Zmarł Tadeusz Żebrowski w wieku 92 lat – ojciec aktora, Michała Żebrowskiego. Do śmierci doszło 27 lutego 2021 roku. Pojawił się nekrolog, w którym powiadomiono o jego śmierci i pogrzebie.

Odszedł nasz drogi przyjaciel, niezapomniany żoliborski hufcowy, dobry, serdeczny człowiek. Dziękujemy Panu Bogu za Jego życie – czytamy kondolencję.

Zmarł Tadeusz Żebrowski

Michał Żebrowski zmienił się NIE DO POZNANIA. Aktor zdecydował się na metamorfozę

Pogrzeb zaplanowano na 17 marca o godz. 12:30 w Kościele św. Marcina przy ul. Piwnej 6. Pochowany zostanie w rodzinnym grobie na Starych Powązkach o godz. 14:30 (II brama, św. Honoraty).

Michał Żebrowski wiele razy wspominał ojca. Publikował z nim nawet zdjęcia w mediach społecznościowych. Kilka lat temu w wywiadzie powiedział:

Ożeniłem się w wieku 37 lat, kiedy straciłem nadzieję, że to mi się w życiu przytrafi. Byłem przekonany, że to mnie ominie, że jestem skazany na samotność. Kiedy już nawet pogodziłem się z tym, że nie znajdę bratniej duszy, pojawiła się Ola. Nie było więc mowy o strachu. Kiedyś mój ojciec zapytany o to, co to jest miłość, odpowiedział:„Miłość to stan, w którym dwie osoby czują, że spędzą ze sobą życie, i towarzyszy im ogromna radość w podejmowaniu wspólnych decyzji, chcą tego i niczego się nie boją”. Moi Rodzice obchodzili ostatnio 55-lecie małżeństwa, więc tata raczej wie, co mówi – powiedział Michał Żebrowski.

Metamorfoza Michała Żebrowskiego. Ufarbował włosy?

Aktor w Dzień Ojca ubiegłego roku opublikował z tatą stare zdjęcie, kiedy był jeszcze dzieckiem. Z kolei dwa lata temu w swoje urodziny wrzucił fotografię z rodzicami i podpisał: „100k na 100 lat! Dziękuję za życzenia! ❤️ Dziękuję Mamie i Tacie”. Pokazuje to, jak ważny był dla niego ojciec.

Żebrowscy chcieli dać synowi na imię Rafał. Ostatecznie postawili na starodawne imię

Michał Żebrowski z rodzicami. Fot. Gałązka/AKPA

Michał Żebrowski z rodzicami. Fot. Gałązka/AKPA