Nos, podbródek, piersi sztuczne. Pupa też? (FOTO)
Nowa, odnosząca sukcesy w branży raperka, poznała na własnej skórze gorzki smak sławy. Hejterzy zmusili Iggy Azeleę (24 l.) do odejścia z instagramu, zazdrosny były chłopak próbował sprzedać ich wspólną seks taśmę wytwórni Vivid, a później opowiadał historię o tym, jak jego była zaraża chorobami wenerycznymi. To nie koniec, jeden z zagranicznych tabloidów opublikował kiedyś historię o tym, jak to Iggy urodziła się chłopcem i zmieniła płeć jeszcze przed osiągnięciem dorosłości.
Raperka, mimo wszystko, chciała być szczera z fanami i opowiedziała o tym, jak powiększyła sobie piersi. Później chirurdzy plastyczni dopowiedzieli swoje – gwiazda powiększyła piersi, ale zmniejszyła nosek i wszczepiła implant w podbródek.
Teraz internet obrał na celownik spore pośladki Iggy i zadaje pytanie: “Naturalne czy sztuczne?”. Jedno jest pewne, Azalea od kiedy jest sławna ma dużą pupę. Pytanie, czy powiększenie siedziska było jej pierwszą operacją plastyczną, a może po prostu od dawna trenuje mięśnie pośladków i stąd taki efekt. Co obstawiacie?







zwykła brzydula z okropnym zadem i grubymi nożyskami; kto takiej daje kasę na cokolwiek?
Okropne nogi brak kostki kiełbaski
[b]gość, 09-07-15, 21:29 napisał(a):[/b][quote][b]gość, 09-07-15, 20:53 napisał(a):[/b][quote][b]gość, 09-07-15, 19:03 napisał(a):[/b][quote][b]gość, 09-07-15, 15:39 napisał(a):[/b][quote][b]gość, 09-07-15, 14:05 napisał(a):[/b][quote][b]gość, 09-07-15, 12:17 napisał(a):[/b][quote][b]gość, 09-07-15, 12:14 napisał(a):[/b][quote][b]gość, 09-07-15, 12:07 napisał(a):[/b]Co za bzdury, jej tyłek jest naturalny – też mam spory, też odstający i nie musiałam na niego ćwiczyć ani nic sobie wstrzykiwać – taka specyfika kobiet z budową gruszki, natomiast fakt faktem – trening taki duży tyłek ujędrnia i to jest fajne ;)[/quote]Duże pośladki są świetne, ale nogi kobiet które maja duże pośladki już nie.[/quote]Coś za coś, nogi i biusty kobiet o figurze jabłko też są ładne, natomiast pośladki i brzuchy – już zdecydowanie nie, więc co kto woli ;)[/quote]Najlepsza figura to długie nogi, średnie pośladki (można powiększyć), wcięcia bardzo widoczne i średnie piersi również zawsze można powiększyć. A typowa gruszka zawsze będzie mieć brzydki nogi tak samo jabłko zero talii.[/quote]Shakira,Lopez i Perry mają boskie nogi;))Tak samo Kaczorowska,gadasz głupoty. Niektórzy wolą kształtne nogi a nie cienkie kołki jak u modelek.Więc tak nie wyrokuj,że gruszki mają zawsze brzydkie bo ja w moim otoczeniu też znam sporo gruszek z ładnymi nogami.[/quote] Nie podobają mi się nogi kobiet które wymieniłaś.[/quote]ależ nie muszą,one mają wystarczająco dużo fanów zarówno wśród kobiet jak i mężczyzn;)chociaż zapewne więcej wśród facetów,bo babki wolą patyki i przesadną chudość[/quote]Mylisz się. Ja uwielbiam długonogiej kobiet z talią i biustem.
