o związku z Nikodemem Rozbickim: Postaram się pielęgnować i chronić…

Julia Wieniawa bez makijażu w obiektywie ukochanego

Julia Wieniawa już nie ukrywa związku z Nikodemem Rozbickim. Aktorka udzieliła wywiadu „Gali”, w którym szczerze opowiedziała – jak wygląda jej związek z aktorem. Od jakiegoś czasu plotowano, że w życiu Wieniawy pojawił się mężczyzna, jednak Julka nabrała wody w usta i nie chciała nic komentować. Okazało się, że aktorka we wcześniejszych związkach uzależniała swoje szczęście od innych osób. Jednak będąc tyle czasu singielką polubiła bycie sama ze sobą.

Nikodem Rozbicki wrzucił na Instagram kolejne zdjęcie z Julią Wieniawą

Od kiedy para potwierdziła, że są razem na Instagramie Julii i Nikodema pojawiają się romantyczne zdjęcia. Nikodem opublikował na Insta Story fotki Wieniawy, na których aktorka pozuje bez makijażu. Julia wygląda na wypoczętą i szczęśliwą. Widać, że jest szczęśliwie zakochana

Julia Wieniawa na wakacjach bez makijażu.

Julia Wieniawa na wakacjach bez makijażu. Fot.Instagram:nikodamn.

Julia i Nikodem cały czas spędzają w swoim towarzystwie. Wspólnie zwiedzają Zanzibar i korzystają z uroków wyspy. Zakochani wybrali się na romantyczną kolację.

Aktorka na wakacjach pozwala skórze oddychać i całkowicie zrezygnowała z makijażu. W naturalnym wydaniu Julia wygląda młodzieńczo i trzeba przyznać, że promienieje wewnętrznym blaskiem.

Julia Wieniawa w obiektywnie Nikodema Rozbickiego.

Julia Wieniawa w obiektywnie Nikodema Rozbickiego. Fot.Instagram:nikodamn.

Ładna z nich para?

Dajcie znać w komentarzach.

ZOBACZ WIĘCEJ:

Julia Wieniawa pomaga na wakacjach biednym dzieciom: „Tak wygląda prawdziwy Zanzibar”

Julia Wieniawa wystawia pośladki i reklamuje swoje body. Mama Julki: Fotograf zdolny jest

Julia Wieniawa poleciała na Zanzibar z Nikodemem Rozbickim!