Ojciec Emila Haidara skomentował związek syna z Dodą
Ten związek stał się ostatnio jednym z najbardziej medialnych w polskim show-biznesie. Jeszcze do niedawna wielu uważało, że Doda (31 l.) to zatwardziała singielka. Po małżeństwie z Radkiem Majdanem, związku z Adamem Darskim i kilku innych mężczyznach u jej boku z pewnością niełatwo było jej ponownie uwierzyć w miłość. A jednak! Dorota jest teraz zakochana po uszy.
Rabczewska spotyka się teraz z Emilem Haidarem, który prowadzi biznes w branży paliwowej. Para na początku kryła się ze swoim uczuciem. Teraz nie brakuje wspólnych zdjęć “gołąbeczków” w sieci. Zakochani co ruch organizują sobie krótkie urlopy i randki.
Plotki głoszą, że możemy w 2015 roku zobaczyć Dodę w sukni ślubnej. Wielu spekuluje nawet, że Dorota stanie na ślubnym kobiercu wcześniej niż Małgorzata Rozenek i Majdan. Kto wie?
Riad Haidar skomentował właśnie związek swojego syna w rozmowie z magazynem Show. Wypowiedź była jednak lakoniczna:
Każdy dorosły, mądry, inteligentny człowiek wie, co robi.
My trzymamy kciuki za tę parę. A Wy?
Słyszeliście o tym innowacyjnym zestawie odchudzającym forever tzn. aloesowy komplet odchudzajacy Clean 9? jest całkiem naturalny i nie mieści żadnej chemii a można schudnąc kilka kilo w parę dni, moja koleżanka kupiła i 4 kilogramów bez kłopotu wyszczuplała – ja juz go mam ale czekam żeby zacząc za kilka dni zresztą zobacz go sobie na forever-polska.pl tam dziale zdrowe odchudzanie jest….
[b]gość, 25-03-15, 12:55 napisał(a):[/b][quote][b]gość, 25-03-15, 09:54 napisał(a):[/b][quote][b]gość, 25-03-15, 00:47 napisał(a):[/b][quote][b]gość, 24-03-15, 21:46 napisał(a):[/b][quote][b]gość, 24-03-15, 21:25 napisał(a):[/b]Nie wierzę, że niektórzy są takimi chamami i prostakami. Nie mam dzieci i mieć ich nie zamierzam ale zawsze ustępuję miejsca kobietom w ciąży, bo mam świadomość, że to odmienny stan. Ale to też kwestia wychowania. Kiedyś widziałam, jak starszy pan ustąpił ciężarnej. W końcu przedwojenne pokolenie to przedwojenne pokolenie, kulturalne.Najgorsze że baba sobie parę miesięcy wcześniej dobrze zrobiła a ja mam padać do jej stóp i dziękować że wyda na świat nowego obywatela. Ustępować miejsca w kolejce u lekarza w sklepie itp. jak się nie umie jedna z drugą zabezpieczać to jej sprawa. Potem stoi taka po zasiłek, dodatki pielęgnacyjne, becikowe itp. Odlicza bachora od podatku i jeszcze jej mało. Te które juz urodziły wcale nie lepsze. Bo to my musimy zapierdalać kiedy takiej dziecko dostanie sraczki i nie może przez to iść do roboty.[/quote]A moze ta jedna z druga nie chcialy sie zabezpieczyc? myslisz,ze wszystkie poczete dzieci sa z wpadek? jestes czlowiekiem wyszczekanym i badzo proznym,glupim i chamstwo oraz brak kultury przez ciebie przemawia. Jak dorosniesz i bedziesz chciala zalozyc rodzine to sie przekonasz i zrozumiesz swoja glupote.[/quote] Do drugiej wypowiedzi: Ale to że ten “bachor” w przyszłości będzie zapier*alał na twoją emeryturę to jest nieważne, prawda?[/quote]Nie ważne czy będzie zap…czy nie. Ważne że będzie kochany i szczęśliwy razem z rodzicami :)[/quote]Jak Ty stałeś /las Jeszcze w pieluchy to inni też na Ciebie zapierdzielali. Stojąc w kolejce do wypchniecia na świat trzeba było powiedzieć ze Ty się na świat pchać nie chcesz i miałbyś /labys z bani.
” Każdy dorosły, mądry, inteligentny, człowiek wie co robi” Gdyby powiedział “Mój syn jest dorosłym, mądrym, inteligentnym człowiekiem i wie co robi”, to wiedziałabym co o tym myśleć.
Nie sądzę, żeby ten cały Emil miał jakieś poważne plany względem tak przechodzonej kobiety…Pobawi się i porzuci.
[b]gość, 25-03-15, 09:54 napisał(a):[/b][quote][b]gość, 25-03-15, 00:47 napisał(a):[/b][quote][b]gość, 24-03-15, 21:46 napisał(a):[/b][quote][b]gość, 24-03-15, 21:25 napisał(a):[/b]Nie wierzę, że niektórzy są takimi chamami i prostakami. Nie mam dzieci i mieć ich nie zamierzam ale zawsze ustępuję miejsca kobietom w ciąży, bo mam świadomość, że to odmienny stan. Ale to też kwestia wychowania. Kiedyś widziałam, jak starszy pan ustąpił ciężarnej. W końcu przedwojenne pokolenie to przedwojenne pokolenie, kulturalne.Najgorsze że baba sobie parę miesięcy wcześniej dobrze zrobiła a ja mam padać do jej stóp i dziękować że wyda na świat nowego obywatela. Ustępować miejsca w kolejce u lekarza w sklepie itp. jak się nie umie jedna z drugą zabezpieczać to jej sprawa. Potem stoi taka po zasiłek, dodatki pielęgnacyjne, becikowe itp. Odlicza bachora od podatku i jeszcze jej mało. Te które juz urodziły wcale nie lepsze. Bo to my musimy zapierdalać kiedy takiej dziecko dostanie sraczki i nie może przez to iść do roboty.[/quote]A moze ta jedna z druga nie chcialy sie zabezpieczyc? myslisz,ze wszystkie poczete dzieci sa z wpadek? jestes czlowiekiem wyszczekanym i badzo proznym,glupim i chamstwo oraz brak kultury przez ciebie przemawia. Jak dorosniesz i bedziesz chciala zalozyc rodzine to sie przekonasz i zrozumiesz swoja glupote.[/quote] Do drugiej wypowiedzi: Ale to że ten “bachor” w przyszłości będzie zapier*alał na twoją emeryturę to jest nieważne, prawda?[/quote]Nie ważne czy będzie zap…czy nie. Ważne że będzie kochany i szczęśliwy razem z rodzicami 🙂
A co takiego teraz Dodzie zostało niż złapać bogatego faceta ????