białe ciało ślimak kobita
[b]gość, 09-07-15, 20:53 napisał(a):[/b][quote][b]gość, 09-07-15, 19:03 napisał(a):[/b][quote][b]gość, 09-07-15, 15:39 napisał(a):[/b][quote][b]gość, 09-07-15, 14:05 napisał(a):[/b][quote][b]gość, 09-07-15, 12:17 napisał(a):[/b][quote][b]gość, 09-07-15, 12:14 napisał(a):[/b][quote][b]gość, 09-07-15, 12:07 napisał(a):[/b]Co za bzdury, jej tyłek jest naturalny – też mam spory, też odstający i nie musiałam na niego ćwiczyć ani nic sobie wstrzykiwać – taka specyfika kobiet z budową gruszki, natomiast fakt faktem – trening taki duży tyłek ujędrnia i to jest fajne ;)[/quote]Duże pośladki są świetne, ale nogi kobiet które maja duże pośladki już nie.[/quote]Coś za coś, nogi i biusty kobiet o figurze jabłko też są ładne, natomiast pośladki i brzuchy – już zdecydowanie nie, więc co kto woli ;)[/quote]Najlepsza figura to długie nogi, średnie pośladki (można powiększyć), wcięcia bardzo widoczne i średnie piersi również zawsze można powiększyć. A typowa gruszka zawsze będzie mieć brzydki nogi tak samo jabłko zero talii.[/quote]Shakira,Lopez i Perry mają boskie nogi;))Tak samo Kaczorowska,gadasz głupoty. Niektórzy wolą kształtne nogi a nie cienkie kołki jak u modelek.Więc tak nie wyrokuj,że gruszki mają zawsze brzydkie bo ja w moim otoczeniu też znam sporo gruszek z ładnymi nogami.[/quote] Nie podobają mi się nogi kobiet które wymieniłaś.[/quote]Kaczorowska i Perry są aseksualne.
Nie wiem co wszyscy maja z tymi wielkimi dupami ? Normalny tylkek jest Fajny a nie jakieś odstające na 2 metry poslady co to za moda
[b]gość, 09-07-15, 20:53 napisał(a):[/b][quote][b]gość, 09-07-15, 19:03 napisał(a):[/b][quote][b]gość, 09-07-15, 15:39 napisał(a):[/b][quote][b]gość, 09-07-15, 14:05 napisał(a):[/b][quote][b]gość, 09-07-15, 12:17 napisał(a):[/b][quote][b]gość, 09-07-15, 12:14 napisał(a):[/b][quote][b]gość, 09-07-15, 12:07 napisał(a):[/b]Co za bzdury, jej tyłek jest naturalny – też mam spory, też odstający i nie musiałam na niego ćwiczyć ani nic sobie wstrzykiwać – taka specyfika kobiet z budową gruszki, natomiast fakt faktem – trening taki duży tyłek ujędrnia i to jest fajne ;)[/quote]Duże pośladki są świetne, ale nogi kobiet które maja duże pośladki już nie.[/quote]Coś za coś, nogi i biusty kobiet o figurze jabłko też są ładne, natomiast pośladki i brzuchy – już zdecydowanie nie, więc co kto woli ;)[/quote]Najlepsza figura to długie nogi, średnie pośladki (można powiększyć), wcięcia bardzo widoczne i średnie piersi również zawsze można powiększyć. A typowa gruszka zawsze będzie mieć brzydki nogi tak samo jabłko zero talii.[/quote]Shakira,Lopez i Perry mają boskie nogi;))Tak samo Kaczorowska,gadasz głupoty. Niektórzy wolą kształtne nogi a nie cienkie kołki jak u modelek.Więc tak nie wyrokuj,że gruszki mają zawsze brzydkie bo ja w moim otoczeniu też znam sporo gruszek z ładnymi nogami.[/quote] Nie podobają mi się nogi kobiet które wymieniłaś.[/quote]ależ nie muszą,one mają wystarczająco dużo fanów zarówno wśród kobiet jak i mężczyzn;)chociaż zapewne więcej wśród facetów,bo babki wolą patyki i przesadną chudość
najladniejsze to tylko to Ferrari i basta !
