Martha Stewart to jedna z największych osobowości amerykańskiej telewizji. Urodzona w USA prezenterka telewizyjna i bizneswoman jest polskiego pochodzenia, o czym wiele osób po prostu nie wie. Jej rodzice to Edward Kostyra i Marta Ruszkowska-Kostyra. Jednak nie jej pochodzenie jest w tym momencie najważniejsze. Świat oszalał, gdy okazało się, że 3 sierpnia 2021, gwiazda skończyła 80 lat!

To NIEMOŻLIWE, że Jennifer Lopez skończyła 52 lata. Sfotografowana w najlepszym czasie swojego życia

Nie byłoby w tym nic dziwnego, w końcu na rynku medialnym jest już od kilku dekad. Jednak Martha Stewart wygląda na 30 lat mniej. Żyjemy w świecie, gdy 80-latka kojarzy się z przygarbioną babcią, a tu taka niespodzianka.

Martha Stewart nie zwalnia tempa i wciąż aktywnie udziela się w mediach, w tym w przezabawnej serii, w której „gotuje” na ekranie z nikim innym, jak Snoop Doggiem. 

Martha Stewart to kobieta, której życie nadaje się na scenariusz, a nawet kilka scenariuszy filmowych. Jako nastolatka urodziła pierwsze dziecko, w swojej karierze była maklerem giełdowym i gospodynią domową, wychowującą dzieci. Do tego prowadzącą program w telewizji osobowością, autorką książek kucharskich, właścicielką firmy i ikoną amerykańskich mediów.

„Przetrwałam trudy czasu, małżeństwa, rodzenia dzieci, budowania własnego nazwiska i biznesu od podstaw. Muszę przyznać, że udało mi się to przeżyć bardzo ładnie”, powiedziała w rozmowie z magazynem People.

Martha! Życzymy ci kolejnych sukcesów i zdrowia przede wszystkim.