Odwołano koncert z powodu ZAGROŻENIA TERRORYSTYCZNEGO!

koncertg-R1 koncertg-R1

Amerykańska grupa Allah-Las odwołała wczorajszy koncert, który miał odbyć się w Rotterdamie. W pobliżu miejsca imprezy został zatrzymany van wypełniony pojemnikami z benzyną. Jego kierowca był przesłuchiwany przez policję, jednak szczegóły nie są znane. Otrzymała ona ostrzeżenie przed zamachem od hiszpańskich funkcjonariuszy.

ZAMACH na muzułmanów w Londynie! Czego media Wam nie mówią?

Dzisiaj, 24 sierpnia zespół ma zaplanowany koncert w Polsce. Ma wystąpić w Warszawie, w klubie „Niebo”. Organizator wydarzenia informuje, że odbędzie się zgodnie z planem.

Czy Polsce grożą ataki terrorystyczne? Witold Gadowski ostrzega

Grupa Allah-Las nie raz musiała się tłumaczyć w wywiadach, dlaczego w ich nazwie znajduje się imię Allaha. Z tego powodu jest krytykowana przez muzułmanów, jednak zapewniają, że nie mieli na celu nikogo obrażać.

   
3 Komentarze
Opinie w linii
Zobacz wszystkie komentarze

NIE MA DNIA, ŻEBYM JADĄC KOMUNIKACJĄ MIEJSKĄ NIE SPOTKAŁA CHOĆBY JEDNEGO MUZUŁMANINA. ONI JUŻ NAS MAJĄ. A RZĄD MA GDZIEŚ CO SIĘ Z NAMI STANIE, BO ZA WSZYSTKO OBWINI POPRZEDNIKÓW.

w Piasecznie pod Warszawą budują meczet starch sie bać tych zaprzańców

islamizacja Polski