[b]gość, 09-07-15, 19:03 napisał(a):[/b][quote][b]gość, 09-07-15, 15:39 napisał(a):[/b][quote][b]gość, 09-07-15, 14:05 napisał(a):[/b][quote][b]gość, 09-07-15, 12:17 napisał(a):[/b][quote][b]gość, 09-07-15, 12:14 napisał(a):[/b][quote][b]gość, 09-07-15, 12:07 napisał(a):[/b]Co za bzdury, jej tyłek jest naturalny – też mam spory, też odstający i nie musiałam na niego ćwiczyć ani nic sobie wstrzykiwać – taka specyfika kobiet z budową gruszki, natomiast fakt faktem – trening taki duży tyłek ujędrnia i to jest fajne ;)[/quote]Duże pośladki są świetne, ale nogi kobiet które maja duże pośladki już nie.[/quote]Coś za coś, nogi i biusty kobiet o figurze jabłko też są ładne, natomiast pośladki i brzuchy – już zdecydowanie nie, więc co kto woli ;)[/quote]Najlepsza figura to długie nogi, średnie pośladki (można powiększyć), wcięcia bardzo widoczne i średnie piersi również zawsze można powiększyć. A typowa gruszka zawsze będzie mieć brzydki nogi tak samo jabłko zero talii.[/quote]Shakira,Lopez i Perry mają boskie nogi;))Tak samo Kaczorowska,gadasz głupoty. Niektórzy wolą kształtne nogi a nie cienkie kołki jak u modelek.Więc tak nie wyrokuj,że gruszki mają zawsze brzydkie bo ja w moim otoczeniu też znam sporo gruszek z ładnymi nogami.[/quote] Nie podobają mi się nogi kobiet które wymieniłaś.
[b]gość, 09-07-15, 19:03 napisał(a):[/b][quote][b]gość, 09-07-15, 15:39 napisał(a):[/b][quote][b]gość, 09-07-15, 14:05 napisał(a):[/b][quote][b]gość, 09-07-15, 12:17 napisał(a):[/b][quote][b]gość, 09-07-15, 12:14 napisał(a):[/b][quote][b]gość, 09-07-15, 12:07 napisał(a):[/b]Co za bzdury, jej tyłek jest naturalny – też mam spory, też odstający i nie musiałam na niego ćwiczyć ani nic sobie wstrzykiwać – taka specyfika kobiet z budową gruszki, natomiast fakt faktem – trening taki duży tyłek ujędrnia i to jest fajne ;)[/quote]Duże pośladki są świetne, ale nogi kobiet które maja duże pośladki już nie.[/quote]Coś za coś, nogi i biusty kobiet o figurze jabłko też są ładne, natomiast pośladki i brzuchy – już zdecydowanie nie, więc co kto woli ;)[/quote]Najlepsza figura to długie nogi, średnie pośladki (można powiększyć), wcięcia bardzo widoczne i średnie piersi również zawsze można powiększyć. A typowa gruszka zawsze będzie mieć brzydki nogi tak samo jabłko zero talii.[/quote]Shakira,Lopez i Perry mają boskie nogi;))Tak samo Kaczorowska,gadasz głupoty. Niektórzy wolą kształtne nogi a nie cienkie kołki jak u modelek.Więc tak nie wyrokuj,że gruszki mają zawsze brzydkie bo ja w moim otoczeniu też znam sporo gruszek z ładnymi nogami.[/quote]Akurat nogi Katty Perry mi się nie podobają, ale generalnie też uważam że lepsze są kształtniejsze, grubsze nogi niż takie jak u większości modelek ( nie wszystkich bo na przykład Candice ma fajne nogi). A nogi J.Lo zawsze bardzo mi się podobały, są świetne, umięśnione i zgrabne. Nogi Kim K. (zanim przytyła) też były ładne, mimo że krótkie.
Ale grube kostki!!!! Fuuu
[b]gość, 09-07-15, 18:59 napisał(a):[/b]przeciez sama sie przyznała ze powiekszyła dupeTak? A niby gdzie?! Przyznała się do powiększenia piersi, a nie pośladków. Być może szepnęła ci na uszko o swoim tyłku, nie wiem, nie było mnie przy tym…
wielkie dupsko jest okropne
Powiększyła piersi, ale względnie wciąż jest płaska.
Kto to jest??
Wg mnie, ona jest strasznie brzydka. I ta figura, dziwna jakaś.
