Nie znosisz, kiedy pocą Ci się uda? Amy Schumer znalazła na to sposób! (VIDEO)

1-58-R1 1-58-R1
Doroczna Gala MET przyciąga grono artystów i celebrytów z pierwszych stron gazet. Nie było inaczej także w tym roku. Każda gwiazda chciała wyglądać jak najlepiej tego wieczoru, nie myśląc o problemach.

Do grona zaproszonych gości dołączyła również znana aktorka komediowa Amy Schumer (34 l.).

Met ball vid by @marcusrussellprice

Film zamieszczony przez użytkownika @amyschumer

Zobacz też: GWIAZDY I CELEBRYTKI NA AFTER PARTY GALI MET 2016 (FOTO)

Na swoim instagramie podzieliła się pewną prostą sztuczką, w jaki sposób pokonać… pocące się i ocierające o siebie uda. Która kobieta nie chciałaby znać takiego triku?

Otóż Amy użyła do tego celu… antyperspirantu! Aktorka twierdzi, że zawsze tego używa i nigdy nie narzekała na ten “odwieczny problem”.

No chafe #nothighgapnoproblem

Film zamieszczony przez użytkownika @amyschumer

W jaki sposób wygląda cały ten “zabieg”? Wystarczy zobaczyć jej film, w którym chwali się swoim trikiem.

Zobacz też: Jennifer Lawrence i Amy Schumer naprawdę TO zrobią?

Czy to może okazać się to pomocne?

New couple alert @alexanderwangny thank you @andrea_tiller @kimmykuppkakes

Zdjęcie zamieszczone przez użytkownika @amyschumer

Nie znosisz, kiedy pocą Ci się uda? Amy Schumer znalazła na to sposób!

Nie znosisz, kiedy pocą Ci się uda? Amy Schumer znalazła na to sposób! (VIDEO)

   
38 Komentarze
Opinie w linii
Zobacz wszystkie komentarze

Podobna jest do Anety Zając 😆

[b]gość, 06-05-16, 21:52 napisał(a):[/b][quote][b]gość, 06-05-16, 21:01 napisał(a):[/b][quote][b]gość, 06-05-16, 10:06 napisał(a):[/b][quote][b]gość, 06-05-16, 09:20 napisał(a):[/b]Obrzydlistwo! Grubo ludzie mega się pocą i od nich śmierdzi Trzeba się myć schudnąć a nie perfumowaca wg ciebie ludzie chudzi sie nie poca?? Ile ty masz lat dziecino?! Tak,w tym masz racje-trzeba sie myc,a nie perfumowac.[/quote]Szczupli nie poca sie az tak bardzo jak grubi. Troche logiki – jak masz dwie identyczne osoby np blizniaczki ale jedna sie spasla i wazy 100 kg a druga wazy 50 kg, to majac anatomicznie takie same ciala (tylko jedna siostra oczywiscie ma wiecej tluszczu) ktora z nich bardziej sie meczy podczas np biegu przez 2km? Ta, ktora dzwiga sadlo czy ta szczupla? Bo jednak to jest wiekszy wysilek dla ciala tej grubszej siostry – wykonuje wieksza prace, zuzywa wiecej energii, miesnie ciezej pracuja wiec powstaje wiecej ciepla (miofilamenty w miesniach tra o siebie) ktore organizm oddaje poprzrz pot (pot paruje a skora sie chlodzi). Wiec owszem, grubi poca sie znacznie bardziej i nie ma co zadawac glupich pytan odwracajacych kota ogonem[/quote]Gowno prawda. Skad w takimi azie pot pod pacha u Lewandowskiej albo u sochy? Mam koleżankę, 120kg byłam z nia nie raz w górach ani kropli potu, a druga szczupła cała morka. Nie ma reguły.[/quote] Grubi i chudzi pocą się tak samo. Natomiast mocniej czasem kobiety z np. nadmiarem testosteronu lub innymi zaburzeniami hormonalnymi (to też nie reguła). Co do wysiłku to wiele zależy od wzrostu. Przykład powyżej z mojego życia, jak ważysz 50 kg przy 175 to zapomnij o przebiegnięciu 2 km. Będziesz ledwo zipać. 100 kg siostra pewnie by już dawno dobiegła i zdążyła się umyć. Waga to nie tylko tłuszcz. To też mięśnie.

jest wielkosci 2 Olsenek co za nia stoja

Ja ją polubiłam po filmiku- poszukajcie “Amy Schumer Dr Congress”- bardzo udana satyra na podejście do kobiet starych obleśnych dziadygów, którzy chcą decydować o naszym życiu. Tak celna, tak dobra, tak wkurwiająca…

Żeby tylko pot ciekł po udach.Dzisiaj omal się nie zsikałam.Ludzie dlaczego w niektórych dużych miastach tak trudno znaleźć toaletę!Myślałam że mi pipkę rozerwie zanim dotrę do jakiegoś WC.Na szczęście udało mi się znaleźć ten obiekt pożądania i sobie ulżyć.

