Dzieci Britney Spears z byłym mężem Kevinem Federlinem to już przystojni nastolatkowie. 16-letni Sean Preston Federline i 15-letni Jayden James Federline właśnie pojawili się w social mediach. A bardzo rzadko, jeśli nie prawie nigdy, można ich zobaczyć w miejscach publicznych lub w świetle fleszy. Mimo statusu gwiazd ich rodziców, oni sami są chronieni przez ojca od życia publicznego.

Britney Spears dodaje NAGIE zdjęcia na Instagram. Fani krytykują ją za nieudolne majstrowanie w Photoshopie

Jak teraz wyglądają dzieci Britney Spears?

Dyrektor generalny Movision Entertainment, Eddie Morales, opublikował kolaż zdjęć, na których widać Seana i Jaydena w dobrych humorach. Na obu zdjęciach Morales ściska chłopców, a oni uśmiechają się szeroko. W kolażu znalazło się również krótkie wideo, na którym Jayden pokazuje swój talent muzyczny – piękną grę na pianinie.

Batalia o wolność Britney Spears nareszcie skończona?

Inne zdjęcia ukazywały spotkanie Eddiego z Kevinem i kilkoma innymi osobami. Eddie w opisie pod postem postanowił pochwalić Federline i jego zdolności ojcowskie.

„W czasach smutku, wiedząc, że naprawdę warto żyć #rodzina”, Eddie zaczął swój podpis na Instagramie, „Mowa o zobaczeniu moich siostrzeńców, którzy dopiero co byli tacy mali […] Kocham cię bracie @federline4real TERAZ ŚWIAT ZOBACZY, JAKIM JESTEŚ WSPANIAŁYM OJCEM”.

Od najmłodszych lat Jayden i Sean wychowywani są przez ich ojca Kevina Federline’a. Jednak Britney Spears mówi czasem o nich w swoich social mediach. Czasem? Tak, bo jak sama powiedział,  jej dzieci są bardzo prywatnymi osobami i nie chcą pojawiać się w mediach, a ona to szanuje.

Była narzeczonego Britney Spears gratuluje im związku

 

Dzieci Britney Spears

Britney Spears, Sam Asghari i dzieci piosenkarki Fot. Forum, Mega Agency