I te gacie pod legginsami
przeciez sama sie przyznała ze powiekszyła dupe
[b]gość, 09-07-15, 16:53 napisał(a):[/b]Jak to fatalnie wygląda taka dupiasta kobietajak to fatalnie wygląda taka płaska obwisła kobieta;]
[b]gość, 09-07-15, 15:39 napisał(a):[/b][quote][b]gość, 09-07-15, 14:05 napisał(a):[/b][quote][b]gość, 09-07-15, 12:17 napisał(a):[/b][quote][b]gość, 09-07-15, 12:14 napisał(a):[/b][quote][b]gość, 09-07-15, 12:07 napisał(a):[/b]Co za bzdury, jej tyłek jest naturalny – też mam spory, też odstający i nie musiałam na niego ćwiczyć ani nic sobie wstrzykiwać – taka specyfika kobiet z budową gruszki, natomiast fakt faktem – trening taki duży tyłek ujędrnia i to jest fajne ;)[/quote]Duże pośladki są świetne, ale nogi kobiet które maja duże pośladki już nie.[/quote]Coś za coś, nogi i biusty kobiet o figurze jabłko też są ładne, natomiast pośladki i brzuchy – już zdecydowanie nie, więc co kto woli ;)[/quote]Najlepsza figura to długie nogi, średnie pośladki (można powiększyć), wcięcia bardzo widoczne i średnie piersi również zawsze można powiększyć. A typowa gruszka zawsze będzie mieć brzydki nogi tak samo jabłko zero talii.[/quote]Shakira,Lopez i Perry mają boskie nogi;))Tak samo Kaczorowska,gadasz głupoty. Niektórzy wolą kształtne nogi a nie cienkie kołki jak u modelek.Więc tak nie wyrokuj,że gruszki mają zawsze brzydkie bo ja w moim otoczeniu też znam sporo gruszek z ładnymi nogami.
Jak to fatalnie wygląda taka dupiasta kobieta
[b]gość, 09-07-15, 14:05 napisał(a):[/b][quote][b]gość, 09-07-15, 12:17 napisał(a):[/b][quote][b]gość, 09-07-15, 12:14 napisał(a):[/b][quote][b]gość, 09-07-15, 12:07 napisał(a):[/b]Co za bzdury, jej tyłek jest naturalny – też mam spory, też odstający i nie musiałam na niego ćwiczyć ani nic sobie wstrzykiwać – taka specyfika kobiet z budową gruszki, natomiast fakt faktem – trening taki duży tyłek ujędrnia i to jest fajne ;)[/quote]Duże pośladki są świetne, ale nogi kobiet które maja duże pośladki już nie.[/quote]Coś za coś, nogi i biusty kobiet o figurze jabłko też są ładne, natomiast pośladki i brzuchy – już zdecydowanie nie, więc co kto woli ;)[/quote]Najlepsza figura to długie nogi, średnie pośladki (można powiększyć), wcięcia bardzo widoczne i średnie piersi również zawsze można powiększyć. A typowa gruszka zawsze będzie mieć brzydki nogi tak samo jabłko zero talii.
Ale monstrum. Już nawet nie wygląda jak człowiek , tylko jak jakiś cyborg .
[b]gość, 09-07-15, 12:17 napisał(a):[/b][quote][b]gość, 09-07-15, 12:14 napisał(a):[/b][quote][b]gość, 09-07-15, 12:07 napisał(a):[/b]Co za bzdury, jej tyłek jest naturalny – też mam spory, też odstający i nie musiałam na niego ćwiczyć ani nic sobie wstrzykiwać – taka specyfika kobiet z budową gruszki, natomiast fakt faktem – trening taki duży tyłek ujędrnia i to jest fajne ;)[/quote]Duże pośladki są świetne, ale nogi kobiet które maja duże pośladki już nie.[/quote]Coś za coś, nogi i biusty kobiet o figurze jabłko też są ładne, natomiast pośladki i brzuchy – już zdecydowanie nie, więc co kto woli 😉
[b]gość, 09-07-15, 12:07 napisał(a):[/b]Co za bzdury, jej tyłek jest naturalny – też mam spory, też odstający i nie musiałam na niego ćwiczyć ani nic sobie wstrzykiwać – taka specyfika kobiet z budową gruszki, natomiast fakt faktem – trening taki duży tyłek ujędrnia i to jest fajne ;)Taaaaa naturalny jak jej biust nos usta policzki podbrodek itd.
[b]gość, 09-07-15, 12:07 napisał(a):[/b]Co za bzdury, jej tyłek jest naturalny – też mam spory, też odstający i nie musiałam na niego ćwiczyć ani nic sobie wstrzykiwać – taka specyfika kobiet z budową gruszki, natomiast fakt faktem – trening taki duży tyłek ujędrnia i to jest fajne 😉
[b]gość, 09-07-15, 11:06 napisał(a):[/b]nie chciałabym takiego tyła, to naprawdę kiepsko wygląda!A ja bym chciała!