[b]gość, 25-03-15, 00:47 napisał(a):[/b][quote][b]gość, 24-03-15, 21:46 napisał(a):[/b][quote][b]gość, 24-03-15, 21:25 napisał(a):[/b]Nie wierzę, że niektórzy są takimi chamami i prostakami. Nie mam dzieci i mieć ich nie zamierzam ale zawsze ustępuję miejsca kobietom w ciąży, bo mam świadomość, że to odmienny stan. Ale to też kwestia wychowania. Kiedyś widziałam, jak starszy pan ustąpił ciężarnej. W końcu przedwojenne pokolenie to przedwojenne pokolenie, kulturalne.Najgorsze że baba sobie parę miesięcy wcześniej dobrze zrobiła a ja mam padać do jej stóp i dziękować że wyda na świat nowego obywatela. Ustępować miejsca w kolejce u lekarza w sklepie itp. jak się nie umie jedna z drugą zabezpieczać to jej sprawa. Potem stoi taka po zasiłek, dodatki pielęgnacyjne, becikowe itp. Odlicza bachora od podatku i jeszcze jej mało. Te które juz urodziły wcale nie lepsze. Bo to my musimy zapierdalać kiedy takiej dziecko dostanie sraczki i nie może przez to iść do roboty.[/quote]A moze ta jedna z druga nie chcialy sie zabezpieczyc? myslisz,ze wszystkie poczete dzieci sa z wpadek? jestes czlowiekiem wyszczekanym i badzo proznym,glupim i chamstwo oraz brak kultury przez ciebie przemawia. Jak dorosniesz i bedziesz chciala zalozyc rodzine to sie przekonasz i zrozumiesz swoja glupote.[/quote] Do drugiej wypowiedzi: Ale to że ten “bachor” w przyszłości będzie zapier*alał na twoją emeryturę to jest nieważne, prawda?
Ciekawe kiedy ten ciapaty brudas przedstawi doduni swoje 3 zaległe żony, ależ ona jest głupia
[b]gość, 24-03-15, 22:24 napisał(a):[/b][quote][b]gość, 24-03-15, 20:39 napisał(a):[/b]Ciężarne! Dla was są specjalne miejsca w autobusie obok osób starszych i inwalidów i tam możecie sobie wygodnie siedzieć i tam domagajcie się ustępowania miejsca. Nie jesteście pępkiem świata i liczcie się z tym, że dla postronnych ludzi nie stanowicie żadnego znaczenia.Porozmawiamy jak skończysz liceum[/quote]Przecież ona do gimnazjum chodzi i na tym poprzestanie.
[b]gość, 24-03-15, 21:56 napisał(a):[/b][quote][b]gość, 24-03-15, 21:46 napisał(a):[/b][quote][b]gość, 24-03-15, 21:25 napisał(a):[/b]Nie wierzę, że niektórzy są takimi chamami i prostakami. Nie mam dzieci i mieć ich nie zamierzam ale zawsze ustępuję miejsca kobietom w ciąży, bo mam świadomość, że to odmienny stan. Ale to też kwestia wychowania. Kiedyś widziałam, jak starszy pan ustąpił ciężarnej. W końcu przedwojenne pokolenie to przedwojenne pokolenie, kulturalne.Najgorsze że baba sobie parę miesięcy wcześniej dobrze zrobiła a ja mam padać do jej stóp i dziękować że wyda na świat nowego obywatela. Ustępować miejsca w kolejce u lekarza w sklepie itp. jak się nie umie jedna z drugą zabezpieczać to jej sprawa. Potem stoi taka po zasiłek, dodatki pielęgnacyjne, becikowe itp. Odlicza bachora od podatku i jeszcze jej mało. Te które juz urodziły wcale nie lepsze. Bo to my musimy zapierdalać kiedy takiej dziecko dostanie sraczki i nie może przez to iść do roboty.[/quote]A rozwazasz takie cos ze ktos celowo rezygnuje z antykoncepcji bo chce miec dziecko? Nie kazda ciaza to wpadka. Nikt tobie nie kaze rodzic, i jesli nie chcesz nie musisz zachodzic w ciaze, ale jakby kazdy mial takie podejscie to ludzki gatunek by wyginal. a co do komenatarza ze ” kobieta rozlozyla nogi zeby miec przyjemnosc ” rozumiem ze ty nigdy tej przyjemnosci nie doswiadczylas bo Cie nikt nie chcial? straszna frustracja, jakby Cie jakis chlop przelecial to moze bys przestala wrzeszczec. Tego Ci zycze[/quote]Z prymitywem nie ma co dyskutować. Oni mają bardzo ograniczone myślenie. Niestety coraz więcej takich “osobników” w społeczeństwie.
[b]gość, 24-03-15, 20:39 napisał(a):[/b]Ciężarne! Dla was są specjalne miejsca w autobusie obok osób starszych i inwalidów i tam możecie sobie wygodnie siedzieć i tam domagajcie się ustępowania miejsca. Nie jesteście pępkiem świata i liczcie się z tym, że dla postronnych ludzi nie stanowicie żadnego znaczenia.Porozmawiamy jak skończysz liceum
[b]gość, 24-03-15, 22:24 napisał(a):[/b][quote][b]gość, 24-03-15, 20:39 napisał(a):[/b]Ciężarne! Dla was są specjalne miejsca w autobusie obok osób starszych i inwalidów i tam możecie sobie wygodnie siedzieć i tam domagajcie się ustępowania miejsca. Nie jesteście pępkiem świata i liczcie się z tym, że dla postronnych ludzi nie stanowicie żadnego znaczenia.Porozmawiamy jak skończysz liceum[/quote]‘nie stanowicie żadnego znaczenia’ – a w jakim to narzeczu?
[b]gość, 24-03-15, 21:46 napisał(a):[/b][quote][b]gość, 24-03-15, 21:25 napisał(a):[/b]Nie wierzę, że niektórzy są takimi chamami i prostakami. Nie mam dzieci i mieć ich nie zamierzam ale zawsze ustępuję miejsca kobietom w ciąży, bo mam świadomość, że to odmienny stan. Ale to też kwestia wychowania. Kiedyś widziałam, jak starszy pan ustąpił ciężarnej. W końcu przedwojenne pokolenie to przedwojenne pokolenie, kulturalne.Najgorsze że baba sobie parę miesięcy wcześniej dobrze zrobiła a ja mam padać do jej stóp i dziękować że wyda na świat nowego obywatela. Ustępować miejsca w kolejce u lekarza w sklepie itp. jak się nie umie jedna z drugą zabezpieczać to jej sprawa. Potem stoi taka po zasiłek, dodatki pielęgnacyjne, becikowe itp. Odlicza bachora od podatku i jeszcze jej mało. Te które juz urodziły wcale nie lepsze. Bo to my musimy zapierdalać kiedy takiej dziecko dostanie sraczki i nie może przez to iść do roboty.[/quote]A moze ta jedna z druga nie chcialy sie zabezpieczyc? myslisz,ze wszystkie poczete dzieci sa z wpadek? jestes czlowiekiem wyszczekanym i badzo proznym,glupim i chamstwo oraz brak kultury przez ciebie przemawia. Jak dorosniesz i bedziesz chciala zalozyc rodzine to sie przekonasz i zrozumiesz swoja glupote.
