Niesmaczne żarty Wojewódzkiego na temat ofiar pedofila
Kuba Wojewódzki już milion razy udowadniał, że nie zna słowa “tabu” i że lubi poszydzić sobie z każdej sprawy. Tym razem twarz TVN-u postanowiła pożartować sobie z tematu, który wzbudza ostatnio wielkie kontrowersje. Chodzi o Mariusza Trynkiewicza, pedofila i zabójcę, który właśnie wyszedł na wolność.
W swojej audycji, jaką prowadzi w Rock Radiu, Wojewódzki “zażartował” sobie mówiąc:
Wszyscy jesteśmy Mariuszami.
Potem showman puścił piosenkę Majki Jeżowskiej Wszystkie dzieci nasze są, a aktor udający Trynkiewicza, czytał Dzieci z Bullerbyn.
W rozmowie z Super Expressem nad niestosownością “żartów” ubolewał ojciec jednej z ofiar mordercy, Stanisław Kaczmarek:
Trzeba być człowiekiem bez serca, by nie rozumieć tego dramatu, którego codziennie doświadczaliśmy, a który teraz po wyjściu tego pedofila na wolność jest jeszcze większy. Nie chcę znać tego łachudry Wojewódzkiego
.
Tymczasem Kuba Wojewódzki i Mikołaj Lizut całą sprawę tłumaczą tym, że kpili nie z ofiar pedofila, a z dziennikarzy. Poniżej znajdziecie post, który został umieszczony na profilu Wojewódzkiego.






Nigdy go nie lubiłam od samego początku w tym jego śmiesznym programie gdzie zabraszal ludzi i tam ich wtedy jeszcze lekko obsmiechiwał.Oglądałam zawsze konkurencyjnego Majewskiego!
50- letni prymitywny mięczak nie rozumie piętnowania bestii przez gazetę.
Wojewódzki ty stary pedale!Zeby ciebie zgwalcili!!
Piszcie skargę do KRRiT w sprawie audycji Wojewódzkiego, w której pochwala postępek Trynkiewicza. Pamiętajcie Trynkiewicz to człowiek, który zgwałcił i zamordował 4 chłopców.
Kończy się i rozpaczliwie stara się zwrócić na siebie uwagę. A jest kompletnym zerem.
To jest poprostu komunistyczna gnida. Bierze przykład z tatusia czerwonego parszywego prokuratorka. Jednak niedaleko spada jabłko od jabłoni
To juz jest dno.
Zachowanie jego zawsze było gówniane.Imponuje tylko idiotą.Taką audycje i program nagrał by każdy licealista.W tych programach tak naprawdę nic nie pokazuje ,za wyjątkiem głupoty.Taki idiota też musi być,ale czy my musimy jego oglądać ?
Idiota.Nadchodzi jego koniec
gość, 14-02-14, 02:31 napisał(a):gość, 14-02-14, 01:18 napisał(a):gość, 13-02-14, 20:36 napisał(a):“Nie trzeba uwielbiać, wystarczy troche inteligencji, żeby skumać o co im w tej audycji chdoziło. Z najgorszego potwora zrobić super gwiazdę, która niczym matka madzi będzie się do nas uśmiechać z każdej okładki.. To był komentarz do tego, że se chciał kupić pamietniki trynkiewicza.. Obejrzyj sobie tą audycie zamiast czerpać info tylko z tego co przeczytasz na kundelku czy kozaczku.. Na początku Kuba mówi, żeby nie brać tego na poważnie. Chociaż faktycznie strzelił sobie w kolano, bo w takim społeczeństwie gdzie połowa ludzi to typowe cebulaczki to audycje zrozumiało może 10 %.”>>Prawda, niestety.Typowy bcebulak to cie zrobil. Jak sie czuja rodziny ofiar? Wojewodzki kolejny raz stara sie wybic na tragedii. W kazdym normalnym kraju po takim tekscie wywalili by go z pracy a rodziny by dostaly odszkodowanie. Ale widac jestes za glupi aby zrozumiec jak kogos to moze bolec i jakie jest to onrzydliwe. Nawet w zartach.