Niepotrzebnie zrobiła sobie ten podbródek, lepiej wyglądała bez niego
Co za bzdury, jej tyłek jest naturalny – też mam spory, też odstający i nie musiałam na niego ćwiczyć ani nic sobie wstrzykiwać – taka specyfika kobiet z budową gruszki, natomiast fakt faktem – trening taki duży tyłek ujędrnia i to jest fajne 😉
nie chciałabym takiego tyła, to naprawdę kiepsko wygląda!
akurat ona ma typowa figure gruszki wiec jej poosladki moga byc jak najbardziej naturalne ( na pewno nie wytrenowane bo widac ze nie jest to miesien tylko tluszcz a na konkretne miesnie posladkowe trenuje sie latami i przy okazji rozbudowuje sie inne partie ). Ona ma drobna gore, naturalnie maly biust, waska talie i dosc masywne, krotkei nogi w polaczeniu ze sporymi biodrami i sporą pupą – czeste zjawisko u gruszek i nie powiedzialabym, ze to implanty
Co ona ma z łydkami ?
Dajcie jej wreszcie spokój!! To jej sprawa co robi ze swoim ciałem i nie powinniśmy do tego nosa wtykać
[b]gość, 09-07-15, 12:14 napisał(a):[/b][quote][b]gość, 09-07-15, 12:07 napisał(a):[/b]Co za bzdury, jej tyłek jest naturalny – też mam spory, też odstający i nie musiałam na niego ćwiczyć ani nic sobie wstrzykiwać – taka specyfika kobiet z budową gruszki, natomiast fakt faktem – trening taki duży tyłek ujędrnia i to jest fajne ;)[/quote]Duże pośladki są świetne, ale nogi kobiet które maja duże pośladki już nie.
sztuczne dupsko, twarz z ruskiej wiochy
[b]gość, 09-07-15, 09:57 napisał(a):[/b][quote][b]gość, 09-07-15, 09:34 napisał(a):[/b][quote][b]gość, 09-07-15, 09:10 napisał(a):[/b][quote][b]gość, 09-07-15, 08:42 napisał(a):[/b][quote][b]gość, 09-07-15, 08:23 napisał(a):[/b]K.rwa! Jakie “trenuje mięśnie pośladków”?! Obudźcie się ludzie! Pooglądajcie foty kulturystek, które TRENUJĄ mięśnie pośladków. Nie da się “wytrenować” doopska, żeby TAK wyglądało! Jedynie rasa czarna ma taką budowę mięśniową, że i bez trenowania mogą mieć rakie pupy. ŻADEN białas, bez implantów, takiego tyłka mieć nie będzie!To Malo wiesz i widziałaś[/quote]Wytresować takich pośladków się nie da. trzeba mieć konkretne pośladki już swoje, a później przysiady z obciążeniem.[/quote]Wytrenować*[/quote]wariatka od skinny fat wrocila.niestety nie da sie az tak wytrenowac miesni majac plaskodupie.troszke tak ale to sa implanty[/quote]Jaka wariatka? Przecież pisze, ze duże pośladki trzeba mieć już swoje a później przysiady z obciążeniem i masz tyłek iggy. Płaskodupie można jedynie ćwiczeniami ujędrnia nic więcej. Poszukaj zdjęć iggy w kostiumie kąpielowym cellulit i nie jędrna pupa na pewno nie są to implanty.
Ma brzydka twarz i figurę tez niestety.
Wstrzykuje się specjalny płyn i te posladki są na zawsze
Rany,jakie obrzydliwe nogi!Ja tam idealem nie jestem,ale w zyciu nie widzialam tak paskudnych nog na dole,wogole ksztaltu takiego,nawet u teźszych pań…skoro trenuje to w zyciu by nia miala tak paskudnycn nog!
