Niedawno w domu Beckhamów miał miejsce bardzo przerażający incydent. Intruzi włamali się do domu Davida i Victorii Beckham w Londynie, podczas gdy gospodarze byli w domu!

Dom Victorii i Davida Beckhama okradziony!

W poniedziałek, 28 lutego, David  i Victoria ze swoją 10-letnią córką Harper przebywali na dole swojego domu w Londynie. W tym samym czasie włamywacze weszli przez okno do sypialni na piętrze, kradnąc rzeczy warte tysiące dolarów.

Kolejna gafa Brooklyna Beckhama: „To jak pomylić ziemniaka, z kotletem”

Włamanie przeszło początkowo niezauważone, dopóki 17-letni syn pary, Cruz, wrócił do domu i odkrył stłuczone szkło w swoim splądrowanym pokoju.

„Niestety Beckhamowie stali się ofiarami kilku dość profesjonalnych złodziei, którzy działają w tej okolicy”- powiedział informator gazety The Sun. „Na szczęście przestępcy dotarli tylko do jednej sypialni, a potem uciekli”.

Źródło dodało, że Beckhamowie są „wstrząśnięci” po włamaniu, ale cieszą się, że nikt nie został ranny.

Odmłodzona Victoria Beckham zabrała syna na pokaz mody

„Zabezpieczenie w domu jest bardzo dobre, zarówno fizycznie, jak i technicznie” – wyjaśnił informator.

„Złodzieje włamali się przez okno i wyszli z domu tą samą drogą z niewielką liczbą przedmiotów” – dodaje źródło. „Na szczęście żaden nie miał dla rodziny ogromnej wartości sentymentalnej”.

Londyńska policja potwierdziła, że bada sytuację i powiedziała, że narazie nie jest jasne, ilu intruzów było w to zamieszanych.

Jak Victoria Beckham w 2020 roku zarobiła 2,5 mln złotych „z kariery muzycznej”?

Na ten moment Beckhamowie nie wydali jeszcze publicznego oświadczenia w tej sprawie.