Meghan Markle po skandalu z mobbingowaniem pracowników, mogła liczyć na wsparcie przyjaciół, którzy ją wspierali i zapewniali opinię publiczną, że jest wspaniałą osobą. Nie brakuje jednak też mniej życzliwych, którzy mają inne zdanie. Jedna z jej znajomych pożaliła się na księżną i… zaliczyła wtopę.

Meghan Markle wydała OŚWIADCZENIE i oskarża Pałac Buckingham. Miała dręczyć pracowników

Przyjaciółka Meghan Markle pożaliła się na nią innej osobie

Meghan Markle i książę Harry wywołali prawdziwą burzę swoim wywiadem. Obecnie sprawa trochę ucichła, a para zajmuje się swoim życiem w Kalifornii. Harry znalazł pracę, a Meghan przygotowuje się na przyjście na świat córeczki i udziela się charytatywnie.

Znamy plan PORODU Meghan Markle. Jest nietypowy

Do „Daily Mail” dotarła dość dziwna historia z udziałem Meghan. Jednej z jej przyjaciółek nie podobał się sposób, w jaki komunikuje się księżna.

Jedna z przyjaciółek Meghan pokłóciła się z nią, ponieważ księżna pisała wiadomości z mnóstwem emotikonów. Przyjaciółka podyktowała notatkę głosową na WhatsApp mówiąc:„ Boże, Meghan jest tak irytująca, że wciąż wysyła mi te wszystkie emotikony”. A potem przez przypadek wysłała notatkę głosową do samej Meghan, zamiast do wspólnego znajomego.

Meghan Markle zdobyła się na piękny gest. Zobaczcie CIASTO upieczone przez księżną

Mieliście kiedyś taką sytuację?

Meghan Markle macha do kamery

Meghan Markle/fot. YouTube/ America’s Got Talent

Meghan Markle z synkiem Archiem

Meghan Markle z synkiem Archiem fot. / Backgrid USA / Forum

Meghan i Harry na rozdaniu nagród

Meghan i Harry na rozdaniu nagród fot. Paul Edwards / News Licensing / Forum