Nowa para w Hollywood?

amanda-seyfried-R1 amanda-seyfried-R1

Wygląda na to, że 26-letnia Amanda Seyfried ma nowego chłopaka! Jak podaje serwis Celebuzz, spotyka się z przystojniakiem z serialu Dexter, 35-letnim Desmondem Harringtonem.

Aktorka (znana z takich filmów jak Listy do Julii czy Mamma Mia!) po rozstaniu z Joshem Hartnettem była łączona z 34-letnim Jamesem Franco.

A teraz widziano ją w Hollywood z przyjaciółmi i z Harringtonem.

– Trzymali się za ręce, a potem szli objęci – twierdzi naoczny świadek, który relacjonował sytuację serwisowi Celebuzz.

– Starali się robić wszystko, żeby nikt ich nie rozpoznał – dodaje. – Desmond miał na sobie bejsbolówkę.

Czy Amanda i Desmond rzeczywiście mają się ku sobie?

Nowa para w Hollywood?

Nowa para w Hollywood?

Nowa para w Hollywood?

Foto: © Fame/Flynet

 
13 Komentarze
Opinie w linii
Zobacz wszystkie komentarze

Jack Bass!

gra też Quinna w ‘Dexterze’

najpiękniejsze sukienki tylko w sklepie twojesukienki.pl !

gość, 29-07-12, 13:03 napisał(a):tak, tylko że narkotyki bierze prawie całe Hollywood, ale rzadko kto tak fatalnie wygląda w tak krótkim czasie jak on.Większość w Hollywood wciąga koks, a może on daje po kablach, kto wie. Albo po prostu gorzej znosi narkotyki. Albo rzeczywiście ma HIV.

ten aktor gra w Plotkarze Jacka Bassa. Super , ale jej nie lubię

tak, tylko że narkotyki bierze prawie całe Hollywood, ale rzadko kto tak fatalnie wygląda w tak krótkim czasie jak on.

ta dziewczyna zaliczyła już połowę Hollywood

Ten gość grywa w Plotkarze…jakoś tak jego facjata działa człowiekowi na nerwy no a Amanda to taka dość anemiczna aktoreczka…polewka była z niej tylko we ” wresnych dziewczynach” reszta to taka guma naciagana

Są też teorie, że to nie HIV, tylko narkotyki są powodem jego wychudzenia.

on ma łojotok czy się spocił?

nie znam gościa

a ja czytałam, że on ma HIV i dlatego tak zmarniał przez ostatnie miesiące. Nie chcę szerzyć plotek, ale na amerykańskich portalach wre od tego, a prawda jest taka, że on wygląda ostatnio jak cień samego siebie.

Fajnie muszą wyglądać, on opalony ona blada jak ściana:)