Ogłoszono tuż przed siódmym odcinkiem “TzG”. Gwiazda z poważną kontuzją

Sebastian Fabijański i Julia Suryś, fot. KAPiF Sebastian Fabijański i Julia Suryś, fot. KAPiF

Siódmy odcinek “Tańca z gwiazdami” miał zaskoczyć wszystkich wyjątkową formułą pełną zmian, jednak tuż przed występem do mediów dotarła informacja o kontuzji jednej z największych gwiazd programu.

Już dziś siódmy odcinek “Tańca z gwiazdami”

W ostatnim odcinku z programem pożegnała się jedna z popularnych par – Izabela Miko i Albert Kosiński. Duet dołączył do reszty uwielbianych gwiazd, które zostały wyeliminowane, m.in. Małgorzaty Potockiej czy Natsu, która zszokowała wszystkich, gdy związała się ze swoim tanecznym partnerem, Wojtkiem Kuciną.

W programie zostało już tylko 6 par – zostali m.in. Piotr Kędzierski, Gamou Fall  czy Magda Boczarska. W siódmym odcinku miało dojść do sporych zmian. Jak się bowiem okazało, nastąpiło przetasowanie par, po której uczestnicy musieli zmienić tancerza, z którym dotychczas tańczyli na kogoś zupełnie innego.

Zobacz więcej: Trzaskowski z żoną na otwarciu sezonu wyścigowego na Służewcu

 

 

 

Sebastian Fabijański musiał zmienić partnerkę w “TzG”

Jedną z największych gwiazd tej edycji jest Sebastian Fabijański do tej pory występował z Julią Suryś. W tym odcinku jego partnerką miała jednak zostać Daria Syta, której partnerem do tej pory był Kacper “Jasper” Porębski. W rozmowie z Kozaczkiem zaskoczył swoim szczerym wyznaniem o ich bliskiej relacji.

Ja jestem tak przyzwyczajony do Julii i nie dam jej żyć na pewno, więc będzie musiała cały czas ze mną sobie radzić tak jak sobie radzi dotychczas. Nie wyobrażam sobie tego, że nagle po prostu się rozejdziemy – powiedział aktor w niedawnym wywiadzie dla Kozaczka.

Zobacz więcej: Jolanta Kwaśniewska na zdjęciach w młodości. Fani w zachwycie

Sebastian Fabijański znów doznał kontuzji na parkiecie

Jakiś czas temu Fabijański doznał kontuzji, gdy niefortunnie upadł na kolano. Miesiąc później po raz kolejny doznał poważnego urazu, o czym tuż przed samym odcinkiem rozpisują się wszystkie media. Jako pierwsza o sprawie poinformowała redakcja Pudelka, która skontaktowała się z osobą z produkcji programu.

Sebastian doznał urazu barku po nieudanej próbie podniesienia Darii. Miał wyraźne problemy z choreografią, przez co był dosyć zdenerwowany. Oczywiście zatańczy w dzisiejszym odcinku, ale raczej nie powie publicznie o tym, co się stało. Faktem jest jednak, że nie poszło mu za bardzo na próbach – przekazano portalowi.

Było bardzo ciężko, ale dzięki pomocy fizjoterapeutów będę w stanie dziś zatańczyć – wyznał.

Zobacz więcej: Dawno niewidziany Andrzej Nejman pojawił się w “Halo tu Polsat”. Co za metamorfoza
Sebastian Fabijański/AKPA
Sebastian Fabijański/AKPA
Sebastian Fabijański/AKPA
Sebastian Fabijański/AKPA
Sebastian Fabijański/AKPA
Sebastian Fabijański/AKPA
Julia Suryś i Sebastian Fabijański, fot. AKPA
Julia Suryś i Sebastian Fabijański/AKPA
Julia Suryś i Sebastian Fabijański, fot. AKPA
Julia Suryś i Sebastian Fabijański/AKPA
 

Kacper Kulaszewski - Redaktor

Redaktor serwisu kozaczek.pl i student filologii angielskiej. Na co dzień zajmuje się również nauczaniem języka angielskiego i pochłanianiem popkultury.

0 Komentarze
Opinie w linii
Zobacz wszystkie komentarze