Człowiek bez uczuć
RZĄDNĄ? taka elokwentna wypowiedz.wg mnie to zalosne tlumaczyc wlasna glupote ironia. wojewodzki nieraz pokazal, ze jest idiota szukajacym rozglosu, gdy jest na to szansa, a pozniej tlumaczacym sie przed wszystkimi. ja zadnej ironii w ttym nie widze, jedynie blazenade. a nawet gdyby, to sa tematy, na ktorych nawet ironia nie da sie zartowac.wojewodzki dno
gość, 14-02-14, 01:18 napisał(a):gość, 13-02-14, 20:36 napisał(a):“Nie trzeba uwielbiać, wystarczy troche inteligencji, żeby skumać o co im w tej audycji chdoziło. Z najgorszego potwora zrobić super gwiazdę, która niczym matka madzi będzie się do nas uśmiechać z każdej okładki.. To był komentarz do tego, że se chciał kupić pamietniki trynkiewicza.. Obejrzyj sobie tą audycie zamiast czerpać info tylko z tego co przeczytasz na kundelku czy kozaczku.. Na początku Kuba mówi, żeby nie brać tego na poważnie. Chociaż faktycznie strzelił sobie w kolano, bo w takim społeczeństwie gdzie połowa ludzi to typowe cebulaczki to audycje zrozumiało może 10 %.”>>Prawda, niestety.
gość, 13-02-14, 20:36 napisał(a):Nie trzeba uwielbiać, wystarczy troche inteligencji, żeby skumać o co im w tej audycji chdoziło. Z najgorszego potwora zrobić super gwiazdę, która niczym matka madzi będzie się do nas uśmiechać z każdej okładki.. To był komentarz do tego, że se chciał kupić pamietniki trynkiewicza.. Obejrzyj sobie tą audycie zamiast czerpać info tylko z tego co przeczytasz na kundelku czy kozaczku.. Na początku Kuba mówi, żeby nie brać tego na poważnie. Chociaż faktycznie strzelił sobie w kolano, bo w takim społeczeństwie gdzie połowa ludzi to typowe cebulaczki to audycje zrozumiało może 10 %.oby ci zamordowali dzieciaka,moze zrozumiesz tepaczkunie jesteś mądrzejszy/a, skoro tego mu/jej życzysz
rodzice powinni wybra cmłode kanalii kubusiowi i temu durnemu mikusiowi
palant i tyle. Kogos jeszcze smiesza te debilizmy wojewodzkiego? sa granice zartow. niestety czesto z pedofilii zartuja wlasnie pedofile.
i smieszy mnie to, ze wszyscy bronia jego ‘inteligencji’. chamskie riposty nie wymagaja inteligencji. a u niego tak jest zawsze – albo chamsko, albo perwersyjnie. poza tym jego ‘inteligencja’ jest tak sztucznie wykreowana.,.. nie jest nawet w polowie tak wygadasny na zywo
Ten czlowiek powinien sie leczyc. Tyle w temacie.
gość, 13-02-14, 20:36 napisał(a):Nie trzeba uwielbiać, wystarczy troche inteligencji, żeby skumać o co im w tej audycji chdoziło. Z najgorszego potwora zrobić super gwiazdę, która niczym matka madzi będzie się do nas uśmiechać z każdej okładki.. To był komentarz do tego, że se chciał kupić pamietniki trynkiewicza.. Obejrzyj sobie tą audycie zamiast czerpać info tylko z tego co przeczytasz na kundelku czy kozaczku.. Na początku Kuba mówi, żeby nie brać tego na poważnie. Chociaż faktycznie strzelił sobie w kolano, bo w takim społeczeństwie gdzie połowa ludzi to typowe cebulaczki to audycje zrozumiało może 10 %.oby ci zamordowali dzieciaka,moze zrozumiesz tepaczkuOd rodziców zamordowanych przez Trynkiewicza dzieci nie można oczekiwać, że połapią się w konwencji tej audycji. Nikt nie ma prawa oczekiwać od nich, że zrozumieją “co poeta miał na myśli”, tym bardziej że forma tego fragmentu audycji była mocno kontrowersyjna i obliczona na rozgłos. Wojewódzki to doskonały piarowiec i wie co zrobić, żeby ludzie się na niego wkurzali. On tak buduje swoją karierę od wielu lat. Wydaje mu się że jest współczesnym Stańczykiem, ale niestety, nie jest.