[b]gość, 06-05-16, 21:01 napisał(a):[/b][quote][b]gość, 06-05-16, 10:06 napisał(a):[/b][quote][b]gość, 06-05-16, 09:20 napisał(a):[/b]Obrzydlistwo! Grubo ludzie mega się pocą i od nich śmierdzi Trzeba się myć schudnąć a nie perfumowaca wg ciebie ludzie chudzi sie nie poca?? Ile ty masz lat dziecino?! Tak,w tym masz racje-trzeba sie myc,a nie perfumowac.[/quote]Szczupli nie poca sie az tak bardzo jak grubi. Troche logiki – jak masz dwie identyczne osoby np blizniaczki ale jedna sie spasla i wazy 100 kg a druga wazy 50 kg, to majac anatomicznie takie same ciala (tylko jedna siostra oczywiscie ma wiecej tluszczu) ktora z nich bardziej sie meczy podczas np biegu przez 2km? Ta, ktora dzwiga sadlo czy ta szczupla? Bo jednak to jest wiekszy wysilek dla ciala tej grubszej siostry – wykonuje wieksza prace, zuzywa wiecej energii, miesnie ciezej pracuja wiec powstaje wiecej ciepla (miofilamenty w miesniach tra o siebie) ktore organizm oddaje poprzrz pot (pot paruje a skora sie chlodzi). Wiec owszem, grubi poca sie znacznie bardziej i nie ma co zadawac glupich pytan odwracajacych kota ogonem[/quote]Gowno prawda. Skad w takimi azie pot pod pacha u Lewandowskiej albo u sochy? Mam koleżankę, 120kg byłam z nia nie raz w górach ani kropli potu, a druga szczupła cała morka. Nie ma reguły.

[b]gość, 06-05-16, 10:06 napisał(a):[/b][quote][b]gość, 06-05-16, 09:20 napisał(a):[/b]Obrzydlistwo! Grubo ludzie mega się pocą i od nich śmierdzi Trzeba się myć schudnąć a nie perfumowaca wg ciebie ludzie chudzi sie nie poca?? Ile ty masz lat dziecino?! Tak,w tym masz racje-trzeba sie myc,a nie perfumowac.[/quote]Szczupli nie poca sie az tak bardzo jak grubi. Troche logiki – jak masz dwie identyczne osoby np blizniaczki ale jedna sie spasla i wazy 100 kg a druga wazy 50 kg, to majac anatomicznie takie same ciala (tylko jedna siostra oczywiscie ma wiecej tluszczu) ktora z nich bardziej sie meczy podczas np biegu przez 2km? Ta, ktora dzwiga sadlo czy ta szczupla? Bo jednak to jest wiekszy wysilek dla ciala tej grubszej siostry – wykonuje wieksza prace, zuzywa wiecej energii, miesnie ciezej pracuja wiec powstaje wiecej ciepla (miofilamenty w miesniach tra o siebie) ktore organizm oddaje poprzrz pot (pot paruje a skora sie chlodzi). Wiec owszem, grubi poca sie znacznie bardziej i nie ma co zadawac glupich pytan odwracajacych kota ogonem

[b]gość, 06-05-16, 19:50 napisał(a):[/b]Też mi odkrycie, stosuje ten sposób od lat, i nie trzeba wiele aby się domyślić że można użyć antyperspirantu. Do tych co piszą ze trzeba się myć: życzę powodzenia w znalezieniu toalety na środku ulicy aby móc co pięć minut się umyć (inteligencja na poziomie przedszkola).Badz inteligentna i sie odchudz a nie grube udska i narzekasz.

[b]gość, 06-05-16, 10:14 napisał(a):[/b]dokladnie, szczuplym osobom tez sie to zdarza, zwlaszcza przy mega prostych nogachchociaz oczywiscie u grubych ten problem jest znaczaco bardziej powszechny… nie cierpie tego uczucia mokrosci miedzy nogami, a otarcia…Ale bzdury piszesz… Przy prostych nogach? Widzialas jak wyglada szkielwt czlowieka? Od bioder kosc udowa schodzi sie do kolana wiec tylko grube uda sie ocieraja o siebie. Ewentualnie moze to dotyczyc kobiet o bardzo waskich biodrach.

