Davide Renne zmarł w wieku 46 lat w Mediolanie. Przyczyną śmierci był prawdopodobnie zawał serca. Miesiąc temu ogłoszono awans Davide Renne na dyrektora kreatywnego marki Moschino. Spółka macierzysta Moschino potwierdziła śmierć projektanta.

Piękna Iris Law na evencie Moschino. Jaka podobna do taty Jude’a Law!

Ogromna strata dla świata mody. Nie żyje Davide Renne

Davide Renne przez 20 lat był członkiem zespołu projektowego Gucci. Po ukończeniu szkoły mody Polimoda we Florencji karierę rozwijał pod skrzydłami Alessandro Dell’Acqua.

Gwiazdy na pokazie kolekcji Moschino dla H&M (ZDJĘCIA)

Niedawno otrzymał ofertę zastępstwa Jeremy’ego Scotta, w roli dyrektora kreatywnego marki Moschino. Projektant przyjął stanowisko i na początku tego miesiąca rozpoczął nową przygodę z modą. Następny rok miał być dla projektanta niesamowicie ważny. W lutym podczas Milan Fashion Week miał pokazać swoją inauguracyjną kolekcję.

Nie ma słów, aby opisać ból, którego doświadczamy w tym dramatycznym czasie. Davide dołączył do nas zaledwie kilka dni temu, kiedy nagła choroba zabrała go nam zbyt szybko. Nadal nie możemy uwierzyć w to, co się stało. Z Davidem pracowaliśmy nad ambitnym projektem, z entuzjazmem i optymizmem na przyszłość. – powiedział Massimo Ferretti w oświadczeniu Moschino

Bella i Gigi Hadidi, Kaia Gerber w NIETYPOWYCH kreacjach i fryzurach na pokazie Moschino (ZDJĘCIA)