Nie wiem jak kogokolwiek może szokować to co mówi wojewódzki, jesteście bardziej zadziwiający niż on
Żałosny i skończony typ.
gość, 13-02-14, 20:02 napisał(a):SzpiegOla, 13-02-14, 19:58 napisał(a):gość, 13-02-14, 19:56 napisał(a):gość, 13-02-14, 19:51 napisał(a):Jest inteligentny, to prawda.Najpierw wzbudzić niesmak doskonale wiedząc, że jedzie się po krawędzi i żart można odczytywać różnie (niekoniecznie jako wyraz ironii wobec dziennikarzy żerujących na Trynkiewiczu) a później wymyślić sobie taką oczywistą odpowiedź, która “unaocznia i rozjaśnia jego cięty żart”.Fakt, ale on już od tylu lat jedzie po tej krawędzi, że ludzie mogliby się przyzwyczaić 😀 Ale jak na razie prowokacje działają i pewnie zaraz walną mu jakąś kare +100 do fejmu. Mimo wszystko trzeba mu przyznać, ze na początku powiedział, że nie chcą się wysmiewać z ofiar Trynkiewicza i, że to nie jest na serio.Oj dzieci, dzieci… Chodzi tylko o promocję ROCK RADIA, o nic więcej. A wojewódzki? No cóż, kilka lat temu wyśpiewał swoje credo w Radiostacji, nosiło to tytuł: “Po trupach do celu”.I tak Tymonowi i Kędziorowi on i ten przychlast Lizut mogą buty czyścić, a i do tego mam pewne obiekcje…Szczerze mówiąc to ja już wolę wojewódzkiego i lizuta niż tego prostaka Tymona.Tymon prostakiem? Pozwolę się nie zgodzić z tą opinią. Tymon to artysta, więc bywa niekonwencjonalny, ale jest bardzo błyskotliwy i z Kędzierskim świetnie się uzupełniają.
Nie trzeba uwielbiać, wystarczy troche inteligencji, żeby skumać o co im w tej audycji chdoziło. Z najgorszego potwora zrobić super gwiazdę, która niczym matka madzi będzie się do nas uśmiechać z każdej okładki.. To był komentarz do tego, że se chciał kupić pamietniki trynkiewicza.. Obejrzyj sobie tą audycie zamiast czerpać info tylko z tego co przeczytasz na kundelku czy kozaczku.. Na początku Kuba mówi, żeby nie brać tego na poważnie. Chociaż faktycznie strzelił sobie w kolano, bo w takim społeczeństwie gdzie połowa ludzi to typowe cebulaczki to audycje zrozumiało może 10 %.oby ci zamordowali dzieciaka,moze zrozumiesz tepaczku
gość, 13-02-14, 19:51 napisał(a):Jest inteligentny, to prawda.Najpierw wzbudzić niesmak doskonale wiedząc, że jedzie się po krawędzi i żart można odczytywać różnie (niekoniecznie jako wyraz ironii wobec dziennikarzy żerujących na Trynkiewiczu) a później wymyślić sobie taką oczywistą odpowiedź, która “unaocznia i rozjaśnia jego cięty żart”.Fakt, ale on już od tylu lat jedzie po tej krawędzi, że ludzie mogliby się przyzwyczaić 😀 Ale jak na razie prowokacje działają i pewnie zaraz walną mu jakąś kare +100 do fejmu. Mimo wszystko trzeba mu przyznać, ze na początku powiedział, że nie chcą się wysmiewać z ofiar Trynkiewicza i, że to nie jest na serio.
te cienkie wredne usta pluja brudem,powinni toto leczyc!
