Eva Longoria (47 l.) poprowadziła event dla swojej marki tequili Casa Del Sol w Santa Monica. Aktorka zdecydowała się na szykowną, jedwabną  sukienkę bieliźnianą w cielistym kolorze od Olivii Von Halle. Gwiazda dodała do niej delikatne sandałki na obcasie i złotą biżuterię.

Eva Longoria wspomina swoją pierwszą kreację w Cannes, kosztowała $40

Aktorka wraca na szczyt. Udany event w Santa Monica wydarzył się zaledwie chwilę po tym, jak ogłoszono, że Eva Longoria zagra w nowym serialu na Apple TV+. „Land of Women” to dramat oparty na bestsellerowej powieści Sandry Barnedy o tym samym tytule. Serial będzie opierał się na Gali, granej przez Longorię.

Eva Longoria znów olśniewa

Życie Gali (Eva Longoria) wywraca się do góry nogami, gdy jej mąż wplątuje rodzinę w kłopoty finansowe […] Gala, jej mama (Carmen Maura) i córka próbują uniknąć >niebezpiecznych przestępców< ścigających jej teraz zaginionego męża –  dowiadujemy się z magazynu Variety.

Eva Longoria pozuje w kostium kąpielowym z synkiem

Gratulujemy kolejnych sukcesów i trzymamy kciuki za nowy projekt. Trzeba przyznać, że 47-letnia gwiazda „Gotowych na wszystko” w jedwabnej sukience z głębokim dekoltem prezentowała się wspaniale. A jakie jest wasze zdanie?

Eva Longoria Fot. Sebastian Gabsch / ddp images / Forum

Eva Longoria Fot. Eric Gaillard / Reuters / Forum

Eva Longoria w długiej, zwiewnej sukni, idealnej na spacer w słoneczny dzień

Eva Longoria w długiej, zwiewnej sukni, idealnej na spacer w słoneczny dzień, fot. BACKGRID / Backgrid USA / Forum