Praca na home office potrafi być prawdziwym wyzwaniem. Nie zawsze mamy możliwość zamknięcia się w pokoju i całkowitego odcięcia od reszty domowników. Z tym samym problemem mierzą się gwiazdy, które przez pandemię w dużej mierze musiały przenieść działalność do sieci.

Słuchawki Jabra Evovle2 65 – idealne na home office

Home office to wiele możliwości – mamy więcej czasu na zrobienie śniadania, a w przerwie możemy bez problemu pójść na spacer z pupilem. To jednak też pewne niedogodności – nie możemy spotkać się na żywo, więc komunikujemy się przez wideorozmowy, bierzemy udział w konferencjach online.  Znani wokaliści również zamiast koncertów śpiewają online, tancerze uczą przez kamery internetowe, a wiele gwiazd prowadzi specjalne transmisje czy udziela wywiadów online, aby być w stałym kontakcie z obserwatorami. Niestety, obecnie utrudnione jest oglądanie ich w kinie, na spotkaniach z fanami czy pokazach mody. Musieli stać się bardzo kreatywni – a do tego trzeba odpowiedniego sprzętu!

Jednym z przydatnych gadżetów będą słuchawki Jabra Evovle2 65 to doskonałe narzędzie do wirtualnych spotkań, bo pozwalają tłumić hałas. Nie będą nam przeszkadzały rozmowy domowników czy szczekanie psa sąsiadki. Dodatkowo są bardzo wygodne i nie będziemy czuć dyskomfortu, nawet gdy będziemy je mieć przez dłuższy czas na uszach.

Słuchawki pomagają zwiększyć koncentrację, zapewniając najwyższy wzrost wydajności pracy. Posiadają trzy mikrofony; dwa znajdują się w ramieniu wysięgnika i jeden w prawej poduszce nausznej. Zestawy słuchawkowe można podłączyć do wszystkich urządzeń mobilnych, a aplikacja Jabra Sound + zapewnia spersonalizowane i pełne wykorzystanie możliwości audio.

Oprócz tego słuchawki posiadają certyfikację MS Teams i 37-godzinny czas pracy baterii, co gwarantuje wyjątkową wydajność i duży komfort działania każdego dnia, niezależnie od tego,  gdzie się znajdujesz. Dzięki zgodności ze wszystkimi wiodącymi platformami Unified Communications ułatwiają też współpracę ze zdalnie pracującymi zespołami.

Kolejną zaletą Jabra Evolve2 65, jest ich wyjątkowy design. Te w kolorze Gold Beige będą idealne dla kobiet i mężczyzn ceniących sobie estetykę!

Niezależnie od tego, jak wygląda nasza działalność w sieci, po pracy również świetnie się sprawdzą chociażby do słuchania ulubionej muzyki czy nauki zdalnej.

A Wy bez jakich gadżetów nie wyobrażacie sobie domowego biura?