Podczas gdy supermodelki Bella i Gigi Hadid zarabiają krocie, a ich kariera pnie się w górę, ich ojciec znany deweloper nieruchomościowy, Mohamed Hadid, jest pogrążony w kłopotach finansowych i prawnych.

Nagonka na matkę sióstr Hadid – pozwoliła na operację nosa 14-latki

Mohamed Hadid jest bankrutem

W zeszłym tygodniu syndyk masy upadłościowej powiedział, że Mohamed Hadid jest gotów sfinalizować ogłoszoną przez sąd licytację 66-akrowej działki, którą posiada na wzgórzach Los Angeles.

Jak wynika z dokumentów sądowych, dwie kontrolowane przez Hadida firmy będące właścicielami gruntów, złożyły wniosek o ochronę upadłościową w zeszłym roku. Wcześniej w marcu rozpoczęto rozbiórkę jego rozległego domu o powierzchni ok. 3000 metrów kwadratowych. Rozbiórka była kulminacją 5-letniej bitwy, którą sąsiedzi toczyli w sądach przeciwko 73-letniemu Hadidowi.

Kłopoty Mohameda Hadida

A to nie jedyna nieudana inwestycja Mohameda Hadida. Okazuje się, że ojciec Gigi i Belli jest oszustem, który na kombinatorstwie dorobił się wielkiej fortuny. Chociaż okazuje się, że mniejszej niż jego córki?

Dziwnie pracuje się na wybiegu, gdy trwa wojna

Strona internetowa Celebrity Net Worth wymienia majątek Mohameda na 5 milionów dolarów, znacznie niżej od Belli (25 milionów dolarów) i Gigi (29 milionów). Jednak jak w takich przypadkach bywa – podobno „niemożliwe” jest oszacowanie jego rzeczywistej wartości netto wartość. Ze względu na kombinacje, ukryte konta i firmy słupy.

Mohamed nie martwi się jednak pozwami sądowymi i niewypłacalnością swoich spółek. Hadid jest wizjonerem i planuje ekspansje, np. w Egipcie i Maroko.

Masz jakieś informacje, zdjęcia, czy nagrania i chcesz się z nami podzielić? Wyślij nam na adres . ZAPEWNIAMY ANONIMOWOŚĆ!

Mohamed Hadid Fot. BACKGRID / Backgrid USA / Forum

Bella Hadid i Gigi Hadid Fot. Forum