[b]gość, 24-03-15, 21:39 napisał(a):[/b][quote][b]gość, 24-03-15, 21:28 napisał(a):[/b][quote][b]gość, 24-03-15, 19:27 napisał(a):[/b]gość24-03-15, 19:06zgadzam się. jak kobieta faktycznie źle się czuje w ciąży, to niech jeździ samochodem albo bierze taksówkę. albo niech idzie na zwolnienie. czasami stoję w autobusie zrypana po pracy, w szpilkach i z ciężkim laptopem (naprawdę niefajne połączenie) i czuję się pewnie gorzej, niż pani z brzuszkiem, która wstała sobie o 10 i jej jedynym punktem dnia jest wizyta u lekarza..nie rozumiem też ustępowania miejsca w kolejce. ostatnio taka pani się o to upomniała mówiąc, że jest w ciąży. nie przeszkadzało jej obejście całego hipermarketu z wielkim wózkiem, ale postanie 5 min w kolejce to już był problem.A Tobie po co szpile w autobusie? Jak chcesz sobie popylac w szpilkach i z laptopem to sobie zamów taksówkę albo jeździj samochodem.[/quote] Zgadzam się co do kobiet w ciąży. Mają strasznie roszczeniowa postawę. Wszystko im się należy. Za co? Pytam. Za to że parę miesięcy wcześniej rozłożyły nogi żeby sobie dobrze zrobić? Czy jak się zachodzi w ciążę to dostaje się paraliżu nóg?!! Rozumiem ustępowanie miejsca osobom starszym i schorowanym, niepełnosprawnym. A baby w ciąży idą na zwolnienia lekarskie bo praca przy biurku do za ciężka robota (klikanie w klawiaturę komputera). Zamiast tego siedzą w domu przed kompem i klikają w klawiaturke przed facebookiem i wrzucaja fotki z brzuszkiem.[/quote]moja koleżanka po 3 miesiącu ciąży wynajęła kucharkę a sama leżała żeby sie nie przemęczać, nie robiła kompletnie nic, tak jakby ciąża była chorobą
[b]gość, 24-03-15, 20:19 napisał(a):[/b]W dzisiejszych czasach zajście w ciąży graniczy z cudem tak samo odnosić te ciążę kobiety w ciąży są pod ochroną i tak powinno być bezwzględnie , nie rozumiem tych komentarzy …. nie każdego stać na taksówkę … nie każdy może pozwolić sobie na siedzenie w domu .skąd w ludziach tyle podłości masakra co się dzieje w PolsceJeśli kogoś nie stać na taksówkę, to zajście w ciąże nie było dobrym pomysłem.
Doda jest bardzo samotna, a ten nowy facet to tylko przykrywka na chwilę, mówię Wam…
Dla mnie to ona może nawet za samego szejka z Dubaju wyjść 🙂 Byleby tylko ta kretynoza więcej się nie pokazywała i żebym nie musiał jej ani oglądać ani słyszeć. A swoją drogą z tym kolesiem musi być coś OSTRO nie tak, skoro z taką p0jebaną laską kręci
[b]gość, 24-03-15, 21:46 napisał(a):[/b][quote][b]gość, 24-03-15, 21:25 napisał(a):[/b]Nie wierzę, że niektórzy są takimi chamami i prostakami. Nie mam dzieci i mieć ich nie zamierzam ale zawsze ustępuję miejsca kobietom w ciąży, bo mam świadomość, że to odmienny stan. Ale to też kwestia wychowania. Kiedyś widziałam, jak starszy pan ustąpił ciężarnej. W końcu przedwojenne pokolenie to przedwojenne pokolenie, kulturalne.Najgorsze że baba sobie parę miesięcy wcześniej dobrze zrobiła a ja mam padać do jej stóp i dziękować że wyda na świat nowego obywatela. Ustępować miejsca w kolejce u lekarza w sklepie itp. jak się nie umie jedna z drugą zabezpieczać to jej sprawa. Potem stoi taka po zasiłek, dodatki pielęgnacyjne, becikowe itp. Odlicza bachora od podatku i jeszcze jej mało. Te które juz urodziły wcale nie lepsze. Bo to my musimy zapierdalać kiedy takiej dziecko dostanie sraczki i nie może przez to iść do roboty.[/quote]A rozwazasz takie cos ze ktos celowo rezygnuje z antykoncepcji bo chce miec dziecko? Nie kazda ciaza to wpadka. Nikt tobie nie kaze rodzic, i jesli nie chcesz nie musisz zachodzic w ciaze, ale jakby kazdy mial takie podejscie to ludzki gatunek by wyginal. a co do komenatarza ze ” kobieta rozlozyla nogi zeby miec przyjemnosc ” rozumiem ze ty nigdy tej przyjemnosci nie doswiadczylas bo Cie nikt nie chcial? straszna frustracja, jakby Cie jakis chlop przelecial to moze bys przestala wrzeszczec. Tego Ci zycze
[b]gość, 24-03-15, 21:50 napisał(a):[/b][quote][b]gość, 24-03-15, 21:46 napisał(a):[/b][quote][b]gość, 24-03-15, 21:25 napisał(a):[/b]Nie wierzę, że niektórzy są takimi chamami i prostakami. Nie mam dzieci i mieć ich nie zamierzam ale zawsze ustępuję miejsca kobietom w ciąży, bo mam świadomość, że to odmienny stan. Ale to też kwestia wychowania. Kiedyś widziałam, jak starszy pan ustąpił ciężarnej. W końcu przedwojenne pokolenie to przedwojenne pokolenie, kulturalne.Najgorsze że baba sobie parę miesięcy wcześniej dobrze zrobiła a ja mam padać do jej stóp i dziękować że wyda na świat nowego obywatela. Ustępować miejsca w kolejce u lekarza w sklepie itp. jak się nie umie jedna z drugą zabezpieczać to jej sprawa. Potem stoi taka po zasiłek, dodatki pielęgnacyjne, becikowe itp. Odlicza bachora od podatku i jeszcze jej mało. Te które juz urodziły wcale nie lepsze. Bo to my musimy zapierdalać kiedy takiej dziecko dostanie sraczki i nie może przez to iść do roboty.[/quote]Boże, co za debilka. Autorka pierwszego komentarza miała na myśli takich niewychowanych idiotów jak ty, którzy nie ustępują miejsca kobietom w ciąży. Czytaj ze zrozumieniem,jeśli umiesz.[/quote]No ale prostak nie stanie sie nagle kulturalnym czlowiekiem, ta co tak brzydko mowi o kobietach w ciazy, ciekawe co by zrobila gdyby swoja wlasna mame w ciazy zobaczyla ?
[b]gość, 24-03-15, 21:46 napisał(a):[/b][quote][b]gość, 24-03-15, 21:25 napisał(a):[/b]Nie wierzę, że niektórzy są takimi chamami i prostakami. Nie mam dzieci i mieć ich nie zamierzam ale zawsze ustępuję miejsca kobietom w ciąży, bo mam świadomość, że to odmienny stan. Ale to też kwestia wychowania. Kiedyś widziałam, jak starszy pan ustąpił ciężarnej. W końcu przedwojenne pokolenie to przedwojenne pokolenie, kulturalne.Najgorsze że baba sobie parę miesięcy wcześniej dobrze zrobiła a ja mam padać do jej stóp i dziękować że wyda na świat nowego obywatela. Ustępować miejsca w kolejce u lekarza w sklepie itp. jak się nie umie jedna z drugą zabezpieczać to jej sprawa. Potem stoi taka po zasiłek, dodatki pielęgnacyjne, becikowe itp. Odlicza bachora od podatku i jeszcze jej mało. Te które juz urodziły wcale nie lepsze. Bo to my musimy zapierdalać kiedy takiej dziecko dostanie sraczki i nie może przez to iść do roboty.[/quote]Boże, co za debilka. Autorka pierwszego komentarza miała na myśli takich niewychowanych idiotów jak ty, którzy nie ustępują miejsca kobietom w ciąży. Czytaj ze zrozumieniem,jeśli umiesz.
