Kim Kardashian i jej 10-letnia córka, North West powróciły z intensywnych wakacji w Japonii w typowym dla siebie stylu pełnego blasku i luksusu. Mama i córka wysiadły z prywatnego odrzutowca trzymając w rękach ekskluzywne torby od światowej sławy projektantów.

Kim Kardashian i North West wysiadają ze swojego jeta

Kim Kardashian wyglądała niesamowicie elegancko w całkowicie czarnej stylizacji, trzymając przy tym czarną torebkę z krokodylowej skóry od Hermèsa Kelly. Podobne modele można znaleźć na rynku wtórnym za astronomiczne 40 000 dolarów.

Do tego założyła, czarną bluzkę odkrywającą ramiona w towarzystwie czarnych spodni ze ściągaczami oraz swoich ulubionych klapków Balenciagi wartych 450 dolarów. Gwiazda reality show postawiła na prosty kok na głowie, nie nosząc przy tym biżuterii, a jej oczy zasłonięte były czarnymi okularami przeciwsłonecznymi.

Kim Kardashian pokazała się nowej fryzurze, „Te siostry wszystkie wyglądają jak klony”

Niezwykle modna North wybrała vintage’ową torbę od Louis Vuitton na swoją podróż torbę z nadrukiem wiśni z linii projektanta z 2005 roku stworzoną we współpracy z Takashim Murakamim. Chociaż poszukiwane torby z wczesnych lat 2000 kosztują około 4 000 dolarów na większości stron wtórnej sprzedaży, to jedna wersja torby North osiąga niesamowitą cenę 23 940 dolarów.

Młoda trendsetterka postawiła na wygodny strój na długą podróż – miała na sobie czerwoną koszulkę z logo Chicago Bulls oraz podarte jeansy w połączeniu z czarnymi klapkami na platformie. Zamiast nowych, długich warkoczy, North zdecydowała się na skromnego kokardkę na głowie, a pozując do zdjęcia, pokazywała znak pokoju fotografom.

Włosy North zdecydowanie przyciągnęły uwagę podczas tej podróży matki i córki – jej nadmiernie długie warkocze stały się nawet improwizowanym skakanką w pewnym momencie.

Kim Kardashian: „Wpadłam w związek z Pete Davidsonem, by uciec od dramatu związanego z Kanye Westem”

Gwiazda „Kardashians” podzieliła się także na Instagramie Reelem z córką, która ubrana była w kimono, prezentując jednocześnie swoje różowo-czarne włosy opadające aż po podłogę. Kto wie, może na następnej podróży North znowu dopasuje swoją torebkę do fryzury? Ta mama i córka z pewnością wiedzą, jak podróżować z klasą!