W połowie maja, Pola i Michał Wiśniewscy powitali na swiecie kolejne dziecko. Jest to już druga pociecha pary, a jednocześnie szósty potomek lidera „Ich Troje”, który ma już na koncie czwórkę dzieci z poprzednich związków.

16 maja 2023 roku para opublikowała na Instagramie radosną nowinę wraz z informacją o imieniu dziecka, które przez długi czas pozostawało tajemnicą. Michał Wiśniewski jest znany ze swoich nietypowych upodobań co do imion, jakie nadaje swoim pociechom – tak było i tym razem. Młodszy braciszek Falco Amadeusza otrzymał imiona Noël Cloé.

Pola Wiśniewska o relacji Falco z młodszym bratem. Mówi o zazdrości: „Nikt się nie spodziewał…”

Pola Wiśniewska spędziła kilka godzin na sorze z synkiem

Teraz okazuje się, że nad domem Wiśniewskich pojawiły się ciemne chmury, a Pola miała powody do niepokoju w związku ze stanem zdrowia jednego z synów. Jak poinformowała w relacji na Instagramie, razem z chłopcem wylądowała na SORze, gdzie spędzili kilka godzin. Na miejscu spotkała wiele innych matek, które tak jak ona zmartwione czekały ze swoimi dziećmi:

Kilka godzin na SORze.
Każda matka tuląca swoje dziecko na rękach.
Każda z tą samą troską i zmęczeniem na twarzy.
MAMY, jesteście wspaniałe! – zwróciła się do kobiet, po czym dodała – Tatusiowie także.

Kilka godzin później Pola uspokoiła swoich fanów, publikując kolejne zdjęcia, na których podziękowała za wsparcie i zapewniła, że wszystko jest w porządku:

Dziękuje wszystkim za troskę

Z kolei w rozmowie z Pudelkiem, żona Michała Wiśniewskiego zdradziła, co było powodem ich wizyty na oddziale ratunkowym:

Pojechaliśmy z podejrzeniem zapalania wyrostka u syna. Byliśmy razem z najmłodszymi dziećmi, więc te ponad cztery godziny czekania na badanie były ciężkie, ale wszyscy byli bardzo dzielni. Na szczęście wszystko dobrze się skończyło i mogliśmy po tych kilku godzinach wrócić do domu.

Życzymy dużo zdrowia dla całej rodziny.

IG: wisniewska_pola

IG: wisniewska_pola

IG: wisniewska_pola

Pola Wiśniewska pierwszy raz pokazała nowonarodzonego synka!

pasekkozak