[b]gość, 24-03-15, 21:25 napisał(a):[/b]Nie wierzę, że niektórzy są takimi chamami i prostakami. Nie mam dzieci i mieć ich nie zamierzam ale zawsze ustępuję miejsca kobietom w ciąży, bo mam świadomość, że to odmienny stan. Ale to też kwestia wychowania. Kiedyś widziałam, jak starszy pan ustąpił ciężarnej. W końcu przedwojenne pokolenie to przedwojenne pokolenie, kulturalne.Najgorsze że baba sobie parę miesięcy wcześniej dobrze zrobiła a ja mam padać do jej stóp i dziękować że wyda na świat nowego obywatela. Ustępować miejsca w kolejce u lekarza w sklepie itp. jak się nie umie jedna z drugą zabezpieczać to jej sprawa. Potem stoi taka po zasiłek, dodatki pielęgnacyjne, becikowe itp. Odlicza bachora od podatku i jeszcze jej mało. Te które juz urodziły wcale nie lepsze. Bo to my musimy zapierdalać kiedy takiej dziecko dostanie sraczki i nie może przez to iść do roboty.
[b]gość, 24-03-15, 21:39 napisał(a):[/b][quote][b]gość, 24-03-15, 21:28 napisał(a):[/b][quote][b]gość, 24-03-15, 19:27 napisał(a):[/b]gość24-03-15, 19:06zgadzam się. jak kobieta faktycznie źle się czuje w ciąży, to niech jeździ samochodem albo bierze taksówkę. albo niech idzie na zwolnienie. czasami stoję w autobusie zrypana po pracy, w szpilkach i z ciężkim laptopem (naprawdę niefajne połączenie) i czuję się pewnie gorzej, niż pani z brzuszkiem, która wstała sobie o 10 i jej jedynym punktem dnia jest wizyta u lekarza..nie rozumiem też ustępowania miejsca w kolejce. ostatnio taka pani się o to upomniała mówiąc, że jest w ciąży. nie przeszkadzało jej obejście całego hipermarketu z wielkim wózkiem, ale postanie 5 min w kolejce to już był problem.A Tobie po co szpile w autobusie? Jak chcesz sobie popylac w szpilkach i z laptopem to sobie zamów taksówkę albo jeździj samochodem.[/quote]Zgadzam się co do kobiet w ciąży. Mają strasznie roszczeniowa postawę. Wszystko im się należy. Za co? Pytam. Za to że parę miesięcy wcześniej rozłożyły nogi żeby sobie dobrze zrobić? Czy jak się zachodzi w ciążę to dostaje się paraliżu nóg?!! Rozumiem ustępowanie miejsca osobom starszym i schorowanym, niepełnosprawnym. A baby w ciąży idą na zwolnienia lekarskie bo praca przy biurku do za ciężka robota (klikanie w klawiaturę komputera). Zamiast tego siedzą w domu przed kompem i klikają w klawiaturke przed facebookiem i wrzucaja fotki z brzuszkiem.[/quote]Jakim trzeba być chamem, by tak mówić. Kobieta w ciąży ma naprawdę ciężko (nigdy nie byłam, ale wyobrażam sobie). Tylko ludzie niewychowani nie ustępują miejsca ciężarnym. Ale czego spodziewać się po mentalnej gimbazie.
[b]gość, 24-03-15, 19:27 napisał(a):[/b]gość24-03-15, 19:06zgadzam się. jak kobieta faktycznie źle się czuje w ciąży, to niech jeździ samochodem albo bierze taksówkę. albo niech idzie na zwolnienie. czasami stoję w autobusie zrypana po pracy, w szpilkach i z ciężkim laptopem (naprawdę niefajne połączenie) i czuję się pewnie gorzej, niż pani z brzuszkiem, która wstała sobie o 10 i jej jedynym punktem dnia jest wizyta u lekarza..nie rozumiem też ustępowania miejsca w kolejce. ostatnio taka pani się o to upomniała mówiąc, że jest w ciąży. nie przeszkadzało jej obejście całego hipermarketu z wielkim wózkiem, ale postanie 5 min w kolejce to już był problem.A Tobie po co szpile w autobusie? Jak chcesz sobie popylac w szpilkach i z laptopem to sobie zamów taksówkę albo jeździj samochodem.
[b]gość, 24-03-15, 21:28 napisał(a):[/b][quote][b]gość, 24-03-15, 19:27 napisał(a):[/b]gość24-03-15, 19:06zgadzam się. jak kobieta faktycznie źle się czuje w ciąży, to niech jeździ samochodem albo bierze taksówkę. albo niech idzie na zwolnienie. czasami stoję w autobusie zrypana po pracy, w szpilkach i z ciężkim laptopem (naprawdę niefajne połączenie) i czuję się pewnie gorzej, niż pani z brzuszkiem, która wstała sobie o 10 i jej jedynym punktem dnia jest wizyta u lekarza..nie rozumiem też ustępowania miejsca w kolejce. ostatnio taka pani się o to upomniała mówiąc, że jest w ciąży. nie przeszkadzało jej obejście całego hipermarketu z wielkim wózkiem, ale postanie 5 min w kolejce to już był problem.A Tobie po co szpile w autobusie? Jak chcesz sobie popylac w szpilkach i z laptopem to sobie zamów taksówkę albo jeździj samochodem.[/quote] Zgadzam się co do kobiet w ciąży. Mają strasznie roszczeniowa postawę. Wszystko im się należy. Za co? Pytam. Za to że parę miesięcy wcześniej rozłożyły nogi żeby sobie dobrze zrobić? Czy jak się zachodzi w ciążę to dostaje się paraliżu nóg?!! Rozumiem ustępowanie miejsca osobom starszym i schorowanym, niepełnosprawnym. A baby w ciąży idą na zwolnienia lekarskie bo praca przy biurku do za ciężka robota (klikanie w klawiaturę komputera). Zamiast tego siedzą w domu przed kompem i klikają w klawiaturke przed facebookiem i wrzucaja fotki z brzuszkiem.