Też mi odkrycie, stosuje ten sposób od lat, i nie trzeba wiele aby się domyślić że można użyć antyperspirantu. Do tych co piszą ze trzeba się myć: życzę powodzenia w znalezieniu toalety na środku ulicy aby móc co pięć minut się umyć (inteligencja na poziomie przedszkola).

[b]gość, 06-05-16, 18:22 napisał(a):[/b][quote][b]gość, 06-05-16, 09:38 napisał(a):[/b][quote][b]gość, 06-05-16, 09:29 napisał(a):[/b]Jak sie ma otyłe uda to sie obciaraja i poca.Tak samo jest jak biust wisi…wtedy i pod nim skora sie obciera i jest spocona. To ciekawe bo ja mam w obwodzie uda 46 cm a i tak jak jest gorąco i ubiorę spódniczkę na długie zwiedzanie to uda sie obcieraja co powoduje mega bol. To wszystko zalezy od budowy anatomicznej po prostu.[/quote]a w co ubierasz tę spódniczkę? w płaszcz? -.-[/quote]haha dokładnie, niedoedukowane tępaki nigdy się nie nauczą, że mówi się “ZAKŁADAĆ”

nie lepiej schudnąć? ogólnie jest fajna mimo, ze bywa obrzydliwa

grubasy są obrzydliwe!

[b]gość, 06-05-16, 09:38 napisał(a):[/b][quote][b]gość, 06-05-16, 09:29 napisał(a):[/b]Jak sie ma otyłe uda to sie obciaraja i poca.Tak samo jest jak biust wisi…wtedy i pod nim skora sie obciera i jest spocona. To ciekawe bo ja mam w obwodzie uda 46 cm a i tak jak jest gorąco i ubiorę spódniczkę na długie zwiedzanie to uda sie obcieraja co powoduje mega bol. To wszystko zalezy od budowy anatomicznej po prostu.[/quote]Ja mam szerokie biodra ale uda od wewnatrz mi sie nie obcieraja mimo ze obwod mam 53 bo tluszcz odklada mi sie na zewnetrznej str ud.dziwna figura

Dobry pomysł 🙂 Sprawdzę. Jestem szczupła. Dużo trenuje, biegam.. nogi mam zbudowane,wytrenowane a jednak latem podczas treningów zawsze wracam z otarciami od wewnętrznej strony ud gdy jestem w szortach.długie spodnie również “niszcze” jedynie w tym miejscu.. sprawdzimy, zobaczymy; )

[b]gość, 06-05-16, 09:38 napisał(a):[/b][quote][b]gość, 06-05-16, 09:29 napisał(a):[/b]Jak sie ma otyłe uda to sie obciaraja i poca.Tak samo jest jak biust wisi…wtedy i pod nim skora sie obciera i jest spocona. To ciekawe bo ja mam w obwodzie uda 46 cm a i tak jak jest gorąco i ubiorę spódniczkę na długie zwiedzanie to uda sie obcieraja co powoduje mega bol. To wszystko zalezy od budowy anatomicznej po prostu.[/quote]a w co ubierasz tę spódniczkę? w płaszcz? -.-

[b]gość, 06-05-16, 08:43 napisał(a):[/b]Ona mnie bardzo wkurza, pochodzi z bogatej rodziny nowojorkich Zydow i zrobila kariere dzieki koneksja, a teraz udaje jak to miala pod gorke itp. i jak byla dyskryminowana z powodu tuszy, I wogole znalazla sposob na promocje, niby walczac o image grubszych kobiet a tak naprawde tylko siebie promuje..Nie wiedziałam o jej pochodzeniu, też mnie irytuje. Ale z niej taka Żydówka jak koziej… trąbka 🙂

ona jest obrzydliwa

Jaka ona jest ******** !!!