SzpiegOla, 13-02-14, 20:05 napisał(a):gość, 13-02-14, 20:02 napisał(a):SzpiegOla, 13-02-14, 19:58 napisał(a):gość, 13-02-14, 19:56 napisał(a):gość, 13-02-14, 19:51 napisał(a):Jest inteligentny, to prawda.Najpierw wzbudzić niesmak doskonale wiedząc, że jedzie się po krawędzi i żart można odczytywać różnie (niekoniecznie jako wyraz ironii wobec dziennikarzy żerujących na Trynkiewiczu) a później wymyślić sobie taką oczywistą odpowiedź, która “unaocznia i rozjaśnia jego cięty żart”.Fakt, ale on już od tylu lat jedzie po tej krawędzi, że ludzie mogliby się przyzwyczaić 😀 Ale jak na razie prowokacje działają i pewnie zaraz walną mu jakąś kare +100 do fejmu. Mimo wszystko trzeba mu przyznać, ze na początku powiedział, że nie chcą się wysmiewać z ofiar Trynkiewicza i, że to nie jest na serio.Oj dzieci, dzieci… Chodzi tylko o promocję ROCK RADIA, o nic więcej. A wojewódzki? No cóż, kilka lat temu wyśpiewał swoje credo w Radiostacji, nosiło to tytuł: “Po trupach do celu”.I tak Tymonowi i Kędziorowi on i ten przychlast Lizut mogą buty czyścić, a i do tego mam pewne obiekcje…Szczerze mówiąc to ja już wolę wojewódzkiego i lizuta niż tego prostaka Tymona.Tymon prostakiem? Pozwolę się nie zgodzić z tą opinią. Tymon to artysta, więc bywa niekonwencjonalny, ale jest bardzo błyskotliwy i z Kędzierskim świetnie się uzupełniają.Tymon może być niekonwencjonalny a Kuba już nie ? Świetnie. Masz prawo do własnego zdania ale ja też uważam, ze Tymański to prostak nad prostakami, a jego pseudo żarciki są okropne. chociaż może oglądałam wyłącznie jego nieudane audycje
gość, 13-02-14, 19:56 napisał(a):gość, 13-02-14, 19:51 napisał(a):Jest inteligentny, to prawda.Najpierw wzbudzić niesmak doskonale wiedząc, że jedzie się po krawędzi i żart można odczytywać różnie (niekoniecznie jako wyraz ironii wobec dziennikarzy żerujących na Trynkiewiczu) a później wymyślić sobie taką oczywistą odpowiedź, która “unaocznia i rozjaśnia jego cięty żart”.Fakt, ale on już od tylu lat jedzie po tej krawędzi, że ludzie mogliby się przyzwyczaić 😀 Ale jak na razie prowokacje działają i pewnie zaraz walną mu jakąś kare +100 do fejmu. Mimo wszystko trzeba mu przyznać, ze na początku powiedział, że nie chcą się wysmiewać z ofiar Trynkiewicza i, że to nie jest na serio.Oj dzieci, dzieci… Chodzi tylko o promocję ROCK RADIA, o nic więcej. A wojewódzki? No cóż, kilka lat temu wyśpiewał swoje credo w Radiostacji, nosiło to tytuł: “Po trupach do celu”.I tak Tymonowi i Kędziorowi on i ten przychlast Lizut mogą buty czyścić, a i do tego mam pewne obiekcje…
gość, 13-02-14, 19:48 napisał(a):gość, 13-02-14, 19:40 napisał(a):gość, 13-02-14, 19:32 napisał(a):gość, 13-02-14, 19:30 napisał(a):gość, 13-02-14, 18:24 napisał(a):gość, 13-02-14, 17:31 napisał(a):gość, 13-02-14, 17:11 napisał(a):Przeczytajcie sobie co napisał na facebooku. On się nie śmieje z ofiar, tylko z mediów, które próbują robić z Trynkiewicza gwiazde.Jak ja nie mogę z takich ludzi co na siłę bronią Wojewódzkiego. Nie wiem jak można uwielbiać człowieka, który pomiata innymi i jest tak niesmaczny.Nie trzeba uwielbiać, wystarczy troche inteligencji, żeby skumać o co im w tej audycji chdoziło. Z najgorszego potwora zrobić super gwiazdę, która niczym matka madzi będzie się do nas uśmiechać z każdej okładki.. To był komentarz do tego, że se chciał kupić pamietniki trynkiewicza.. Obejrzyj sobie tą audycie zamiast czerpać info tylko z tego co przeczytasz na kundelku czy kozaczku.. Na początku Kuba mówi, żeby nie brać tego na poważnie. Chociaż faktycznie strzelił sobie w kolano, bo w takim społeczeństwie gdzie połowa ludzi to typowe cebulaczki to audycje zrozumiało może 10 %.Weź nie pierdol, mógł wyśmiać SE w każdy inny sposób, a nie puszczając w tle piosenkę Jeżowskiej. Inteligencji to ty nie masz za grosz.Nie rozumiesz, że chodzi o to, żeby było kontrowersyjnie ? Może z tą piosenką faktycznie przesadził ale w audycji nie było nic bulwersującego. To nie Kuba jest skandalizujący tylko media, które próbują z niego robić ofiarę… ” wszyscy jesteśmy Mariuszami “Widzę, że nie mam z kim dyskutować. Wielbij dalej tego kretyna.Jak się nie ma argumentów to najlepiej powiedziec, ze się nie ma z kim d yskutowac 😀 I to, ze go bronie nie znaczy, że go wielbie.. Znasz pojęcie ‘ satyra ‘ ?