[b]gość, 24-03-15, 21:28 napisał(a):[/b][quote][b]gość, 24-03-15, 19:27 napisał(a):[/b]gość24-03-15, 19:06zgadzam się. jak kobieta faktycznie źle się czuje w ciąży, to niech jeździ samochodem albo bierze taksówkę. albo niech idzie na zwolnienie. czasami stoję w autobusie zrypana po pracy, w szpilkach i z ciężkim laptopem (naprawdę niefajne połączenie) i czuję się pewnie gorzej, niż pani z brzuszkiem, która wstała sobie o 10 i jej jedynym punktem dnia jest wizyta u lekarza..nie rozumiem też ustępowania miejsca w kolejce. ostatnio taka pani się o to upomniała mówiąc, że jest w ciąży. nie przeszkadzało jej obejście całego hipermarketu z wielkim wózkiem, ale postanie 5 min w kolejce to już był problem.A Tobie po co szpile w autobusie? Jak chcesz sobie popylac w szpilkach i z laptopem to sobie zamów taksówkę albo jeździj samochodem.[/quote]Dokładnie to samo pomyślałam. Skoro wymaga od ciężarnych zamawiania taksówki, to niech sama założy trampki/baleriny etc.
Nie wierzę, że niektórzy są takimi chamami i prostakami. Nie mam dzieci i mieć ich nie zamierzam ale zawsze ustępuję miejsca kobietom w ciąży, bo mam świadomość, że to odmienny stan. Ale to też kwestia wychowania. Kiedyś widziałam, jak starszy pan ustąpił ciężarnej. W końcu przedwojenne pokolenie to przedwojenne pokolenie, kulturalne.
Emil powinien poogladac dawne zdjecia dody i zobaczyc jak moga wygladac ich dzieci, teraz ma mylny obraz dody po wszystkich poprawkach :-))
[b]gość, 24-03-15, 21:01 napisał(a):[/b]Ja też trzymam za nich kciuki bo ciągle mam nadzieję, że po ślubie on ją weźmie za ten farbowany, pusty łeb i wywiezie do Syrii.hahahaahahahahaha 100/100 !
Ja też trzymam za nich kciuki bo ciągle mam nadzieję, że po ślubie on ją weźmie za ten farbowany, pusty łeb i wywiezie do Syrii.
[b]gość, 24-03-15, 20:08 napisał(a):[/b][quote][b]gość, 24-03-15, 19:27 napisał(a):[/b]gość24-03-15, 19:06zgadzam się. jak kobieta faktycznie źle się czuje w ciąży, to niech jeździ samochodem albo bierze taksówkę. albo niech idzie na zwolnienie. czasami stoję w autobusie zrypana po pracy, w szpilkach i z ciężkim laptopem (naprawdę niefajne połączenie) i czuję się pewnie gorzej, niż pani z brzuszkiem, która wstała sobie o 10 i jej jedynym punktem dnia jest wizyta u lekarza..nie rozumiem też ustępowania miejsca w kolejce. ostatnio taka pani się o to upomniała mówiąc, że jest w ciąży. nie przeszkadzało jej obejście całego hipermarketu z wielkim wózkiem, ale postanie 5 min w kolejce to już był problem.A jsk nie ma samochodu i nie stac jej na taxi, to ma z kopyta dawac, bo tobie nie pasuje! Dzizas ale z was typowe miastowe buraki, cco to w tramwaju, autobusie udaja, ze nie widza stojacej kobiety w ciazy lub staruszki! Ja zawsze ustepuje miejsca kobiecie w ciazy czy starszej korona !i z glowy nie spadnie! Ludzie wiecej zyczliwosci[/quote]Życzliwości zazna ode mnie osoba, która na to zasługuje, a nie osoba, która rozłożyła nogi. Jesteś sprawna – stój. Jak nawet 9-letnie dziecko na moich oczach by się źle czuło to bym mu ustąpiła miejsca ale dopiero jak widzę, że tego wymaga sytuacja a nie, że wpada ciężarna do autobusu, wyperfumowana, makijaż, torebusia, trajkocze przez telefon i żadnych oznak złego samopoczucia nie widać, a ja mam jej miejsca ustępować? Wolne żarty. Już nie takie akcje widziałam. Raz baba z wózkiem oczekiwała, że jej wniosę wózek do autobusu wysokopodłogowego. Innym razem oczekiwała, że pasażerowie w godzinach szczytu wysiądą aby ona z wózkiem mogła sobie wejść (choć nie było miejsca). Takim mamuśkom mówię NIE i koniec kropka.
gość24-03-15, 20:20czy ty wiesz, co oznacza słowo “rozterka”?? polecam słownik.
Ciężarne! Dla was są specjalne miejsca w autobusie obok osób starszych i inwalidów i tam możecie sobie wygodnie siedzieć i tam domagajcie się ustępowania miejsca. Nie jesteście pępkiem świata i liczcie się z tym, że dla postronnych ludzi nie stanowicie żadnego znaczenia.
[b]gość, 24-03-15, 19:12 napisał(a):[/b][quote][b]gość, 24-03-15, 19:06 napisał(a):[/b]Polacy to cebulacy bo nie ustępują miejsca? Mieszkam w Anglii i tu jak ustąpiłam starszej pani miejsca w autobusie to dopiero patrzyli na mnie jak na intruza. Starszym ludziom miejsca ustąpię, młodej osobie też gdy widzę, że się źle czuje. Ale ciężarnej nie ustąpię, starszej roszczeniowo nastawionej osobie (nigdy w życiu nie spotkałam w takiej sytuacji pana, zawsze są to wredne babska) nie ustąpię. Źle ci – weź taksówkę. Masa osób wraca z pracy np. w sklepie gdzie się stoi 8h i mam uwierzyć, że ciężarnej ciężej postać 5 czy 10 minut niż komuś przeziębionemu czy zmęczonemu po całym dniu pracy? Ile razy ja wracałam autobusem ledwo żywa bo albo zakuwałam w nocy, albo chora jechałam do pracy (obowiązki wzywały!), ile razy miałam bolesne miesiączki i nikt nigdy nie ustąpił chociaż się ledwo trzymałam na nogach. I ja teraz mam puszczać babę, bo uprawiała seks? Litości. Nie, nie ustąpię takiej miejsca. Dla takich osób są przeznaczone miejsca w autobusie – jeśli wam bezprawnie je zajmą to śmiało można domagać się ustąpienia takiego miejsca ale dość mam roszczeniowych bab w ciąży, a później robią to samo z małymi dziećmi.Żal mi Cię. Musisz mieć strasznie zjebane życie.[/quote]Nie narzekam ale najwyraźniej skoro poruszyłaś ten temat to pewnie na swoje masz ochotę ponarzekać. Niestety nie mam ochoty tego słuchać ani czytać więc może następnym razem 🙂
[b]gość, 24-03-15, 19:21 napisał(a):[/b][quote][b]gość, 24-03-15, 19:12 napisał(a):[/b][quote][b]gość, 24-03-15, 19:06 napisał(a):[/b]Polacy to cebulacy bo nie ustępują miejsca? Mieszkam w Anglii i tu jak ustąpiłam starszej pani miejsca w autobusie to dopiero patrzyli na mnie jak na intruza. Starszym ludziom miejsca ustąpię, młodej osobie też gdy widzę, że się źle czuje. Ale ciężarnej nie ustąpię, starszej roszczeniowo nastawionej osobie (nigdy w życiu nie spotkałam w takiej sytuacji pana, zawsze są to wredne babska) nie ustąpię. Źle ci – weź taksówkę. Masa osób wraca z pracy np. w sklepie gdzie się stoi 8h i mam uwierzyć, że ciężarnej ciężej postać 5 czy 10 minut niż komuś przeziębionemu czy zmęczonemu po całym dniu pracy? Ile razy ja wracałam autobusem ledwo żywa bo albo zakuwałam w nocy, albo chora jechałam do pracy (obowiązki wzywały!), ile razy miałam bolesne miesiączki i nikt nigdy nie ustąpił chociaż się ledwo trzymałam na nogach. I ja teraz mam puszczać babę, bo uprawiała seks? Litości. Nie, nie ustąpię takiej miejsca. Dla takich osób są przeznaczone miejsca w autobusie – jeśli wam bezprawnie je zajmą to śmiało można domagać się ustąpienia takiego miejsca ale dość mam roszczeniowych bab w ciąży, a później robią to samo z małymi dziećmi.Żal mi Cię. Musisz mieć strasznie zjebane życie.[/quote]Jak cie to tak stresuje sama weź taksówkę… nie będziesz miała stresa na każdym przystanku że nie ustąpiłaś…. a jak zajdziesz w ciąże pogadamy o samopoczuciu… kobiety naprawdę różnie ją przechodzą nawet te co się ze sobą nie pieszczą….[/quote]Ale ja nie mam żadnego “stresa”. Jest dużo miejsca to sobie usiądę, nie ma miejsca to postoję i nie mam z tym problemu. To nie ja mam wymagania tylko baby w ciąży a skoro wymagania mają to niech one biorą taksę, tam sobie posiedzą.