[b]gość, 06-05-16, 09:56 napisał(a):[/b][quote][b]gość, 06-05-16, 09:20 napisał(a):[/b]Obrzydlistwo! Grubo ludzie mega się pocą i od nich śmierdzi Trzeba się myć schudnąć a nie perfumowacNie chodzi o pocenie i smierdzenie… moja znajoma ma waskie biodra i mocno zbudowane nogi, w lato gdy chodzi w spodnicach nogi ocieraja sie i siebie co prowadzi do okropnych otarc.. zreszta nie zazdroszcze kobietom ktore.maja z tym problem. Chodzac w spodniach wycieraja dziury po wewnetrznej stronie ud. Po miesiacu spodnie do wywalenia[/quote]tez mam znajoma z tym problemem jakie spodnie zwlaszcza jeansy sobie kupi zaraz do wyrzucenia

[b]gość, 06-05-16, 09:20 napisał(a):[/b]Obrzydlistwo! Grubo ludzie mega się pocą i od nich śmierdzi Trzeba się myć schudnąć a nie perfumowaca wg ciebie ludzie chudzi sie nie poca?? Ile ty masz lat dziecino?! Tak,w tym masz racje-trzeba sie myc,a nie perfumowac.

dokladnie, szczuplym osobom tez sie to zdarza, zwlaszcza przy mega prostych nogachchociaz oczywiscie u grubych ten problem jest znaczaco bardziej powszechny… nie cierpie tego uczucia mokrosci miedzy nogami, a otarcia…

[b]gość, 06-05-16, 09:29 napisał(a):[/b]Jak sie ma otyłe uda to sie obciaraja i poca.Tak samo jest jak biust wisi…wtedy i pod nim skora sie obciera i jest spocona. To ciekawe bo ja mam w obwodzie uda 46 cm a i tak jak jest gorąco i ubiorę spódniczkę na długie zwiedzanie to uda sie obcieraja co powoduje mega bol. To wszystko zalezy od budowy anatomicznej po prostu.

[b]gość, 06-05-16, 09:20 napisał(a):[/b]Obrzydlistwo! Grubo ludzie mega się pocą i od nich śmierdzi Trzeba się myć schudnąć a nie perfumowacNie chodzi o pocenie i smierdzenie… moja znajoma ma waskie biodra i mocno zbudowane nogi, w lato gdy chodzi w spodnicach nogi ocieraja sie i siebie co prowadzi do okropnych otarc.. zreszta nie zazdroszcze kobietom ktore.maja z tym problem. Chodzac w spodniach wycieraja dziury po wewnetrznej stronie ud. Po miesiacu spodnie do wywalenia

Jak sie ma otyłe uda to sie obciaraja i poca.Tak samo jest jak biust wisi…wtedy i pod nim skora sie obciera i jest spocona.

Obrzydlistwo! Grubo ludzie mega się pocą i od nich śmierdzi Trzeba się myć schudnąć a nie perfumowac

Jeszcze dobrze jest używać antyperpirantu w pachwinach….nie wiem jak dziewczyny mogą tego nie robic😃Super sprawa w podróży itd….

Może i ma nadwagę, może nie jest typowym kanonem piękna, ale i tak wygląda jak milion dolarów na tle tych dwóch mimoz- sióstr Olsen. Wiecznie naburmuszonych, wychudzonych anorektyczek…

Ona mnie bardzo wkurza, pochodzi z bogatej rodziny nowojorkich Zydow i zrobila kariere dzieki koneksja, a teraz udaje jak to miala pod gorke itp. i jak byla dyskryminowana z powodu tuszy, I wogole znalazla sposob na promocje, niby walczac o image grubszych kobiet a tak naprawde tylko siebie promuje..

też tak robię! Nie wiem jak bym schudła, zawsze uda się stykają – taką mam budowę.

[b]gość, 06-05-16, 00:45 napisał(a):[/b]Pocące i ocierające się uda?! Chyba trzeba sobie je związać sznurem i ćwiczyć przez 5 h bez przerwy.pierdolisz farmazony.

Bardzo lubie ogladac z nia wywiady i stand-upy, ma poczucie humoru i jest wyluzowana, czesto sama zartuje ze swojej tuszy.

Haha w życiu nie słyszałam, żeby się komuś pociły uda. Chyba trzeba być grubym.

Niech sie odchudzi… Tez ocieraly mi sie uda jak mialam nadwage. Teraz nawet sie nie dotykaja… Bylam gruba i wiem jak to jest – kondycja srednia albo kiepska, czlowiek leniwy, poci sie, to i owo sie obciera, skora jest brzydka. Dlatego jak slysze jacy to grubi sa szczesliwi bo sie akceptuja, kochaja swoje ciala itd (np pani Gwint) to mnie smiech ogarnia…

Pocące i ocierające się uda?! Chyba trzeba sobie je związać sznurem i ćwiczyć przez 5 h bez przerwy.

Uda nie powinny sie styka

Nie znam tego problemu, ale znam pocenie pod biustem:p

Śmieszna jest 🙂