[b]gość, 09-07-15, 09:34 napisał(a):[/b][quote][b]gość, 09-07-15, 09:10 napisał(a):[/b][quote][b]gość, 09-07-15, 08:42 napisał(a):[/b][quote][b]gość, 09-07-15, 08:23 napisał(a):[/b]K.rwa! Jakie “trenuje mięśnie pośladków”?! Obudźcie się ludzie! Pooglądajcie foty kulturystek, które TRENUJĄ mięśnie pośladków. Nie da się “wytrenować” doopska, żeby TAK wyglądało! Jedynie rasa czarna ma taką budowę mięśniową, że i bez trenowania mogą mieć rakie pupy. ŻADEN białas, bez implantów, takiego tyłka mieć nie będzie!To Malo wiesz i widziałaś[/quote]Wytresować takich pośladków się nie da. trzeba mieć konkretne pośladki już swoje, a później przysiady z obciążeniem.[/quote]Wytrenować*[/quote]wariatka od skinny fat wrocila.niestety nie da sie az tak wytrenowac miesni majac plaskodupie.troszke tak ale to sa implanty
[b]gość, 09-07-15, 08:42 napisał(a):[/b][quote][b]gość, 09-07-15, 08:23 napisał(a):[/b]K.rwa! Jakie “trenuje mięśnie pośladków”?! Obudźcie się ludzie! Pooglądajcie foty kulturystek, które TRENUJĄ mięśnie pośladków. Nie da się “wytrenować” doopska, żeby TAK wyglądało! Jedynie rasa czarna ma taką budowę mięśniową, że i bez trenowania mogą mieć rakie pupy. ŻADEN białas, bez implantów, takiego tyłka mieć nie będzie!To Malo wiesz i widziałaś[/quote]Wytresować takich pośladków się nie da. trzeba mieć konkretne pośladki już swoje, a później przysiady z obciążeniem.
nogi topielicy, czyli brak wcięcia w kostkach , łydka z góry na dół prawie takiej samej grubości. poza tym okropna ta dziewucha .
Spanxy pod legginsami? Szalenstwo.
[b]gość, 09-07-15, 09:10 napisał(a):[/b][quote][b]gość, 09-07-15, 08:42 napisał(a):[/b][quote][b]gość, 09-07-15, 08:23 napisał(a):[/b]K.rwa! Jakie “trenuje mięśnie pośladków”?! Obudźcie się ludzie! Pooglądajcie foty kulturystek, które TRENUJĄ mięśnie pośladków. Nie da się “wytrenować” doopska, żeby TAK wyglądało! Jedynie rasa czarna ma taką budowę mięśniową, że i bez trenowania mogą mieć rakie pupy. ŻADEN białas, bez implantów, takiego tyłka mieć nie będzie!To Malo wiesz i widziałaś[/quote]Wytresować takich pośladków się nie da. trzeba mieć konkretne pośladki już swoje, a później przysiady z obciążeniem.[/quote]Wytrenować*
Bardzo brzydka kobieta
Żaden bialas ? Polecam popatrzenie na figure gruszki. Sama niestety taka posiadam dzieki czemu moje 4 litery sa wlasnie jak u Iggy.
Na bank sztuczny ma zad
[b]gość, 09-07-15, 08:23 napisał(a):[/b]K.rwa! Jakie “trenuje mięśnie pośladków”?! Obudźcie się ludzie! Pooglądajcie foty kulturystek, które TRENUJĄ mięśnie pośladków. Nie da się “wytrenować” doopska, żeby TAK wyglądało! Jedynie rasa czarna ma taką budowę mięśniową, że i bez trenowania mogą mieć rakie pupy. ŻADEN białas, bez implantów, takiego tyłka mieć nie będzie!To Malo wiesz i widziałaś
[b]gość, 09-07-15, 08:23 napisał(a):[/b]K.rwa! Jakie “trenuje mięśnie pośladków”?! Obudźcie się ludzie! Pooglądajcie foty kulturystek, które TRENUJĄ mięśnie pośladków. Nie da się “wytrenować” doopska, żeby TAK wyglądało! Jedynie rasa czarna ma taką budowę mięśniową, że i bez trenowania mogą mieć rakie pupy. ŻADEN białas, bez implantów, takiego tyłka mieć nie będzie!Ja mam i nie ćwicze… Ale jestem bardzo szczupła, wiec u mnie to wyglada bardziej zabawnie niż apetycznie. Co do trenerek – wyszukaj sobie np “she squats bro”
[b]gość, 09-07-15, 08:23 napisał(a):[/b]K.rwa! Jakie “trenuje mięśnie pośladków”?! Obudźcie się ludzie! Pooglądajcie foty kulturystek, które TRENUJĄ mięśnie pośladków. Nie da się “wytrenować” doopska, żeby TAK wyglądało! Jedynie rasa czarna ma taką budowę mięśniową, że i bez trenowania mogą mieć rakie pupy. ŻADEN białas, bez implantów, takiego tyłka mieć nie będzie!ja mam a jestem biała. Jest taka figura jak gruszka, dupa duża cycków brak. U typowej gruszki dupa jest obwisła , ale jak sie pracuje nad nią na siłowni to jest jędrna i duża jednocześnie