[b]gość, 24-03-15, 20:09 napisał(a):[/b][quote][b]gość, 24-03-15, 19:23 napisał(a):[/b][quote][b]gość, 24-03-15, 19:06 napisał(a):[/b]Polacy to cebulacy bo nie ustępują miejsca? Mieszkam w Anglii i tu jak ustąpiłam starszej pani miejsca w autobusie to dopiero patrzyli na mnie jak na intruza. Starszym ludziom miejsca ustąpię, młodej osobie też gdy widzę, że się źle czuje. Ale ciężarnej nie ustąpię, starszej roszczeniowo nastawionej osobie (nigdy w życiu nie spotkałam w takiej sytuacji pana, zawsze są to wredne babska) nie ustąpię. Źle ci – weź taksówkę. Masa osób wraca z pracy np. w sklepie gdzie się stoi 8h i mam uwierzyć, że ciężarnej ciężej postać 5 czy 10 minut niż komuś przeziębionemu czy zmęczonemu po całym dniu pracy? Ile razy ja wracałam autobusem ledwo żywa bo albo zakuwałam w nocy, albo chora jechałam do pracy (obowiązki wzywały!), ile razy miałam bolesne miesiączki i nikt nigdy nie ustąpił chociaż się ledwo trzymałam na nogach. I ja teraz mam puszczać babę, bo uprawiała seks? Litości. Nie, nie ustąpię takiej miejsca. Dla takich osób są przeznaczone miejsca w autobusie – jeśli wam bezprawnie je zajmą to śmiało można domagać się ustąpienia takiego miejsca ale dość mam roszczeniowych bab w ciąży, a później robią to samo z małymi dziećmi.Brawo, w końcu głos rozsądku w tej sprawie.[/quote]Polacy cebulacy powiadasz Ciebie nawet takim okresleniem nie mozna okreslic. W dupie mam Twoja szkole i prace i to,ze jestes zmeczona. Nie mam dzieci kobiecie w ciazy ustapie,babie z katarem nie. Jak jestes chora to idz na zwolnienie,albo zmien prace bo widocznie jada cie jak bura suke. Korporacyjne,zimne, scierwa.[/quote]Ty masz w dupie mnie, a ja mam w dupie ciebie i ciężarne. Proste? Wszystko działa w obie strony jak sama to pięknie przedstawiłaś. Wymagasz od innych to wymagaj od siebie hipokrytko.
no to znaczy, ze zadowolony nie jest. Moja mama tez tak pewnie by skomentowała mój związek:) no ale to nie wybor naszych rodzicow tylko kazdego osobista sprawa!!!
[b]gość, 24-03-15, 20:15 napisał(a):[/b][quote][b]gość, 24-03-15, 19:23 napisał(a):[/b][quote][b]gość, 24-03-15, 19:06 napisał(a):[/b]Polacy to cebulacy bo nie ustępują miejsca? Mieszkam w Anglii i tu jak ustąpiłam starszej pani miejsca w autobusie to dopiero patrzyli na mnie jak na intruza. Starszym ludziom miejsca ustąpię, młodej osobie też gdy widzę, że się źle czuje. Ale ciężarnej nie ustąpię, starszej roszczeniowo nastawionej osobie (nigdy w życiu nie spotkałam w takiej sytuacji pana, zawsze są to wredne babska) nie ustąpię. Źle ci – weź taksówkę. Masa osób wraca z pracy np. w sklepie gdzie się stoi 8h i mam uwierzyć, że ciężarnej ciężej postać 5 czy 10 minut niż komuś przeziębionemu czy zmęczonemu po całym dniu pracy? Ile razy ja wracałam autobusem ledwo żywa bo albo zakuwałam w nocy, albo chora jechałam do pracy (obowiązki wzywały!), ile razy miałam bolesne miesiączki i nikt nigdy nie ustąpił chociaż się ledwo trzymałam na nogach. I ja teraz mam puszczać babę, bo uprawiała seks? Litości. Nie, nie ustąpię takiej miejsca. Dla takich osób są przeznaczone miejsca w autobusie – jeśli wam bezprawnie je zajmą to śmiało można domagać się ustąpienia takiego miejsca ale dość mam roszczeniowych bab w ciąży, a później robią to samo z małymi dziećmi.Brawo, w końcu głos rozsądku w tej sprawie.[/quote]Jak jestes chora to bierz taksowke albo samochod a nie zarazasz ludzi !bezmyslnae kobieto!kobiecie w ciazy zawsze ustapie i pisze to jako bezdzietna singielka, tobie nigdy, bo jezdzisz chora autobusie i zarazasz ludzi! Kup sobie auto chyba cie stac jak tak ciezko tyrasz[/quote]Jasne, będę brać taksówkę żeby nie pozarażać ludzi, chociaż na mnie to inni kaszlą i kichają 😀 Sama sobie bierz taksówkę jak ci nie pasuje! I nie “tyrasz” a “terasz” analfabetko.
