46-letnia Angelina Jolie została przyłapana przez paparazzi na obiedzie w Santa Monica z muzykiem, 33-letnim The Weeknd. Nie było to ich pierwsze spotkanie, już w lipcu tego roku pojawiły się informacje o ich podobno zaczynającym się romansie.

OMG! Angelina Jolie spotyka się z The Weekndem?

Jolie i The Weeknd byli widziani razem już wcześniej w popularnej restauracji Giorgio Bondi w Los Angeles, a następnie na prywatnym koncercie. Przypominamy, że Angelina Jolie jest nadal w trakcie batalii sądowej Bradem Pittem, mimo że do ich rozwodu doszło 2019 roku.

Angelina podobno przyjechała do restauracji sama, ale po spotkaniu wyszli z knajpy razem. Para wskoczyła do czarnego SUV-a, który na nich czekał. Angelina miała na sobie czarny dwurzędowy trencz i miała ze sobą torebkę Yves Saint Laurent. Nie zapominając o wielkich diamentach w uszach. Tymczasem The Weeknd miał na sobie czarną kurtkę z obcisłymi dżinsami i butami.

Szczerze mówiąc, zastanawiamy się, co ten facet w sobie ma. W końcu na swojej liście dziewczyn miał same piękności, od Belli Hadid, po Selenę Gomez. A teraz Angelina Jolie? Wow.

Angelina Jolie z Knoxem w supermarkecie

Angelina Jolie, Knox Jolie-Pitt/fot. Backgrid USA/Forum

Angelina Jolie w maseczce

Angelina Jolie w maseczce fot. The Mega Agency / Forum

The Weeknd podczas występu Super Bowl 2021

The Weeknd podczas występu Super Bowl 2021 fot. Reuters / Forum