Jest inteligentny, to prawda.Najpierw wzbudzić niesmak doskonale wiedząc, że jedzie się po krawędzi i żart można odczytywać różnie (niekoniecznie jako wyraz ironii wobec dziennikarzy żerujących na Trynkiewiczu) a później wymyślić sobie taką oczywistą odpowiedź, która “unaocznia i rozjaśnia jego cięty żart”.
Trynkiewicz to mój wujek i Kuba ma przerypane!
SzpiegOla, 13-02-14, 19:58 napisał(a):gość, 13-02-14, 19:56 napisał(a):gość, 13-02-14, 19:51 napisał(a):Jest inteligentny, to prawda.Najpierw wzbudzić niesmak doskonale wiedząc, że jedzie się po krawędzi i żart można odczytywać różnie (niekoniecznie jako wyraz ironii wobec dziennikarzy żerujących na Trynkiewiczu) a później wymyślić sobie taką oczywistą odpowiedź, która “unaocznia i rozjaśnia jego cięty żart”.Fakt, ale on już od tylu lat jedzie po tej krawędzi, że ludzie mogliby się przyzwyczaić 😀 Ale jak na razie prowokacje działają i pewnie zaraz walną mu jakąś kare +100 do fejmu. Mimo wszystko trzeba mu przyznać, ze na początku powiedział, że nie chcą się wysmiewać z ofiar Trynkiewicza i, że to nie jest na serio.Oj dzieci, dzieci… Chodzi tylko o promocję ROCK RADIA, o nic więcej. A wojewódzki? No cóż, kilka lat temu wyśpiewał swoje credo w Radiostacji, nosiło to tytuł: “Po trupach do celu”.I tak Tymonowi i Kędziorowi on i ten przychlast Lizut mogą buty czyścić, a i do tego mam pewne obiekcje…Szczerze mówiąc to ja już wolę wojewódzkiego i lizuta niż tego prostaka Tymona.
Niech go ktoś zgwałci i zabije, proszę.
gość, 13-02-14, 17:41 napisał(a):Mysle ze temat jest tak grząski i delikatny, ze nawet jak mial dobre zamiary to powinien sobie darowac. To sa trudne tematy. Niech sie ponawala z dodona i szulimowej.Uwielbiam go, ale muszę się zgodzić.
gość, 13-02-14, 18:24 napisał(a):gość, 13-02-14, 17:31 napisał(a):gość, 13-02-14, 17:11 napisał(a):Przeczytajcie sobie co napisał na facebooku. On się nie śmieje z ofiar, tylko z mediów, które próbują robić z Trynkiewicza gwiazde.Jak ja nie mogę z takich ludzi co na siłę bronią Wojewódzkiego. Nie wiem jak można uwielbiać człowieka, który pomiata innymi i jest tak niesmaczny.Nie trzeba uwielbiać, wystarczy troche inteligencji, żeby skumać o co im w tej audycji chdoziło. Z najgorszego potwora zrobić super gwiazdę, która niczym matka madzi będzie się do nas uśmiechać z każdej okładki.. To był komentarz do tego, że se chciał kupić pamietniki trynkiewicza.. Obejrzyj sobie tą audycie zamiast czerpać info tylko z tego co przeczytasz na kundelku czy kozaczku.. Na początku Kuba mówi, żeby nie brać tego na poważnie. Chociaż faktycznie strzelił sobie w kolano, bo w takim społeczeństwie gdzie połowa ludzi to typowe cebulaczki to audycje zrozumiało może 10 %.
