Beyonce zaprezentowała kawałek promujący jej najnowszą kolekcję IVY PARK – IVY HEART – specjalnie na walentynki. Niestety kolekcja, której motywem przewodnim jest sensualna czerwień, nie zrobiła takiej furory, jak najnowsza fryzura Beyonce. Gwiazda w krótkich włosach i grzywce wygląda… jak zwykle doskonale.

Blue Ivy – córka Beyonce i Jay-Z jest nie do poznania

Beyonce przeszła metamorfozę

Sezonowa linia neutralna pod względem płci pojawi się w sklepach 9 lutego, a globalnie 10 lutego. Kolekcja Ivy Heart obejmuje 30 części garderoby, 10 akcesoriów i 5 modeli butów. Będzie dostępna zarówno w regularnych, jak i oversize’owych krojach, w rozmiarach od 3XS do 4XL. Ceny wahają się od 30 do 300 dolarów. Od ponad 5 lat Beyonce z ogromnym sukcesem tworzy kolekcje IVY PARK, których kampanie zawsze wzbudzają wiele emocji.

Nowy rok, nowa ja?

Beyonce, która słynie z bujnych loków sięgających niemal do pasa, zaprezentowała się w nowej wyrafinowanej i prostej fryzurze. To kolejna gwiazda, która w tym sezonie stawia na tego typu look. Przypominamy, że zaledwie chwilę wcześniej podobną stylizacją pochwaliła się Jessica Alba. Aktorka również obcięła, rozjaśniła włosy i czesze się ostatnio z przedziałkiem po środku.

Jessica Alba pochwaliła się nową fryzurą i kolorem włosów

Czyżby ten klasyk znowu wracał na pierwsze miejsce w trendach? A może nigdy nie spadł z listy topowych looków? Jak uważacie?

Beyonce i Jay-Z w Portofino

Beyonce i Jay-Z w Portofino fot. Backgrid UK / Forum

Beyonce w srebrnej kreacji

Beyonce w srebrnej kreacji fot. Backgrid USA / Forum

Beyonce

Beyoncé, fot.Forum/Backgrid USA