Córka Jacka Nicholsona (85 l.), Tessa Gourin (28 l.), po raz pierwszy mówi o swoim związku (albo jego braku) z jej rzekomym ojcem, mówiąc, że po prostu nie jest „zainteresowany” związkiem z nią.

Syn Jacka Nicholsona spotyka się ze znaną influencerką

Tessa Gourin urodziła się w 1994 roku po romansie swojej matki kelnerki Janine z gwiazdą „Lotu nad kukułczym gniazdem”.  Jack Nicholson nigdy publicznie nie przyznał, że Tessa Gourin jest jego córką, ale według The Daily Beast jego ojcostwo jest uważane w Hollywood za „tajemnicę poliszynela”.

Od najmłodszych lat moja mama mówiła mi, żebym nikomu nie mówiła, że mam tego sławnego tatę […] Wiedziałam, że był potężny i bogaty, wyznała Tessa w rozmowie z magazynem.

Nieślubna córka Jacka Nicholsona przerywa milczenie

Tessa Gourin jest od dawna opisywana jako „nieślubna” córka Nicholsona. Mimo że jej matka jest biedną kelnerką, ona sama była wychowywana w ekskluzywnej dzielnicy Upper East Side na Manhattanie. Do tego uczęszczała do prywatnych szkół rzekomo opłacanych przez jej supergwiazdę ojca. Mimo wsparcia finansowego, nie mają kontaktu.

Jack Nicholson, nie taki ogier, jak go malują?

Wychowywała mnie samotna matka w naprawdę intensywnej, pełnej niuansów sytuacji. Otrzymałam naprawdę gównianą kartę losu, ale nie pozwolę, żeby to mnie zniszczyło. W rzeczywistości użyję tego, aby się napędzać”, dodała Tessa Gourin.

Jack Nicholson Fot. BACKGRID / Backgrid USA / Forum

Jack Nicholson holds his Golden Globe Award after winning for best performance by an actor in a motion picture, musical or comedy for his role in „As Good As it Gets” as singer Madonna, who presented the award to Nicholson, looks on at the 55th annual Golden Globe Awards in Beverly Hills, January 18. The awards, sponsored by the Hollywood Foreign Press Association, honor excellence in film and television.
GOLDEN GLOBES,Image: 455551002, License: Rights-managed, Restrictions: , Model Release: no, Credit line: Reuters Photographer / Reuters / Forum

Jack Nicholson/fot. Zuma Press/Forum

Fot. Forum