gość, 13-02-14, 19:30 napisał(a):gość, 13-02-14, 18:24 napisał(a):gość, 13-02-14, 17:31 napisał(a):gość, 13-02-14, 17:11 napisał(a):Przeczytajcie sobie co napisał na facebooku. On się nie śmieje z ofiar, tylko z mediów, które próbują robić z Trynkiewicza gwiazde.Jak ja nie mogę z takich ludzi co na siłę bronią Wojewódzkiego. Nie wiem jak można uwielbiać człowieka, który pomiata innymi i jest tak niesmaczny.Nie trzeba uwielbiać, wystarczy troche inteligencji, żeby skumać o co im w tej audycji chdoziło. Z najgorszego potwora zrobić super gwiazdę, która niczym matka madzi będzie się do nas uśmiechać z każdej okładki.. To był komentarz do tego, że se chciał kupić pamietniki trynkiewicza.. Obejrzyj sobie tą audycie zamiast czerpać info tylko z tego co przeczytasz na kundelku czy kozaczku.. Na początku Kuba mówi, żeby nie brać tego na poważnie. Chociaż faktycznie strzelił sobie w kolano, bo w takim społeczeństwie gdzie połowa ludzi to typowe cebulaczki to audycje zrozumiało może 10 %.Weź nie pierdol, mógł wyśmiać SE w każdy inny sposób, a nie puszczając w tle piosenkę Jeżowskiej. Inteligencji to ty nie masz za grosz.
gość, 13-02-14, 19:40 napisał(a):gość, 13-02-14, 19:32 napisał(a):gość, 13-02-14, 19:30 napisał(a):gość, 13-02-14, 18:24 napisał(a):gość, 13-02-14, 17:31 napisał(a):gość, 13-02-14, 17:11 napisał(a):Przeczytajcie sobie co napisał na facebooku. On się nie śmieje z ofiar, tylko z mediów, które próbują robić z Trynkiewicza gwiazde.Jak ja nie mogę z takich ludzi co na siłę bronią Wojewódzkiego. Nie wiem jak można uwielbiać człowieka, który pomiata innymi i jest tak niesmaczny.Nie trzeba uwielbiać, wystarczy troche inteligencji, żeby skumać o co im w tej audycji chdoziło. Z najgorszego potwora zrobić super gwiazdę, która niczym matka madzi będzie się do nas uśmiechać z każdej okładki.. To był komentarz do tego, że se chciał kupić pamietniki trynkiewicza.. Obejrzyj sobie tą audycie zamiast czerpać info tylko z tego co przeczytasz na kundelku czy kozaczku.. Na początku Kuba mówi, żeby nie brać tego na poważnie. Chociaż faktycznie strzelił sobie w kolano, bo w takim społeczeństwie gdzie połowa ludzi to typowe cebulaczki to audycje zrozumiało może 10 %.Weź nie pierdol, mógł wyśmiać SE w każdy inny sposób, a nie puszczając w tle piosenkę Jeżowskiej. Inteligencji to ty nie masz za grosz.Nie rozumiesz, że chodzi o to, żeby było kontrowersyjnie ? Może z tą piosenką faktycznie przesadził ale w audycji nie było nic bulwersującego. To nie Kuba jest skandalizujący tylko media, które próbują z niego robić ofiarę… ” wszyscy jesteśmy Mariuszami “Widzę, że nie mam z kim dyskutować. Wielbij dalej tego kretyna.
