Nowa dziewczyna Roberta Pattinsona to córka Seana Penna?
Z Roberta Pattinsona zrobił się Casanova! Za jego podbojami trudno nadążyć. Chwilę temu flirtował z jakąś brunetką, a teraz InTouch donosi, że aktor spotyka się z córką Seana Penna i Robin Wright, Dylan Penn. Najpierw wnuczka Elvisa Presleya, a teraz córka znanej aktorskiej pary.
Robert i Dylan mieli spędzić ze sobą wieczór w Chateau Marmont i noc u aktora w domu. Znaleźli się nawet świadkowie, którzy widzieli, jak Dylann całuje Pattinsona po szyi.
Robert odżywa po związku z Kristen Stewart?

wygląda jak aktorka grająca główną rolę w serialu “Julia” tvn
fajna dziewczyna !!
gość, 28-09-13, 19:23 napisał(a):nie ma w języku polskim takiego słowa jak “ah”!idź mądruj się gdzie indziej, współczuję twojemu facetowi (o ile go masz),mieć mądralińską która czepia się każdego zdania.ah!
nie ma w języku polskim takiego słowa jak “ah”!
kojarzę jak chyba z jakiegoś filmu tylko nie mogę sobie przypomnieć o co chodzi.
potwierdza to people, update artykułu z potwierdzeniem ze strony związanej z Robertem
jak ona jest brzydka to ja jestem papież – wygooglujcie sobie jej fotki w bikini to wam oczy wyjdą na wierzch i zzieleniejecie z zazdrości.
Ona jest brzydka. On chyba lubi brzydkie ale z “tatusiami” ustawionymi. Stewart corcia producenta ta corcia gwiazdora z rezyserskimi aspiracjami ….
Nie “Ah ten Rob” Tylko to wy napedzacie takie gadki,prawdopodobnie nie byli ,czy tam nie spotykali sie razem. Dla was jak jakas gwiazda pokaze sie z plcia przeciwna to od razu romans. Opanujcie sie , sprawdzcie jak jest naprawde a potem piszcie a nie glupkowato wzdychacie, idioci
Kazda lepsza od Stewart.
Bardzo ładna dziewczyna, o niebo piękniejsza od jego ex i dobrze, bo już zaczęłam wierzyć, że ma kiepski gust.
zajebista laska i wydaje się totalnie w jego typie – związek potwierdza dosyć rzetelne People, inne flirty nie były prawdziwe, ale to wydaje się być pewne i trudno się Robertowi dziwić – dziewczyna super i na szczęście podobna do mamy 🙂
Każda będzie lepsza od tego zezowatego przygłupa Stewart:/
Jezu jaka ona jest brzydka. Dopóki nie będzie ich wspólnych zdjęć to nie uwierzę. Z Riley nie było ani jednego a historia ich romansu była coraz dłuższa. Wierzę że Rob i Kris wrócą do siebie
Facet z kimkolwiek nie wyjdzie to będzie miał przypisaną nową dziewczynę. Nie jestem pewna czy sławni ludzie są szczęśliwi…