Pamiętacie trzecią część przygód Kargula i Pawlaka? [Kochaj albo rzuć]

Zatem musicie pamiętać ten cytat:

– U nas w Ameryce wszistsko największe, najlepsze.

– U nich pewno i pszczoły sto razy większe.

Nawet jeśli nieco odbiegłam od oryginału, zaraz przekonacie się, o co chodzi.

A może już znacie Antonellę Barbę i uśmiechacie się pod nosem?

Ta 20-letnia uczestniczka amerykańskiego Idola pobiła nawet Paris Hilton w wyścigach o zajęcie niezbyt chlubnego miejsca na okładkach bulwarówek. Jedynie Britney i jej ogolona głowa trzymały się dzielnie.

Poszło oczywiście o seks-skandal, bo też o co innego może chodzić?

Przebojowa Antonella postanowiła, że zostanie gwiazdą. Dlatego też wystartowała w Idolu, wcześniej dając się uwiecznić na zdjęciach podczas seksu oralnego, „robiąc\” sobie piersi monstrualnych rozmiarów i – last but not least – uwieczniając się półnagą na pomniku upamiętniającym poległych żołnierzy II wojny światowej.

Ameryka grzmi. Który to już raz ktoś pokazuje się z tej brzydkiej strony? Który to już raz dumne U.S.A. łyka to jak pelikan rybkę?

Dodam jeszcze, że Antosia to typowy produkt swoich rodziców, którzy najpierw sfinansowali córce operację piersi (prezent na urodziny?), a teraz będą ją \”support\” w tych trudnych chwilach. [rodzice widoczni na filmie poniżej]

Całość dostępna poniżej:

Foto 1
Foto 2
Foto 3
Foto 4
Foto 5
Foto 6
Foto 7
Foto 8
Foto 9
Foto 10
A tutaj jeszcze więcej i jeszcze MOCNIEJ

I wiecie co? Czasami utalentowanym osobom wybacza się różne rzeczy. Tylko że ten talent najpierw trzeba mieć. JAKIŚ głos nie wystarczy: