Nick Cannon po raz kolejny powiększył swoją rodzinę. Gwiazdor i modelka Wild ‚N Out, Bre Tiesi, powitali 28 czerwca chłopca. To ósme dziecko byłego Mariah Carey.

Nick Cannon został ojcem po raz ósmy

W styczniu Nick potwierdził, że spodziewa się kolejnego dziecka po tym, jak pojawiły się zdjęcia Bre świętującej na swoim baby shower w Malibu w Kalifornii.

Nick Cannon dopiero pożegnał małego synka, a już świętuje kolejną ciążę partnerki

Spotkał się wówczas z falą krytyki, bowiem stało się to zaledwie miesiąc po tym jak on i jego była partnerka opłakiwali śmierć ich wspólnego syna Zena. Fani krytykowali go wówczas za „wystawną imprezę” i brak poszanowania cierpienia matki zmarłego dziecka. 5-miesięczny syn muzyka i modelki Alyssy Scott zmarł na guza mózgu 5 grudnia 2021. Warto również wspomnieć, że w tym samym miesiącu, co Zen, narodziły się także bliźnięta ze związku Cannona z inną kobietą.

Nick Cannon przeprasza

W czasie, gdy bliźniaki i zmarły synek miały około 3 miesiące, były mąż Mariah Carey z którą również ma dwoje dzieci, zaczął spotykać się z Bre. Jak do tej pory on i Bre wciąż pozostają parą. Bre zwlekała z ogłoszeniem szczęśliwej nowiny blisko miesiąc

Nick Cannon WYZNAJE MIŁOŚĆ Mariah Carey. Co na to jego aktualna partnerka?

„Zrobiłam to. Całkowicie naturalny, niemedyczny poród domowy” – napisał Bre na Instagramie 25 lipca. „To było najbardziej przesuwające granice, przebudzające i całkowicie wzmacniające doświadczenie. Nie jestem w stanie wystarczająco podziękować mojemu zespołowi za pomoc przy porodzie mojego syna ”.

Dodała, że ​​to doświadczenie „zmieniło ją na zawsze…” Bre w swoim wpisie wspomniała także Nicka: „Nie mógłbym prosić o bardziej niesamowitego i wspierającego partnera. Nie mógłabym tego zrobić bez ciebie”.

W końcu Nick ma już sporą praktykę.

 

 

Malibu, CA – *, Credit line: BACKGRID / Backgrid USA / Forum

Malibu, CA –  Credit line: BACKGRID / Backgrid USA / Forum

Malibu, CA –  Credit line: BACKGRID / Backgrid USA / Forum

mariah-carey-nick-cannon-3

mariah-carey-nick-cannon-2