Kilka tygodni temu pisaliśmy Wam o Aleksandrze Jabłonce, występującej pod pseudonimem Alexandra – nowej wokalistce na popowej scenie. (Więcej o jej początkach przeczytacie tutaj).

Alexandra zadebiutowała piosenką Popłyniemy daleko, która w krótkim czasie stała się przebojem i była jedną z najczęściej granych piosenek w rozgłośniach radiowych.

Dzisiaj mamy dla Was teledysk do drugiego singla wokalistki, zatytułowanego Mówisz mi, że przepraszasz.

Klip nakręcony w Mediolanie, zrealizowało włoskie trio Directors Twins, które było odpowiedzialne za klipy z udziałem m.in. Timbalanda, Missy Elliott, Snoop Dogga, czy Flo Ridy.

Oto co o swoim drugim singlu mówi Alexandra:

Mój drugi singiel \”Mówisz mi, że przepraszasz\” stanowczo różni się od poprzedniej ballady \”Popłyniemy daleko\”. Tym razem dynamika utworu zmienia charakter na bardziej klubowy i optymistyczny, pomimo głębokiej treści ukrytej w niebanalnych, prostych słowach Adama Konkola. Tekst piosenki jest niezwykle uniwersalny i ponadczasowy. Nie trzeba umrzeć, aby stracić życie. Zrozumieją to Ci, którzy zaznali niespełnionej miłości. Ten utwór to emocje i niezwykle prywatny przekaz, który współgra z muzyką. Gdy słowa już padną, a czasu nie da się cofnąć, to co bolesne na długo pozostanie w naszej pamięci. Wtedy „przepraszam” już nie wystarczy. Czasem chciałabym zapomnieć, ale niestety już się nie da.

Zobaczcie, posłuchajcie i oceńcie najnowsze dzieło piosenkarki.

\"Nowy

\"Nowy

\"Nowy

\"Nowy

\"Nowy

Pierwszy teledysk Alexandry