[b]gość, 24-03-15, 20:08 napisał(a):[/b][quote][b]gość, 24-03-15, 19:27 napisał(a):[/b]gość24-03-15, 19:06zgadzam się. jak kobieta faktycznie źle się czuje w ciąży, to niech jeździ samochodem albo bierze taksówkę. albo niech idzie na zwolnienie. czasami stoję w autobusie zrypana po pracy, w szpilkach i z ciężkim laptopem (naprawdę niefajne połączenie) i czuję się pewnie gorzej, niż pani z brzuszkiem, która wstała sobie o 10 i jej jedynym punktem dnia jest wizyta u lekarza..nie rozumiem też ustępowania miejsca w kolejce. ostatnio taka pani się o to upomniała mówiąc, że jest w ciąży. nie przeszkadzało jej obejście całego hipermarketu z wielkim wózkiem, ale postanie 5 min w kolejce to już był problem.A jsk nie ma samochodu i nie stac jej na taxi, to ma z kopyta dawac, bo tobie nie pasuje! Dzizas ale z was typowe miastowe buraki, cco to w tramwaju, autobusie udaja, ze nie widza stojacej kobiety w ciazy lub staruszki! Ja zawsze ustepuje miejsca kobiecie w ciazy czy starszej korona !i z glowy nie spadnie! Ludzie wiecej zyczliwosci[/quote]Piekny przyklad buractwa laska przeprowadzila sie ze wsi do miasta.Bidulka z laptopem w szpilkach az lezka sie w oku kreci jakie ludzie maja rozterki. Powiadaja ,ze im ludzie inteligentniejsi tym sa bardziej tolerancyjni i rzeczywiscie tak jest.Troche wiecej zyczliwosci,a mniej wpieprzania sie w cudze zycie i narzekania. Jedno jest pewne takie osoby sa nieszczesliwe i przede wszystkim zle wychowane,podziekuj swoim rodzicom za maniery.
[b]gość, 24-03-15, 19:23 napisał(a):[/b][quote][b]gość, 24-03-15, 19:06 napisał(a):[/b]Polacy to cebulacy bo nie ustępują miejsca? Mieszkam w Anglii i tu jak ustąpiłam starszej pani miejsca w autobusie to dopiero patrzyli na mnie jak na intruza. Starszym ludziom miejsca ustąpię, młodej osobie też gdy widzę, że się źle czuje. Ale ciężarnej nie ustąpię, starszej roszczeniowo nastawionej osobie (nigdy w życiu nie spotkałam w takiej sytuacji pana, zawsze są to wredne babska) nie ustąpię. Źle ci – weź taksówkę. Masa osób wraca z pracy np. w sklepie gdzie się stoi 8h i mam uwierzyć, że ciężarnej ciężej postać 5 czy 10 minut niż komuś przeziębionemu czy zmęczonemu po całym dniu pracy? Ile razy ja wracałam autobusem ledwo żywa bo albo zakuwałam w nocy, albo chora jechałam do pracy (obowiązki wzywały!), ile razy miałam bolesne miesiączki i nikt nigdy nie ustąpił chociaż się ledwo trzymałam na nogach. I ja teraz mam puszczać babę, bo uprawiała seks? Litości. Nie, nie ustąpię takiej miejsca. Dla takich osób są przeznaczone miejsca w autobusie – jeśli wam bezprawnie je zajmą to śmiało można domagać się ustąpienia takiego miejsca ale dość mam roszczeniowych bab w ciąży, a później robią to samo z małymi dziećmi.Brawo, w końcu głos rozsądku w tej sprawie.[/quote]Polacy cebulacy powiadasz Ciebie nawet takim okresleniem nie mozna okreslic. W dupie mam Twoja szkole i prace i to,ze jestes zmeczona. Nie mam dzieci kobiecie w ciazy ustapie,babie z katarem nie. Jak jestes chora to idz na zwolnienie,albo zmien prace bo widocznie jada cie jak bura suke. Korporacyjne,zimne, scierwa.
[b]gość, 24-03-15, 19:23 napisał(a):[/b][quote][b]gość, 24-03-15, 19:06 napisał(a):[/b]Polacy to cebulacy bo nie ustępują miejsca? Mieszkam w Anglii i tu jak ustąpiłam starszej pani miejsca w autobusie to dopiero patrzyli na mnie jak na intruza. Starszym ludziom miejsca ustąpię, młodej osobie też gdy widzę, że się źle czuje. Ale ciężarnej nie ustąpię, starszej roszczeniowo nastawionej osobie (nigdy w życiu nie spotkałam w takiej sytuacji pana, zawsze są to wredne babska) nie ustąpię. Źle ci – weź taksówkę. Masa osób wraca z pracy np. w sklepie gdzie się stoi 8h i mam uwierzyć, że ciężarnej ciężej postać 5 czy 10 minut niż komuś przeziębionemu czy zmęczonemu po całym dniu pracy? Ile razy ja wracałam autobusem ledwo żywa bo albo zakuwałam w nocy, albo chora jechałam do pracy (obowiązki wzywały!), ile razy miałam bolesne miesiączki i nikt nigdy nie ustąpił chociaż się ledwo trzymałam na nogach. I ja teraz mam puszczać babę, bo uprawiała seks? Litości. Nie, nie ustąpię takiej miejsca. Dla takich osób są przeznaczone miejsca w autobusie – jeśli wam bezprawnie je zajmą to śmiało można domagać się ustąpienia takiego miejsca ale dość mam roszczeniowych bab w ciąży, a później robią to samo z małymi dziećmi.Brawo, w końcu głos rozsądku w tej sprawie.[/quote]Jak jestes chora to bierz taksowke albo samochod a nie zarazasz ludzi !bezmyslnae kobieto!kobiecie w ciazy zawsze ustapie i pisze to jako bezdzietna singielka, tobie nigdy, bo jezdzisz chora autobusie i zarazasz ludzi! Kup sobie auto chyba cie stac jak tak ciezko tyrasz
W dzisiejszych czasach zajście w ciąży graniczy z cudem tak samo odnosić te ciążę kobiety w ciąży są pod ochroną i tak powinno być bezwzględnie , nie rozumiem tych komentarzy …. nie każdego stać na taksówkę … nie każdy może pozwolić sobie na siedzenie w domu .skąd w ludziach tyle podłości masakra co się dzieje w Polsce
gość24-03-15, 19:06zgadzam się. jak kobieta faktycznie źle się czuje w ciąży, to niech jeździ samochodem albo bierze taksówkę. albo niech idzie na zwolnienie. czasami stoję w autobusie zrypana po pracy, w szpilkach i z ciężkim laptopem (naprawdę niefajne połączenie) i czuję się pewnie gorzej, niż pani z brzuszkiem, która wstała sobie o 10 i jej jedynym punktem dnia jest wizyta u lekarza..nie rozumiem też ustępowania miejsca w kolejce. ostatnio taka pani się o to upomniała mówiąc, że jest w ciąży. nie przeszkadzało jej obejście całego hipermarketu z wielkim wózkiem, ale postanie 5 min w kolejce to już był problem.
