Na początku stycznia Jeremy Renner, znany przede wszystkim z roli Hawkeye’a w filmach Marvela oraz „Mission Impossible” i „The Hurt Locker – W pułapce wojny” w ciężkim stanie trafił do szpitala, gdy uległ wypadkowi podczas odśnieżania.

Jeremy Renner dwa dni po wypadku pokazał się fanom. Opublikował zdjęcie ze szpitala

Jeremy Renner w stanie krytycznym w szpitalu, po wypadku z udziałem pługu śnieżnego

51-letni aktor spędzał czas na swoim ranczu w okolicach jeziora Lake Tahoe w górach Sierra Nevada, gdy okolicę nawiedziła ogromna śnieżyca, a gwałtowny atak zimy sparaliżował mieszkańców. Renner, który w trakcie odśnieżania został przygnieciony przez siedmiotonowy pług śnieżny, został przetransportowany do szpitala samolotem z „rozległymi obrażeniami”.

Dwa dni po wypadku aktor opublikował na Instagramie zdjęcie ze szpitala, które uspokoiło skołatane nerwy fanów. Choć wcześniej jego stan określono jako „krytyczny, ale stabilny”, na zdjęciu było widać, że aktor ma się już lepiej, choć miał mocno posiniaczoną twarz i mocno podkrążone oczy.

Dziękuję wam za dobre słowa. Jestem teraz w zbyt dużej rozsypce, żeby pisać. Ale pozdrawiam was wszystkich – napisał.

Jeremy Renner już 2 tydzień leży w szpitalu. Co dalej z jego życiem i zdrowiem?

Nowe informacje w sprawie stanu Jeremy’ego Rennera. Odwiedziła go Evangeline Lilly

Teraz aktora, który w końcu został wypisany ze szpitala i resztę rekowalescencji odbywa w domu, odwiedziła inna gwiazda „Avengersów” – Evangeline Lilly. Aktorka w rozmowie z „Access Hollywood” zdradziła, że nie kryła szoku, gdy zobaczyła przyjaciela:

Jeździł na wózku inwalidzkim. Kiedy przekroczyłam próg jego domu, dostałam gęsiej skórki. (…) Spodziewałam się, że będę siedziała przy jego łóżku, trzymając go za rękę, a on będzie jęczał z bólu, nie mogąc się ruszyć. Tymczasem Jeremy kręcił się po mieszkaniu i świetnie się bawił z przyjaciółmi. To cud, prawdziwy cud.

Następnie podkreśliła, że poprawa stanu Jeremy’ego Rennera to wynik jego hartu ducha i aktor jest „ulepiony z innej gliny”:

Niesamowicie szybko dochodzi do siebie. Jeremy doświadczył ogromnej traumy. Powiedział mi, że podczas wypadku był cały czas świadomy, czując, że jest bliski śmierci. To mną wstrząsnęło. Po kilku dniach od mojej wizyty w jego domu wciąż nie mogę przestać o tym myśleć. Ma za sobą niezwykle trudną podróż, ale przetrwał i to jest najważniejsze.

Miejmy nadzieję, że Jeremy już wkrótce odzyska pełnię zdrowia i tego mu życzymy!

Jeremy Renner w szpitalu w stanie krytycznym!

Jeremy Renner

June 2, 2018 – Hollywood, CA, USA – Jeremy Renner stars in the movie Tag (Credit Image: © Armando Gallo via ZUMA Studio)

 

pasekkozak