Poniedziałkowy poranek Leonardo DiCaprio spędził w pobliżu Saint Tropez na pokładzie jachtu Lionheart należącego do miliardera owianego złą sławą sir Philipa Greena, założyciela znanej marki Topshop. Towarzyszyła mu po raz kolejny Camila Morrone.

Leonardo DiCaprio zaprezentował nową sylwetkę

Leo bez krępacji ściągnął koszulkę i zaprezentował światu swoją nową, znacznie szczuplejszą sylwetkę. Czas na wartym 100 milionów funtów jachcie upływał mu na sączeniu drinków, przerwach na papierosa i pogaduszkach ze swoim przyjacielem.

Leonardo DiCaprio na nowojorskiej randce z Camilą Morrone

DiCaprio i Green przyjaźnią się od wielu lat. Aktor uczestniczył w 60. urodzinach Sir Philipa w Meksyku, gdzie oprócz niego przybyły takie gwiazdy Kate Hudson, Naomi Campbell, Gwyneth Paltrow, Ronnie Wood i Kate Moss. Multimilioner słynie z bogatego życia towarzyskiego i wspaniałych imprez, jego urodziny trwały 4 dni i kosztowały 6 milionów funtów!

Leonardo DiCaprio z 23 lata młodszą modelką odpoczywa w St. Barts

Green nie był widziany publicznie od miesięcy, bowiem jest częścią wielkiego skandalu jaki miał miejsce w zeszłym roku na Wyspach Brytyjskich. Miliarder uciekł do Monaco po tym jak zarządzana przez niego Arcadia Group ogłosiła upadłość w wyniku czego zlikwidowano ponad 700 miejsc pracy i 162 zamkniętych sklepów. Pozostawiło to również ponad 500 milionów funtów deficytu w systemie emerytalnym. Jednak sir Philip mimo upadku jego detalicznego imperium, pozostał miliarderem. Wszystko dzięki wypłacie dywidendy w wysokości 2,1 miliarda dolarów (1,2 miliarda funtów) z firmy na rzecz Cristiny Green, żony Philipa, w 2005 roku.

Nazwali drzewo na cześć Leonardo DiCaprio! Ale zaszczyt!

47 latek także ostatnio unikał dziennikarzy i rzadko pojawiał się publicznie. Większość czasu spędzał ze swoją ukochaną, 24 letnią aktorką i modelką. Widać, że ten czas całkiem dobrze mu przysłużył, bowiem od dawna Leo nie wyglądał tak szczupło. Czyżby to dopiero był początek metamorfozy aktora?

Zaniedbany Leonardo DiCaprio zaliczył na WPADKĘ na plaży (ZDJECIA)

 

EXCLUSIVE:MEGA / The Mega Agency / Forum

EXCLUSIVE MEGA / The Mega Agency / Forum

EXCLUSIVE: ELIOTPRESS / MEGA / The Mega Agency / Forum

EXCLUSIVE: ELIOTPRESS / MEGA / The Mega Agency / Forum

EXCLUSIVE: 

EXCLUSIVE:  MEGA / The Mega Agency / Forum

 

EXCLUSIVE: MEGA / The Mega Agency / Forum