Z Hollywood smutne wieści… Chance Perdomo, zmarł w sobotę w wieku 27 lat w wyniku wypadku motocyklowego. „Z ciężkim sercem dzielimy się wiadomością o przedwczesnej śmierci Chance’a Perdomo”, powiedział przedstawiciel młodego aktora.

Oni zmarli w 2024 roku

Miejsce śmierci Chance’a Perdomo, nominowanego do nagrody BAFTA aktora jest obecnie nieznane.

Władze poinformowały, że w zdarzeniu nie brały udziału żadne inne osoby. Jego zamiłowanie do sztuki i nienasycony apetyt na życie odczuwali wszyscy, którzy go znali, a jego ciepło pozostanie w tych, których kochał […] Prosimy o uszanowanie woli rodziny dotyczącej prywatności, gdy opłakuje ona stratę ukochanego syna i brata.

Chance Perdomo nie żyje

Brytyjsko-amerykański aktor wcielił się w rolę brata Sabriny – Ambrose’a Spellmana w horrorze Netflixa „Chilling Adventures of Sabrina”. Show było wielkim sukcesem i doczekało się 4 sezonów.

Nie żyje aktor „X-Men” i „Narcos”

Kariera Chance’a Perdomo rozwijała się coraz bardziej. W 2018 roku aktor zdobył nominację do nagrody BAFTA dla najlepszego aktora pierwszoplanowego. A ostatnio młody gwiazdor wcielał się w rolę Andre Andersona w hitowym serialu „Gen V”. Za chwilę miała rozpocząć się produkcja 2. sezonu. W tym momencie twórcy serialu wstrzymali plan.