gość, 13-02-14, 19:32 napisał(a):gość, 13-02-14, 19:30 napisał(a):gość, 13-02-14, 18:24 napisał(a):gość, 13-02-14, 17:31 napisał(a):gość, 13-02-14, 17:11 napisał(a):Przeczytajcie sobie co napisał na facebooku. On się nie śmieje z ofiar, tylko z mediów, które próbują robić z Trynkiewicza gwiazde.Jak ja nie mogę z takich ludzi co na siłę bronią Wojewódzkiego. Nie wiem jak można uwielbiać człowieka, który pomiata innymi i jest tak niesmaczny.Nie trzeba uwielbiać, wystarczy troche inteligencji, żeby skumać o co im w tej audycji chdoziło. Z najgorszego potwora zrobić super gwiazdę, która niczym matka madzi będzie się do nas uśmiechać z każdej okładki.. To był komentarz do tego, że se chciał kupić pamietniki trynkiewicza.. Obejrzyj sobie tą audycie zamiast czerpać info tylko z tego co przeczytasz na kundelku czy kozaczku.. Na początku Kuba mówi, żeby nie brać tego na poważnie. Chociaż faktycznie strzelił sobie w kolano, bo w takim społeczeństwie gdzie połowa ludzi to typowe cebulaczki to audycje zrozumiało może 10 %.Weź nie pierdol, mógł wyśmiać SE w każdy inny sposób, a nie puszczając w tle piosenkę Jeżowskiej. Inteligencji to ty nie masz za grosz.Nie rozumiesz, że chodzi o to, żeby było kontrowersyjnie ? Może z tą piosenką faktycznie przesadził ale w audycji nie było nic bulwersującego. To nie Kuba jest skandalizujący tylko media, które próbują z niego robić ofiarę… ” wszyscy jesteśmy Mariuszami “
no to wojewódzki pokazał teraz prawdziwe DNO … brak słów
głupi wojewodzki stary dziad niezdolny do empatii szkoda mówić debil..
Kuba czasami trzeba milczeć a Ty jak jebnieta Doda kłapiesz jadaczka a jak byś ty był w rękach pedofila ???????
ile jeszcze bezczelności tego barachła mamy znosić?
wojewódzki to tania kurfa i pożałuje kiedyś teg. wszystko do ciebie wróci szmato
Mysle ze temat jest tak grząski i delikatny, ze nawet jak mial dobre zamiary to powinien sobie darowac. To sa trudne tematy. Niech sie ponawala z dodona i szulimowej.
Nie rozumiem jak można sobie żartować z tragedii tych dzieciaków i ich rodzin ? Ciekawe czy ten oszołom też by tak ćwierkał, gdyby w nastoletnim wieku miał młodszego brata którego ta bestia zgwałciła i zamordowała ? ZERO jakiejkolwiek empatii i wyobraźni ! Jest żenujący i widać, że brak mu pomysłów na siebie i sam program skoro musi się promować za pomocą takich tematów ! Tonący brzytwy się trzyma ?
Sorry, ale te tłumaczenia są idiotyczne. Mogli w inny sposób wyśmiać tą całą sytuację z Trynkiewiczem, a oni zrobili to w sposób nie smaczny. “Wszystkie dzieci nasze są”- czy to ma coś wspólnego z wyśmiewaniem lansowania Trynkiewicza? Nie sądzę.
gość, 13-02-14, 17:11 napisał(a):Przeczytajcie sobie co napisał na facebooku. On się nie śmieje z ofiar, tylko z mediów, które próbują robić z Trynkiewicza gwiazde.
gość, 13-02-14, 17:31 napisał(a):gość, 13-02-14, 17:11 napisał(a):Przeczytajcie sobie co napisał na facebooku. On się nie śmieje z ofiar, tylko z mediów, które próbują robić z Trynkiewicza gwiazde.Jak ja nie mogę z takich ludzi co na siłę bronią Wojewódzkiego. Nie wiem jak można uwielbiać człowieka, który pomiata innymi i jest tak niesmaczny.
Przeczytajcie sobie co napisał na facebooku. On się nie śmieje z ofiar, tylko z mediów, które próbują robić z Trynkiewicza gwiazde.
Wojewódzki promuje sie w żenujący sposób mówiąc o zwyrodnialcu!!!
Wojewódzki To Dno !!!