Choć 25. finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy już za nami, to dalej działają aukcję, w których do wygrania są pamiątki oraz spotkania z polskimi celebrytami i gwiazdami.

Zobacz też: Skandaliczne słowa szefowej Wiadomości po finale WOŚP: SEKTA!

Do akcji włączyła się między innymi para prezydencka, która przekazała na ten cel fotografię oraz specjalne spinki.

Ponadto do wydarzenia dołączył również Robert Lewandowski. WOŚP zorganizował z tego względu aukcje na Allegro, w której zwycięzca wraz z osobą towarzyszącą będzie mógł zjeść kolację ze słynnym piłkarzem.

W chwili pisania tego artykułu cena za spotkanie wynosi aż 45 100 zł i wcale byśmy się nie zdziwili, gdyby aukcja nie zatrzymała się na tej kwocie.

Organizatorzy napisali, że:

Niesamowitą niespodziankę ma dla nas Robert Lewandowski, który już wielokrotnie wspierał aukcje Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. W tym roku z okazji 25. Finału WOŚP ma coś bardzo wyjątkowego, mianowicie zabierze Ciebie i Twoją osobę towarzyszącą na wyśmienitą kolację w Warszawie.
Jak zapewne się domyślacie Robert jest dość zajętym sportowcem dlatego czas realizacji kolacji to rok 2017. Dokładna data kolacji jest uzależniona od planu meczowo-treningowego Roberta. Wiążącą datę będzie można ustalić z odpowiednim wyprzedzeniem po zakończeniu i opłaceniu aukcji.

Link do aukcji znajdziecie TUTAJ.

Zobacz też: Nareszcie Robert Lewandowski może odpocząć, z kim to robi?

W tym roku środki zbierane są na osoby starsze oraz pediatrię.

Nie uwierzysz, ile trzeba zapłacić za kolację z Robertem Lewandowskim!

Nie uwierzysz, ile trzeba zapłacić za kolację z Robertem Lewandowskim!

Nie uwierzysz, ile trzeba zapłacić za kolację z Robertem Lewandowskim!