Okładka albumu Agnieszki Chylińskiej (FOTO)

682 682

Co sprawiło, że Agnieszka Chylińska z niepokornej rockowej piosenkarki zmieniła się w kogoś, kto znacznie bardziej schlebia popularnym gustom.

Gwiazda wyładniała – to fakt. Teraz za tą zmianą podąża też jej muzyka. Chylińska bowiem zapowiada swój najnowszy album utworem utrzymanym w klubowych klimatach!

Jak się Wam podoba taka meramorfoza?

&nbsp
\"Okładka

\"Okładka
Tak prezentowała się Agnieszka 5 lat temu.

 
140 Komentarze
Opinie w linii
Zobacz wszystkie komentarze

swietna metamorfoza

brzydula że ho:(((

narzekacie … mnie się wydaje ze on a jeszcze pokaże na co ją stac co prawda to zmiana o 18O st ale podoba mi się

hihi super jest coraz lepsza

gość, 11-10-09, 14:55 napisał(a):…a moze wydoroslala, urodzila dziecko i nieco sie zmienila? kobieta zmienna jest.…….ale jadu w internecie nie brak.no tak, jesli dojrzaloscia nazywa sie upadek talntu muzycznego i sprzedanie sie dla stacji telewizyjnej, to faktycznie, dojrzala… oby tak dalej, nieldugo nie bedzie w tym kraju kogo szanowac…

nareszcie jakas polska piosenkarka na europejskim poziomie. muzyka nawet sie nie rozni od tej ktorej sluchaja za granica, do tego jeszcze atrakcyjnie wyglada!czy w Polsce musza sie lansowac tylko kiczowate durne Dody lub inne klempy w rodzaju Gosi A.z tekstami i muzyka w tak postkomunistycznym stylu ze az boli? na nic wiecej Polski nie stac? Tylko tak dalej Aga!

Za cholerę się nie podoba !

…a moze wydoroslala, urodzila dziecko i nieco sie zmienila? kobieta zmienna jest.…….ale jadu w internecie nie brak.

dawna Agnieszko wróc ..

szkoda agnieszki, dobra dziewczna z niej BYLA…

Nie i jeszcze raz nie. To rockowa babka a nie jakaś kolejna Gosia Andrzejewicz. Szkoda..

to cudowna kobieta i jest piękna nie moge sie napatrzec jak ślicznie wyglada spiewa a dojrzala do tego zeby zaspiewac cos innego kurde o co wam chodzi?czy wy zawsze sluchacie tego samego ?nie podobaja wam sie rozne rzeczy i rozne rzczy chcecie robic wiec ona tez

bardzo fajnie ostatnio wygląda i w ogóle uwielbiam ją, ale ten jej nowy kawałek to jakaś discopapka w stylu Mandaryny, nie dla mnie niestety. taka szkoda, bo Aga ma niesamowity głos, który w czymś takim się marnuje ;(

Zeszła na psy i tyle.A była taka oryginalna…

po prostu kasy sie zachciało.

Jest świetna i wyglada zajebiscie teraz !!!

teraz jest super.fajna z niej kobitka.

to ostatnie..reszta boska

niech wygląda jak słodka lolitka ale niech robi taką muzyke jak kiedyś noo !

gość, 10-10-09, 20:29 napisał(a):czego to sie nie robi dla kasy i popularnosci dokładnie i do tego udział w tym durnowatym programie mam talent, gdzie liże dupy uczestnikom i śmieje się (udaje, że się śmieje?) z ich pseudozabawnych występów..SZOK

gość, 10-10-09, 21:51 napisał(a):boże, ludzie.Każdy przecież dorośleje. zwłaszcza po urodzeniu dziecka, przy macieżyństwie. uwazasz,ze symbolem doroslosci i macieRZynstwa jest upodobanie do szmirowatego szajsu ?

