Dwa dni temu Michał Wiśniewski opublikował na Instagramie poruszające nagranie, w którym zwrócił się do internautów z prośbą o pomoc. Okazało się, że jego mama Grażyna Wiśniewska trafiła do jednego z warszawskich szpitali, gdzie walczyła o życie. Lider Ich Troje ze łzami w oczach i ściśniętym gardłem zwrócił się do obserwujących go osób z prośbą o krew dla Pani Grażyny:

Proszę państwa, troszeczkę mnie też dopadła potrzeba, dlatego zwracam się do Państwa z wielką prośbą o pomoc. Myślałem, że nie będę musiał wszystkim opowiadać tej historii, dlatego nikogo nie informowałem, ale teraz potrzebuję. Potrzebuję krwi 0 RH- dla mojej mamy, która leży w Warszawie. Ona potrzebuje waszej pomocy, nas wszystkich. Ja zresztą zrobię to samo, oddam, bo mam taką samą grupę krwi jak ona – wyznał łamiącym się głosem.

Następnie piosenkarz zdał kolejną relację, tym razem ze swojej wyprawy do centrum krwiodastwa. Okazało się, że z powodu przebytego nowotworu i choroby łuszczycowej nie może oddać krwi:

Pojechałem rano do centrum krwiodawstwa i niestety nie mogę oddać krwi ze względu na przebyty nowotwór, leczenie łuszczycowe, więc mimo to, że mam to 0RH- to nie mogę go wykorzystać – przekazał fanom.

Michał Wiśniewski ze łzami w oczach błaga o pilną pomoc!

Michał Wiśniewski poinformował o stanie swojej mamy. Pani Grażyna jest już po operacji

Jakiś czas później Michał poinformował internautów o obecnej sytuacji i stanie swojej mamy. Pani Grażyna jest już po operacji i choć straciła dużo krwi, zdaje się, że wszystko będzie w porządku:

Czuję się zobowiązany mówić, jak jest. Mama wybudziła się, została wprowadzona na salę wybudzeń ok. godz. 15.00, więc wszystko jest w porządku. Rzeczywiście straciła bardzo dużo krwi i ona była potrzebna […], jeżeli tylko złapię z nią kontakt, bo odwiedzić ją mogę dopiero jutro, to dam znać.

Teraz na Instagramie pojawił się nowy post, na którym jego mama, która odzyskała już przytomność uśmiecha się do zdjęcia z wnuczkiem u boku – Xavierem Wiśniewskim. Jednocześnie Michał Wiśniewski po raz kolejny podziękował wszystkim za szybką reakcję i pomoc:

Bardzo dziękuję raz jeszcze za okazaną pomoc, w związku z czym poczuwam się do tego, żeby zupdate’ować sytuację, mam nadzieję, po raz ostatni. Mama wybudziła się, czuje się bardzo dobrze dzięki państwa pomocy. Dzięki tym tysiącom ludzi, którzy naprawdę stanęli na wysokości zadania. Bardzo dziękuję.

Z kolei Xavier Wiśniewski udostępnił fotkę na swoim InstaStories i napisał:

Dziękujemy wszystkim za wsparcie i pomoc. Babcia czuje się dobrze.

Życzymy mamie szybkiego powrotu do pełni zdrowia.

Michał Wiśniewski komentuje swoje zwolnienie z Polsatu

pasekkozak

IG: x.wisniewski_

IG: m_wisniewski1972