Julia Kuczyńska niedawno na swoim InstaStory pokazała kulisy sesji zdjęciowej, jednak wtedy nie mogła zdradzić nad czym pracuje cała ekipa. Dzisiaj okazało się, że była to sesja dla magazynu Viva. Maffashion pokazała się tam w zupełnie innej odsłonie, jednak nie wszystkim spodobało się okładkowa fotografia.

Nowa fryzura Maffashion to początek jej DRAMATU: Czuję się jak inna osoba!

Julia podczas tej sesji zdjęciowej miała inny make up niż zwykle. Podkreślone oko sprawiło, że jest prawie nie do poznania! Nie spodobało się to fanom:


Wszystko pięknie, ale mogli zdegustować jakoś te włosy, bo widać twoje krótkie, rzucają się w oczy strasznie.

Matko jaki Photoshop

Jesteś tu podobna do wszystkich, tylko nie do siebie

Chyba jedno z twoich najgorszych zdjęć, ekipa się nie popisała. Twoje krótkie włosy pod doczepami bardzo rzucają się w oczy i ogólnie jakoś niekorzystnie.
Trochę przesadzili z obróbką zdjęcia, w ogóle nie przypominasz siebie na tym zdjęciu.

Coś z twarzą nie tak

Czy to na pewno Twoja okładka?

Kurczę, trochę za bardzo Cię przerobili

– brzmią komentarze.

Maffashion zdradziła, jak dba o włosy

Widać, że Maffashion przejmuje się krytyką, bo odpisuje praktycznie na każdy niemiły komentarz. Dodatkowo wypowiedziała się na temat krytyki fanek na swoim InstaStory.

Tłumaczy tam, że zdaje sobie sprawę z tego, że jej twarz zmienia się, gdy podkreśla oko. Dodatkowo zaznacza, że na co dzień stosuje raczej makeup no makeup, dlatego widać taką różnicę na zdjęciu. Podkreśla jednak,że Photoshop był stosowany w efektcie końcowym.

Jak się dowiadujemy z profilu Maffashion makijaż wykonała Patrycja Dobrzeniecka.