“modern rocking”? moze ona taka muzyke uwaza za nowoczesny rock’n’roll? hmm chyba musze posluchac calej plyty

gość, 10-10-09, 21:51 napisał(a):boże, ludzie.Każdy przecież dorośleje. zwłaszcza po urodzeniu dziecka, przy macieżyństwie. oj fakt, mam parę przykładów, jak macierzyństwo pięknie lasuje mózg 🙂

boże, ludzie.Każdy przecież dorośleje. zwłaszcza po urodzeniu dziecka, przy macieżyństwie.

Aga jest super ;*

czego to sie nie robi dla kasy i popularnosci

uwielbiam Ag ę!!!!

MartaMJ, 10-10-09, 17:36 napisał(a):Moim zdaniem jej nowy wizerunek wyszedł jej na lepsze, ale jeśli chodzi o muzykę, niech pozostanie przy tym co zawsze ;)Zgadzam sie w 100% 🙂 przez muzyke wyrazala siebie,a teraz kogo? Czy az tak sie zmienila? :O

Moim zdaniem jej nowy wizerunek wyszedł jej na lepsze, ale jeśli chodzi o muzykę, niech pozostanie przy tym co zawsze 😉

laska teraz.. oby tak dalej

AGNIESZKA- suuuuuuper , tak trzymaj !

Jej 5 lat temu wyglądałą strasznie. I dobrze , że się zmieniła

popieram gościa na dole..tragedia..

ostatnie zdjęcie jest koszmarne

tyle jest tych pop gwiazdek i nastepna…wiem ze to sie moze lepiej sprzedaje ale nie wszystko dla kasy!badz soba Agnieszko!

w sumie z wyglądu mogła się zmienić, ale żeby zaprzepaścić taki głos na muzykę klubową?! chyba oszalała.. strasznie nie podoba mi się, że poszła pod publiczkę.. :/

swietna byla na poczatku kariery z oNA moze nie najpiekniejsza ale fajna muze robili

uwielbiam jej piosenki z czasow kiedy byla niepokorna dziewczyna a teraz… szkoda gadac nie moze dobrze wygladac i robic dobra muzyke??

gość, 09-10-09, 16:32 napisał(a):kiedys trzeba dorosnac;)ona nie dorosła, przynajmniej nie muzycznie. Muzycznie cofnęła się w rozwoju.

Ja też chce. Lubię ją napisałam komentarz na tak i co!! Też chce za to pieniądze. Ktoś napisał że się wynajmuje ludzi no to ja się sama wynajęłam. Oczekuje zapłaty. Ps. Piosenka nie jest najgorsza słowa kiepskie ale muzyka i wolał jako taki nie zły. Jakby to nagrała jakąś zagraniczną gwiazda to wszyscy by się tym zachwycali a w Polsce jak zwykle tylko negatywnie.

gość, 09-10-09, 21:33 napisał(a):kobieta sie normalnie rozwija a co ? chcielibyscie ,żeby zatrzymała sie na takim etapie jak Kuba ?? byla by wulgarna dzidza -piernik a tak pomału nabiera klasy ze wszystkiego sie wyrasta z buntu tez ,normalna kolej rzeczy ,”wiecznie młodzi” sa potem tylko smieszni i żałosni

była genialna…ale się sprzedała…to smutne, co człowiek może zrobić dla kasy :(((((((((((

Nie rozumiem skad te zmiany???? przeciez stracila totalnie swoj wizerunek, ktory byl tak mocno w nas zakorzeniony. Troche mi przykro bo spodziewalam czegos zupelnie innego.

Miało być wokal

Dramat Aga byłaś wielka……………….żal

była moi bogiem w LO. teraz to źaaal.

okładka zajebiaszcza!

nie ma to , jak wynajac ludzi,ktorzy beda pisac pochwalne komentarze na portalach

kobieta sie normalnie rozwija a co ? chcielibyscie ,żeby zatrzymała sie na takim etapie jak Kuba ?? byla by wulgarna dzidza -piernik a tak pomału nabiera klasy

E tam.. Nie wygląda jak facet – nawet kawałek cycucha widać :))