[b]gość, 24-03-15, 19:27 napisał(a):[/b]gość24-03-15, 19:06zgadzam się. jak kobieta faktycznie źle się czuje w ciąży, to niech jeździ samochodem albo bierze taksówkę. albo niech idzie na zwolnienie. czasami stoję w autobusie zrypana po pracy, w szpilkach i z ciężkim laptopem (naprawdę niefajne połączenie) i czuję się pewnie gorzej, niż pani z brzuszkiem, która wstała sobie o 10 i jej jedynym punktem dnia jest wizyta u lekarza..nie rozumiem też ustępowania miejsca w kolejce. ostatnio taka pani się o to upomniała mówiąc, że jest w ciąży. nie przeszkadzało jej obejście całego hipermarketu z wielkim wózkiem, ale postanie 5 min w kolejce to już był problem.A jsk nie ma samochodu i nie stac jej na taxi, to ma z kopyta dawac, bo tobie nie pasuje! Dzizas ale z was typowe miastowe buraki, cco to w tramwaju, autobusie udaja, ze nie widza stojacej kobiety w ciazy lub staruszki! Ja zawsze ustepuje miejsca kobiecie w ciazy czy starszej korona !i z glowy nie spadnie! Ludzie wiecej zyczliwosci
[b]gość, 24-03-15, 19:12 napisał(a):[/b][quote][b]gość, 24-03-15, 19:06 napisał(a):[/b]Polacy to cebulacy bo nie ustępują miejsca? Mieszkam w Anglii i tu jak ustąpiłam starszej pani miejsca w autobusie to dopiero patrzyli na mnie jak na intruza. Starszym ludziom miejsca ustąpię, młodej osobie też gdy widzę, że się źle czuje. Ale ciężarnej nie ustąpię, starszej roszczeniowo nastawionej osobie (nigdy w życiu nie spotkałam w takiej sytuacji pana, zawsze są to wredne babska) nie ustąpię. Źle ci – weź taksówkę. Masa osób wraca z pracy np. w sklepie gdzie się stoi 8h i mam uwierzyć, że ciężarnej ciężej postać 5 czy 10 minut niż komuś przeziębionemu czy zmęczonemu po całym dniu pracy? Ile razy ja wracałam autobusem ledwo żywa bo albo zakuwałam w nocy, albo chora jechałam do pracy (obowiązki wzywały!), ile razy miałam bolesne miesiączki i nikt nigdy nie ustąpił chociaż się ledwo trzymałam na nogach. I ja teraz mam puszczać babę, bo uprawiała seks? Litości. Nie, nie ustąpię takiej miejsca. Dla takich osób są przeznaczone miejsca w autobusie – jeśli wam bezprawnie je zajmą to śmiało można domagać się ustąpienia takiego miejsca ale dość mam roszczeniowych bab w ciąży, a później robią to samo z małymi dziećmi.Żal mi Cię. Musisz mieć strasznie zjebane życie.[/quote]Jak cie to tak stresuje sama weź taksówkę… nie będziesz miała stresa na każdym przystanku że nie ustąpiłaś…. a jak zajdziesz w ciąże pogadamy o samopoczuciu… kobiety naprawdę różnie ją przechodzą nawet te co się ze sobą nie pieszczą….
chyba, “co rusz”, a nie “co ruch”. masakra
[b]gość, 24-03-15, 19:06 napisał(a):[/b]Polacy to cebulacy bo nie ustępują miejsca? Mieszkam w Anglii i tu jak ustąpiłam starszej pani miejsca w autobusie to dopiero patrzyli na mnie jak na intruza. Starszym ludziom miejsca ustąpię, młodej osobie też gdy widzę, że się źle czuje. Ale ciężarnej nie ustąpię, starszej roszczeniowo nastawionej osobie (nigdy w życiu nie spotkałam w takiej sytuacji pana, zawsze są to wredne babska) nie ustąpię. Źle ci – weź taksówkę. Masa osób wraca z pracy np. w sklepie gdzie się stoi 8h i mam uwierzyć, że ciężarnej ciężej postać 5 czy 10 minut niż komuś przeziębionemu czy zmęczonemu po całym dniu pracy? Ile razy ja wracałam autobusem ledwo żywa bo albo zakuwałam w nocy, albo chora jechałam do pracy (obowiązki wzywały!), ile razy miałam bolesne miesiączki i nikt nigdy nie ustąpił chociaż się ledwo trzymałam na nogach. I ja teraz mam puszczać babę, bo uprawiała seks? Litości. Nie, nie ustąpię takiej miejsca. Dla takich osób są przeznaczone miejsca w autobusie – jeśli wam bezprawnie je zajmą to śmiało można domagać się ustąpienia takiego miejsca ale dość mam roszczeniowych bab w ciąży, a później robią to samo z małymi dziećmi.Brawo, w końcu głos rozsądku w tej sprawie.
[b]gość, 24-03-15, 19:27 napisał(a):[/b]gość24-03-15, 19:06zgadzam się. jak kobieta faktycznie źle się czuje w ciąży, to niech jeździ samochodem albo bierze taksówkę. albo niech idzie na zwolnienie. czasami stoję w autobusie zrypana po pracy, w szpilkach i z ciężkim laptopem (naprawdę niefajne połączenie) i czuję się pewnie gorzej, niż pani z brzuszkiem, która wstała sobie o 10 i jej jedynym punktem dnia jest wizyta u lekarza..nie rozumiem też ustępowania miejsca w kolejce. ostatnio taka pani się o to upomniała mówiąc, że jest w ciąży. nie przeszkadzało jej obejście całego hipermarketu z wielkim wózkiem, ale postanie 5 min w kolejce to już był problem.Jak przestaniesz byc gowniara i dorosniesz do pewnych kwestii to zrozumiesz. Zycze Ci ,bys nie miala zadnego wsparcia,ani chociazby zyczliwosci kiedy to Ty bedziesz w ciazy.
jak mozna sie pokazywac z doda. ktory inteligentny facet zwiazalby sie z laska o aparycji transa? przykladala sobie reke trupa do krocz sztucznego fajfusa. bila sie z szulim i innymi. czyli z wywodu tatuska wynika ze emil jest glupi haha
[b]gość, 24-03-15, 17:24 napisał(a):[/b]Ja durnoto mieszkam w miescie I nie stone w kolejkach Chiba ze pięć osób nazywasz kolejką CiotoJeszcze raz tylko po polsku
[b]gość, 24-03-15, 19:06 napisał(a):[/b]Polacy to cebulacy bo nie ustępują miejsca? Mieszkam w Anglii i tu jak ustąpiłam starszej pani miejsca w autobusie to dopiero patrzyli na mnie jak na intruza. Starszym ludziom miejsca ustąpię, młodej osobie też gdy widzę, że się źle czuje. Ale ciężarnej nie ustąpię, starszej roszczeniowo nastawionej osobie (nigdy w życiu nie spotkałam w takiej sytuacji pana, zawsze są to wredne babska) nie ustąpię. Źle ci – weź taksówkę. Masa osób wraca z pracy np. w sklepie gdzie się stoi 8h i mam uwierzyć, że ciężarnej ciężej postać 5 czy 10 minut niż komuś przeziębionemu czy zmęczonemu po całym dniu pracy? Ile razy ja wracałam autobusem ledwo żywa bo albo zakuwałam w nocy, albo chora jechałam do pracy (obowiązki wzywały!), ile razy miałam bolesne miesiączki i nikt nigdy nie ustąpił chociaż się ledwo trzymałam na nogach. I ja teraz mam puszczać babę, bo uprawiała seks? Litości. Nie, nie ustąpię takiej miejsca. Dla takich osób są przeznaczone miejsca w autobusie – jeśli wam bezprawnie je zajmą to śmiało można domagać się ustąpienia takiego miejsca ale dość mam roszczeniowych bab w ciąży, a później robią to samo z małymi dziećmi.Żal mi Cię. Musisz mieć strasznie zjebane życie.