Wszechświat chyba się uparł na Meghan Markle i księcia Harry’ego. Skandale, plotki, kłótnie, zwady, a teraz… ludzkie szczątki… Okazuje się, że znaleziono je niedaleko ich kalifornijskiej posiadłości. Luksusowego kompleksu, który zamieszkują z synem Archiem. Wartość ich domu to prawie 15 milionów dolarów.

Meghan Markle pragnie nietypowego PORODU. To praktyka stosowana w… sekcie

Kości zostały znalezione 24 maja na drodze w Montecito. Szczątki mogą należeć do rdzennych Amerykanów sprzed wieków. Podobno zostały odkryte podczas przebudowy krajobrazu zieleni okolicy zamieszkiwanej przez księcia Harry’ego. Biuro szeryfa zwerbowało do pomocy antropologa sądowego, aby zbadać ich prawdziwe pochodzenie.

Pierwsze doniesienia głoszą, że szczątki, które zostały znalezione na głębokości ok. 1 metra, mogą pochodzić od ludu Czumasz, którego korzenie sięgają prawie 11 000 lat. Prace przebudowy krajobrazu zieleni zostały wstrzymane, a biuro szeryfa Santa Barbara poinformowało, że jest w kontakcie z lokalną komisją rdzennych Amerykanów w celu ustalenia dalszych kroków, w oczekiwaniu na wyniki dochodzenia antropologa sądowego.

Oto, co NAPRAWDĘ pałac myślał na temat amerykańskiego baby shower Meghan Markle

Lokalne władze potwierdziły jednak, że miejsce, w którym znaleziono szczątki, nie przynależy do posiadłości Meghan i Harrym.

Dla przypomnienia…

Para kupiła rezydencję od rosyjskiego biznesmena Siergieja Grishina w czerwcu 2020 roku. Rosjanin kupił posiadłość za ponad 25 milionów dolarów w 2009 roku i przez lata próbował sprzedać dom za 34 miliony dolarów, zanim ostatecznie poniósł stratę na nieruchomości, bo para zakupiła od niego wille za połowę tej ceny.

Spekulowano, ile kosztuje utrzymanie domu, w którym mieszka aktualnie Meghan Markle i książę Harry. Szacuje się, że może to być nawet 4,4 miliona dolarów rocznie, biorąc pod uwagę spłaty hipoteczne, podatki od nieruchomości, personel rezydencji, ogrodników, media czy ochronę.

Jedno jest pewne, para czuje się szczęśliwie w rezydencji, mimo, że jak donoszą brytyjskie media, policja wzywana jest do posiadłości dużo częściej niż do ich sąsiadów (Opry Winfrey czy Ellen DeGeneres). W 2020 roku para miała stalkera z Ohio i kilka prób włamań… Karma?

Meghan Markle z księciem Harrym

Meghan Markle z księciem Harrym fot. Backgrid UK / Forum

Meghan Markle i książę Harry

Meghan Markle i książę Harry/fot. Forum