Odwołano galę Viva Comet 2013!

223-viva-comet-R1 223-viva-comet-R1

To już pewne! – jak podają Wirtualne Media wielka gala Viva Comet, podczas której przyznawane były muzyczne statuetki, w tym roku nie odbędzie się.

Do tej pory odbyło się 5 polskich edycji gali Viva Comet. Impreza od 2007 roku cieszyła się wielką popularnością i gromadziła dziesiątki gwiazd większego i mniejszego formatu – skąd więc decyzja o odwołaniu gali?

– Nie udało nam się znaleźć partnerów, którzy wsparliby nas przy organizacji tej imprezy. Absolutnie nie wykluczamy, że gale Viva Comet odbyć się mogą w kolejnych latach – powiedziała Marta Hopfer, PR manager stacji.

Najwięcej statuetek w historii plebiscytu Viva Comet zdobyła Doda, która może pochwalić się aż 12 okrągłymi nagrodami, oraz Ewa Farna, która otrzymała 9 statuetek.

Żałujecie, że Viva Comet 2013 nie odbędzie się?

Odwołano galę Viva Comet!
 
51 Komentarze
Opinie w linii
Zobacz wszystkie komentarze

bardzo żałuję,że viva comet jest odwoana wielka szkoda 🙁 ;(

nie no prosze zróbcie coś niech viva odbedzie sie PROSZE

O ZAL NO NIE ! a myslalam ze jak co roku obejrze sobie gale i nastepne statuetki zgarnie ewa a tu nie powiem co

To Doda sponsorowala cale MTV. Dlatego tak szybko plajtuje

VIVA to szajs, z muzyką toto ma niewiele wspólnego..

żałowac czego??? hahaha

viva czosnek

VIVAPOLSKA=MTVPOLSKA pozdro dla szefowej programu, która niszczy stację szkoda trochę, że VIVA się kończy jeszcze bardziej.

oh tak bardzo żałujemy… nie dziwie sie że nikt nie chciał zasponsorować takiej tandety

gość, 09-03-13, 21:43 napisał(a):To zezowata Honey nie musi już błagać fanów aby na nią oddali głos :)to nie błaganie, to żebranie!

To zezowata Honey nie musi już błagać fanów aby na nią oddali głos 🙂

A ja slyszalem, ze ma byc ale w Dubaju

lodzia przestala ich oplacac, to i nie maja kasy

I świetnie! Mamy tyle problemów, że czas się zacząć poważnymi rzeczami a nie głupotami.

co to za bufetowa w ciazy na drugiej focie ?

Bardzo żałujemy:)

i bardzo dobrze

i bardzo dobrze jeżeli nagrody miałby dostać weekend albo inny syf to lepiej nie inwestować a takie coś lepiej niech dadzą kase na akcje charytatywne a nie na playback ,gołe cycki, i tandetę

Przeciez gl sponsor Doda jest bankutem to i gali nie bedzie

Jak takie bezguście i cienizna jak Doda dostaje tyle statuetek to lepiej już nigdy nie robią tej gali:/

dlaczego się wypowiadasz za kogoś że nikt nie zna jej piosenek – ? żal..

Jeżeli dali Smrodzie aż tyle, to już widać ile warte są te nagrodyŻadna strata

gość, 09-03-13, 12:10 napisał(a):12 nagród dla Dody,a tak naprawdę to nikt nie kojarzy chyba żadnej jej solowej piosenki…Śmieszne.pewnie opłacała te nagrody innego wytłumaczenia nie ma

Strasznie żałuję, chyba się potne ;p

Doda The Best!!!!!!!!!!!!!!!!

Odwolano gal …

i całe szczęście dość oglądania prostaków co niczego poza lansowaniem sie pokazywaniem dupy nic nie potrafią

gość, 09-03-13, 12:31 napisał(a):Szkoda ,lubiłam tą galę :(Poza tym tyle fajnych piosenek teraz było..Jula ,Ewelina Lisowska..mogłaby być fajna zacięta walka.no i mamy odpowiedz, kto to oglądał 😀

Doda nie dawala juz kasy na swoje statuetki

Doda nie ma juz kasy na Kule to odwolali zwineli ten Dubajski stragan hahaha

gość, 09-03-13, 12:10 napisał(a):Doda nie dawala juz kasy na swoje statuetkihahhaha dobre

no i dobrze, nie wiem kto ta beznadzieje oglądał. Pewnie ci, ktorzy sluchają takiego chłamu.

Szkoda ,lubiłam tą galę :(Poza tym tyle fajnych piosenek teraz było..Jula ,Ewelina Lisowska..mogłaby być fajna zacięta walka.

Jak przyznawali nagrody zenujacym pseudoartystkom, to niech sie nie dziwia, ze sponsorzy sie wycofali. Mam nadzieje,ze tak bedzie z innymi pseudonagrodami.

Taka gala jak z koziej dupy traba.

12 nagród dla Dody,a tak naprawdę to nikt nie kojarzy chyba żadnej jej solowej piosenki…Śmieszne.

NKT NIE CHCE DAWAC PIENIAZKOW NA te pseudo nagrody …

szkoda fajna ta gala

Doda 12 statuetek ? Co się dziwić, że nikt tego badziewia nie chce sponsorować, jaka impreza tacy zwycięzcy.

gość, 09-03-13, 09:49 napisał(a):po prostu nie ma juz ludzi ktorzy beda tylko sponsorowac i ciagle promowac “gwiazdki” ktore i tak maja kase ..a gdzie biedni ludzie ktorzy na chleb nie maja gdzie jest sprawiedliwosc sie pyta!!!!?No to jedz do Chin, Korei albo na Kube. Tam jest przeciez komunizm, sprawiedliwosci wszyscy maja po rowno!

wstrzasajace!najwyraźniej nie ma kogo nominowac

po prostu nie ma juz ludzi ktorzy beda tylko sponsorowac i ciagle promowac “gwiazdki” ktore i tak maja kase ..a gdzie biedni ludzie ktorzy na chleb nie maja gdzie jest sprawiedliwosc sie pyta!!!!?

Jak teraz będę żyć?! Bardzo żałuję

baaaaaaardzo zaluje, pograzam sie w zalobie

Tak bardzo żałuje .

i dobrze, nigdy tam nic ciekawego nie było

Pffff śmiech na sali

szkoda lubiłam ją oglądać

Ja żałuje, ojojoj 🙁

Nie zaluje w ogole.