12 lutego, Rihanna wystąpi na żywo po raz pierwszy od 2017 roku, będzie to jej także pierwszy występ na Super Bowl Halftime Show. W czwartek, podczas konferencji prasowej zorganizowanej przez Apple Music, oficjalnego sponsora Super Bowl LVII Halftime Show, gwiazda opowiadała o swoich przygotowaniach do tego ważnego występu na State Farm Stadium w Glendale w Arizonie.

Rihanna gotowa na SuperBowl

„Jestem tak skupiona na Super Bowl, że całkowicie zapomniałam o moich urodzinach i Walentynkach” – powiedziała Rihanna w rozmowie.

Występ Rihanny będzie również pierwszym po narodzinach jej syna, które miały miejsce w maju 2022 roku. Gwiazda wspomniała, że w początkowym momencie była niepewna, czy powinna podejmować tak ważne decyzje zaledwie trzy miesiące po porodzie.

Rihanna lśni jak diament! Jej nietypowa stylizacja zrobiła wielkie wrażenie na Złotych Globach

Rihanna odniosła się również do swojej decyzji o odrzuceniu wcześniejszej propozycji występu na Super Bowl Halftime Show, aby wesprzeć protesty gracza NFL Colina Kaepernicka przeciwko brutalności policji.

„Teraz jestem gotowa i uważam, że macierzyństwo dodało mi odwagi, by stawić czoła temu wyzwaniu” – powiedziała.

Ogólnie rzecz biorąc, występ Rihanny na Super Bowl Halftime Show będzie wyjątkowym momentem, który łączy jej sukces artystyczny i osobiste doświadczenia jako matki.

„Kiedy zostajesz mamą, dzieje się coś, co sprawia, że czujesz, że możesz podbić świat. Możesz zrobić wszystko, a Super Bowl to jedna z największych scen na świecie” – dodała Rihanna. „Tak więc, choć to było przerażające… jest coś radosnego w wyzwaniu tego wszystkiego i ważne jest, abym zrobiła to w tym roku. To ważne dla reprezentacji. Ważne jest, aby mój syn to zobaczył”.

Chociaż Rihanna milczała na temat tego, co ma się wydarzyć podczas występu, Rihanna przyznała, że wybór piosenek do zaśpiewania „był największym wyzwaniem”, ponieważ przeszła „prawdopodobnie około 39 wersji setlisty”.

WOW! Rihanna i A$AP Rocky PIERWSZY RAZ od narodzin dziecka brylują na ściance (ZDJĘCIA)

„To była najtrudniejsza, najtrudniejsza część – decyzja, jak zmaksymalizować 13 minut, ale także świętować. Tym właśnie będzie ten program – będzie świętowaniem mojego dorobkuw najlepszy sposób, w jaki mogliśmy go złożyć” – powiedziała Rihanna. „Próbujesz wcisnąć 17 lat pracy w 13 minut, więc to trudne. Niektóre piosenki musimy z tego powodu pominąć i to będzie w porządku, ale myślę, że wykonaliśmy całkiem niezłą robotę, zawężając to”.

Rihanna na konferencji zaprezentowała się w odsłaniającej nogi kreacji pokazując swoją nową sylwetkę. Jesteście ciekawi w czym wystąpi już w niedzielę?

 

Forum

s / Forum

/ Forum